leden 2023

2x HillVital slevový kód na leden 2023

(31 hodnocení)
O obchodu

E-shop HillVital je hlavně prodejce přírodních balzámů vlastní značky HillVital, ale také přírodních vitamínů a zdravé přírodní výživy. HillVital také nabízí zdarma konzultace svého problému s odborníkem. Slevový kupón HillVital můžete najít na sociálních sítích nebo v newsletteru Skrblíka. K dispozici je také cashback.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma nad 699 Kč
Můžete přejít do obchodu. HillVital jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
HillVital slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev2
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace26. 1. 2023

Jak ušetřit HillVital 2023

E-shop HillVital je výrobcem přírodních balzámů a zabývá se prodejem přírodních produktů na nejrůznější zdravotní problémy, prodejem vitamínů, zdravé výživy a výrobků přírodní péče na vlasy, pleť a dětskou pokožku. Obchod uvádí, že všechny produkty jsou 100% přírodní.

Ptáte se, jak ušetřit na HillVital? Před nákupem se podívejte, zda není k dispozici slevový kupón HillVital. Značné výhody vám přinesou body, které sbíráte za nákupy. Stačí si pouze vytvořit zákaznický účet. HillVital slevy najdete na e-shopu během různých slevových akcí.

Ušetříte také v sekci HillVital výprodej nebo během akce Black Friday. Tipy na dárky vám pomohou při výběru toho správného výrobku pro vaše kamarády a blízké.

Jak získat slevový kupón HillVital

Slevový kupón HillVital najdete jednou za čas přímo na webu e-shopu. Můžete ho zakoupit i ve formě elektronického dárkového poukazu pro vaše blízké, a to ve výši 600, 1 000 nebo 1 500 Kč. Platnost poukazu je 1 rok a obdarovanému sníží hodnotu nákupu.

Sledujte obchod i na Facebooku a nic nového vám neunikne.

Slevové kupóny lze získat také během akce HillVital Black Friday. Sledujte i náš portál Skrblík, kde se nachází slevové akce i dalších obchodů s přírodními produkty.

Jak uplatnit slevový kód HillVital

HillVital

HillVital slevový kód uplatníte v prvním kroku vaší objednávky. Do políčka “Slevový kupón” vepíšete váš kód slevového poukazu a kliknete na “Přidat”. Celkové částka se vám následně zmenší o příslušnou slevu.

HillVital slevové kódy platí jen omezenou dobu a nemusí se také vztahovat na již zlevněné zboží. Pokud se vám slevový kód neuplatní, kontaktujte obchod na e-mail nebo telefon níže.

Cashback HillVital

Cashback Vratné penízeaž 12,5 % získat bonus 50 KčCashback Refundoaž 12,5 % získat bonus 50 KčCashback Tipliaž 12,5 % získat bonus 200 KčCashback Plná peněženka8,8 % získat bonus 60 Kč

HillVital cashback vám pomáhá ušetřit část peněz z vašich uskutečněných nákupů. Stačí se zdarma zaregistrovat na některém z portálů Vratné Peníze, Plná Peněženka, Refundo nebo Tipli, prokliknout se z portálu do e-shopu HillVital a nakoupit.

Odměna ve výši 8,8 % z částky objednávky na vás čeká u společnosti Vratné Peníze, u všech ostatních je to až 12,5 % v závislosti na objednaném zboží.

HillVital slevy – výprodeje, Black Friday…

HillVital výprodej přináší výhodné ceny na vybrané přírodní produkty a balíčky. Sekce Tipy na dárky vám pomůže při výběru toho správného výrobku pro vaše blízké. Elektronický dárkový poukaz HillVital udělá radost všem, kteří si rádi vyberou zboží podle svých představ.

Pokud se v e-shopu zaregistrujete, budete sbírat body do svého zákaznického konta. Ty vám následně přinesou značné výhody. HillVital slevy poskytuje na vybrané produkty během různých slevových akcí. E-shop provozuje i blog, na kterém se například dozvíte informace o léčivých bylinkách.

Ušetříte také během akce HillVital Black Friday. Pro další informace můžete sledovat facebookový profil či Instagram obchodu. E-shop mimo jiné nabízí i odbornou pomoc při výběru zboží, a to zcela zdarma.

HillVital doprava zdarma a cena poštovného

Pokud nakoupíte nad 699 Kč, je v e-shopu HillVital doprava zdarma.

Obchod nabízí dva způsoby doručení, které stojí 59 až 89 Kč v případě, že nenakoupíte za minimální hodnotu. Dopravci jsou PPL a Zásilkovna, u kterých si můžete vybrat doručení na pobočku nebo domů, od toho se také odvíjí cena dopravy.

Zboží zaplatíte online kartou, bankovním převodem nebo si ho necháte zaslat na dobírku, která je zdarma.

HillVital vrácení zboží

HillVital vrácení zboží je možné bez udání důvodu do 14 pracovních dnů od obdržení objednávky. Vytiskněte si a vyplňte formulář Odstoupení od smlouvy. Produkt poté zabalte a do balíčku přiložte vyplněný dokument a zašlete na adresu:

Anton Tokar, BizPartner Group CZ s.r.o.
Žilkova 113
621 00 Brno

Peněžní prostředky vám budou následně navráceny v plné výši. Obchod zároveň poskytuje i záruku vrácení peněz ve lhůtě 30 dnů v případě, že vám produkt nebude z jakéhokoliv důvodu vyhovovat.

HillVital reklamace 2023

HillVital reklamace uplatníte nejpozději do 24 měsíců od data převzetí zboží. Nejprve si vytiskněte a vyplňte příslušný Reklamační formulář. Zboží důkladně zabalte a přiložte k němu zmíněný dokument, vše zašlete na adresu:

Anton Tokar, BizPartner Group CZ s.r.o.
Žilkova 113
621 00 Brno

Reklamace bude vyřešena nejpozději do 30 dnů ode dne jejího uplatnění a po přezkoumání vadného zboží vás bude obchod kontaktovat a navrhne vám řešení.

HillVital kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pro vaše dotazy je tu zákaznická infolinka HillVital na telefonním čísle 702 820 995 nebo e-mail HillVital info@hillvitalshop.cz, na kterém vám vyškolený zaměstnanec obchodu poradí s vašimi dotazy.

Pro vrácení zboží a k uplatnění reklamací slouží adresa:

Anton Tokar, BizPartner Group CZ s.r.o.
Žilkova 113
621 00 Brno