květen 2024

4x Hodinky.cz slevový kód na květen 2024

(55 hodnocení)
O obchodu

Na Hodinky.cz si můžete vybírat z tisíců produktů, na které se vztahuje lhůta na vrácení 2 měsíce a záruka 3 roky. Doprava zdarma z Hodinky.cz je u objednávek nad 3 000 Kč. Skrblík pro vás má aktuální slevové kupóny Hodinky.cz. Navíc se tu také dozvíte, jak využít funkci cashback a kdy e-shop nabízí nejlepší akce.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma od 2 500 Kč
Můžete přejít do obchodu. Hodinky.cz jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Hodinky.cz slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev4
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace15. 5. 2024

Jak ušetřit Hodinky.cz 2024

Hodinky.cz je obchod, který se zabývá prodejem hodinek a šperků. Nejen klasické hodinky, ale i sportovní, digitální, módní nebo smartwatch najdete v nabídce obchodu. To vše od značek jako Casio, Festina, Tissot, Apple, Citizen, a další.

Je několik možností, jak ušetřit v Hodinky.cz. Mimo slevové akce můžete využít na Hodinky.cz cashback. K dispozici jsou pro vás také akce jako Black Friday a získat můžete i dopravu zdarma.

Obchod nemá kamennou prodejnu. Nabízí však dvě výdejní místa – jedno v Praze a druhé v Chrudimi.

Jak získat slevový kupón Hodinky.cz

Chcete ušetřit a nevíte, jak získat slevový kupón Hodinky.cz?

Čas od času slevový kupón Hodinky.cz publikují přímo na hlavní stránce webu. Případně se přihlaste k odběru newsletteru a budete dostávat Hodinky.cz slevové kupóny pravidelně na e-mail.

Slevové kupóny Hodinky.cz nabízí během akcí Black Friday nebo Dny Marianne.

Sledujte také portál Skrblík.cz, kde pro vás publikujeme aktuální slevové kódy. Pokud se přihlásíte k odběru newsletteru, budete dostávat na e-mail tipy na slevy a rady, jak ušetřit.

Jak uplatnit slevový kód Hodinky.cz

Slevový kód Hodinky.cz

Nevíte, jak uplatnit slevový kód Hodinky.cz?

V košíku pod seznamem objednávaného zboží máte možnost “Mám slevový kód“. Klikněte na to a zobrazí se vám prázdné pole “Zadejte slevový kód“, kam přepište nebo zkopírujte váš slevový kód Hodinky.cz. Následně klikněte na “Uplatnit“ a pokud bude váš slevový kód Hodinky.cz platný, sleva se odečte.

Kupóny bývají omezeny minimální hodnotou objednávky, časově nebo jsou jen na určitý druh zboží.

Cashback Hodinky.cz

Cashback Plná peněženkaaž 4 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundoaž 4 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipliaž 4 % získat bonus 200 Kč Cashback Vratné penízeaž 4 % získat bonus 50 Kč

Pro Hodinky.cz cashback nabízí poskytovatelé Plná peněženka, Refundo, Tipli nebo Vratné peníze ve stejné výši. Není tedy rozhodující, kterého poskytovatele si zvolíte.

Nevyužíváte cashback? Zaregistrujte se u jednoho z výše zmíněných poskytovatelů a proklikněte se do obchodu, kde vytvořte objednávku. Za objednávku vám bude část peněz připsána na vaše cashback konto. Tyto peníze si můžete nechat vyplatit následně na váš bankovní účet.

Hodinky.cz slevy – výprodeje, Black Friday…

Slevy Hodinky.cz nabízí přímo na svém webu v záložce “Slevy“. Pokud se přihlásíte k odběru newsletteru, budete dostávat od Hodinky.cz slevové akce přímo na e-mail.

E-shop Hodinky.cz podporuje speciální akce Black Friday a Dny Marianne, během kterých můžete výrazně ušetřit.

Akcí Nákupy OnaDnes a GlamiDays se Hodinky.cz neúčastní.

Hodinky.cz doprava zdarma a cena poštovného

Poštovné zdarma Hodinky.cz nabízí u všech objednávek nad 2 000 Kč. Při objednávce do 300 Kč se účtuje balné 20 Kč. U objednávky nad 300 Kč je balné zdarma.

Možnosti a ceny doručení u objednávek pod 2 000 Kč:

 • Výdejní místo Chrudim je za 15 Kč
 • Výdejní místo Praha je za 25 Kč
 • Uloženka/ MALL Point je za 54 Kč
 • PPL ParcelShop je za 79 Kč
 • PPL je za 79 Kč
 • In Time je za 79 Kč
 • Česká pošta je za 89 Kč

Hodinky.cz vrácení zboží

Hodinky.cz vrácení zboží umožňují v prodloužené lhůtě do 2 měsíců od převzetí zboží bez udání důvodu. Za poplatek umožňují Hodinky.cz vrácení zboží do 6 měsíců.

Vrátit zboží lze dvěma způsoby:

 1. Na výdejně – Zboží, které chcete vrátit, stačí přinést na výdejnu v Chrudimi nebo v Praze společně s fakturou. Na pobočce s vámi vše vyřeší. Bližší informace k výdejnám naleznete zde.
 2. Poslat na reklamační oddělení – Vytiskněte si Hodinky.cz formulář o odstoupení od smlouvy, který naleznete zde. Vyplněný formulář společně s fakturou a se zbožím, které chcete vrátit, zabalte a odešlete přepravní společností.

Adresa pro vrácení zboží:

VIVANTIS a.s.,

Reklamační oddělení

Pardubická 528, Hala číslo 41

Chrudim

537 01

Hodinky.cz reklamace 2024

Hodinky.cz reklamace řeší v rámci zákonné záruční lhůty 24 měsíců, pokud není uvedeno jinak.

Reklamovat zboží lze následovně:

 1. Na výdejně – Zboží stačí přinést společně s dokladem o koupi na výdejnu v Praze či v Chrudimi. Informace o výdejně (místo, otevírací doba, …) naleznete zde. Na prodejně s vámi již vše potřebné vyřeší.
 2. Poslat na reklamační oddělení – Reklamované zboží zabalte, přiložte kopii dokladu o koupi a také vyplněný Hodinky.cz reklamační formulář, který je ke stažení zde. Vše následně odešlete přepravní společností.

Adresa pro reklamaci zboží:

VIVANTIS a.s.,

Reklamační oddělení

Pardubická 528, Hala číslo 41

Chrudim

537 01

Hodinky.cz kontakt – e-mail, telefon, infolinka

V případě dotazů či nejasností využijte Hodinky.cz telefon 468 006 312, kde vám jsou k dispozici každý všední den od 8:00 do 20:00 nebo o víkendu od 10:00 do 18:00.

Pokud preferujete písemnou komunikaci, využijte Hodinky.cz e-mail info@hodinky.cz.

Obchod nemá kamennou prodejnu, ale nabízí dvě výdejní místa. Kontakt na tyto výdejní místa naleznete zde.