červenec 2024

3x Herbalus slevový kód na červenec 2024

(29 hodnocení)
O obchodu

E-shop Herbalus nabízí široký sortiment přírodních produktů pro vaše tělo. K dispozici jsou produkty z populárního CBD, například oleje nebo krémy. Kromě toho nabízí Herbalus také superpotraviny pro imunitu i tělo. Při koupi můžete získat dopravu zdarma nebo využít cashback a získat část z ceny vaší objednávky zpět.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma na objednávky nad 1 000 Kč
Můžete přejít do obchodu. Herbalus jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Herbalus slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace17. 7. 2024

Jak ušetřit Herbalus 2024

Herbalus poskytuje 100% přírodní produkty a doplňky stravy. Na internetových stránkách obchodu naleznete zejména CBD výrobky, ale také vitaminy a minerály, HHC, superpotraviny a příslušenství jako drtičky a papírky. Zakoupit můžete i speciální výhodné balíčky zboží, nebo dárkové poukazy.

Chcete před nakupováním znát, jak ušetřit na Herbalus? Využít lze například slevových kódů, které určitě již z nákupů na e-shopech znáte. Stejné to je s cashbackem, díky němuž se vám podaří získat nějaké peníze z útraty zpět. Doprava zdarma je možná pro objednávky v hodnotě nad 1 000 Kč a po přidání se do věrnostního klubu lze navíc sbírat speciální body a šetřit tak průběžně. S odběrem newsletteru vám navíc neunikne žádná ze slev. Obchod Herbalus je hodnocen srovnávacím portálem Heuréka, kde se shledává se spokojeností dokonce 100 % zákazníků (2023).

Jak získat slevový kupón Herbalus

Herbalus slevový kupón vám umožní nakupovat ještě o něco levněji. Zpřístupní vám totiž jedinečnou slevu, která se vám odečte po jejím uplatnění na stránkách obchodu. Nevíte však, jak získat slevový kupón Herbalus?

Slevové akce a nabídky bývají zpravidla zveřejňovány přímo na samotném e-shopu. Pokud však nechcete ztrácet čas neustálým kontrolováním stránek, přihlaste se bezplatně k odběru newsletteru. Díky tomu získáte pravidelný zdroj informací ohledně nových produktů i výhodných akcí.

Jak uplatnit slevový kód Herbalus

Pro to, aby se vám sleva mohla z ceny nákupu odečíst, je třeba znát postup, jak uplatnit slevový kód Herbalus. Prvním krokem je samotné navštívení e-shopu a výběr produktů. S tím vám pomůže organizované rozřazení výrobků do jednotlivých kategorií.

Až budete připraveni vytvořit závaznou objednávku, přejděte k internetové pokladně. Zde se vám mimo jiné zobrazí také nabídka „Vložit slevový kód“. Váš Herbalus slevový kód pečlivě opište do prázdné kolonky a uplatněte jej. Sleva se vám následně sama odečte.

Cashback Herbalus

Cashback Refundo8 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipli8 % získat bonus 200 Kč Cashback Vratné peníze8 % získat bonus 50 Kč

Pokud si přejete získat z každého nákupu online také něco zpět, cashback služby jsou to pravé pro vás. Jedinou podmínkou je bezplatná registrace a využití speciálně vytvořeného odkazu pro vstup do e-shopu. Samotné nakupování probíhá obvyklým způsobem a po jeho dokončení získáte odměnu v podobě vrácení určité částky z útraty zpět.

Herbalus cashback poskytují portály Refundo, Tipli a Vratné Peníze ve výši 8 %. Už při registraci navíc získáte bonus na váš další nákup, například Tipli nabízí 300 Kč. Pro jiné e-shopy lze využít například portál Plná Peněženka. Výhody je možné navíc využívat opakovaně.

Herbalus slevy – výprodeje, Black Friday…

Na stránkách obchodu nejsou neobvyklé ani slevy Herbalus. Lepší přehled o nich získáte, když se bezplatně zaregistrujete k odběru newsletteru. Díky tomu vám budou pravidelně přicházet zprávy ohledně nových nabídek i výhodných akcí. Stačí, když zadáte vaši e-mailovou adresu do příslušného políčka na e-shopu. Herbalus výprodeje nebo akční dny jako například Black Friday Herbalus jsou na e-shopu také.

Přidat se můžete k věrnostnímu klubu, z nějž vyplývající benefity vám také napomohou dlouhodobě ušetřit. Můžete totiž sbírat speciální body za nákup, tzv. herbalcoiny. Jeden takový bod obdržíte za každých 100 Kč utracených na e-shopu.

Herbalus doprava zdarma a cena poštovného

Jestliže si nechcete připlácet za doručení, nemějte žádný strach, k dispozici je doprava zdarma Herbalus. Využít ji může každý zákazník, jehož objednávka překročí hodnotu 1 000 Kč.  ostatních případech se Herbalus cena poštovného liší dle zvoleného způsobu doručení.

Využít lze služby výdejních míst Zásilkovny za 59 Kč, nebo si nechat balíček odeslat až na adresu a zaplatit 79 Kč. Pokud budete nakupovat na dobírku, buďte připraveni na příplatek 39 Kč.

Herbalus vrácení zboží

Vrácení zboží Herbalus je zpřístupněno všem, kdo nejsou s doručeným zbožím spokojeni, nebo si nákup jednoduše rozmysleli. Produkty musí být nepoškozené, nepoužívané a nejlépe by měly zůstat také v původním obalu. Vše je navíc potřeba vyřešit v dané lhůtě, možné je totiž vrácení zboží Herbalus do 14 dní ode dne, kdy jste balíček převzali.

Nejprve vyplňte formulář pro dostoupení od kupní smlouvy. Ten přiložte k zabaleným produktům a balík odešlete na adresu:

Šubertova 1226/6
702 00 Ostrava

Za vrácení zboží vám bude vrácena utracená částka.

Herbalus reklamace 2024

Pokud vámi objednané zboží dorazilo již poškozené, neúplné, či zcela jiné, než jaké jste si objednali, neváhejte a využijte dostupné reklamace Herbalus. Pokud to bude uznáno za potřebné, bude vám výrobek vyměněn za zcela nový kus, případně opraven, nebo za jeho vrácení získáte útratu v plné hodnotě zpět.

E-shop nejprve kontaktujte skrze níže poskytovaný e-mail nebo telefon. Pro správné vyřízení reklamace nezapomeňte také vyplnit a odeslat speciální reklamační formulář. I ten vám celý proces o mnohé usnadní.

Herbalus kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Nejste si s něčím při nákupu jistí? Obraťte se na kontakt Herbalus. K dispozici je pro vás Herbalus telefon: 735 158 122 a Herbalus e-mail: info@herbalus.cz.

Kamenná prodejna Herbalus se nachází na adrese:

Šubertova 1226/4
702 00 Ostrava