červen 2024

2x Helium King slevový kód na červen 2024

(33 hodnocení)
O obchodu

Helium King je e-shop nabízející doplňky a vybavení snad ke každému typu oslavy a akce. Od párty pro dospělé, pro nejmenší, i na svatby. Naleznete zde dekorace a výzdoby tématické, k svátků a tradicím, dle barvy, kostýmy a hlavně jak název napovídá balónky a hélium. Nemáte slevový kupón Helium King? Podívejte se zde na Skrblík.cz, zda-li nějaký nenabízíme.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Helium King jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Helium King slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev2
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace18. 6. 2024

Jak ušetřit Helium King 2024

Společnost Helium King je rodinným podnikem, který nabízí párty produkty, helium, balónky, dekorace, kostýmy a doplňky pro každou výjimečnou životní událost, jakou je například svatba nebo narozeniny. V sortimentu obchodu najdete také nejrůznější dárky pro oslavence. Kamennou prodejnu najdete na Slovensku na adrese: Štúrova 7, 040 01 Košice.

Ptáte se, jak ušetřit na Helium King? Je to jednoduché. Před nákupem se podívejte, zda není k dispozici slevový kupón Helium King. Ten vám pomůže ušetřit i několik desítek procent. Helium King slevy najdete přímo na hlavní stránce e-shopu a slevu 100 Kč získáte přímo do e-mailu, pokud se zaregistrujete k odběru novinek e-shopu. Navíc při nákupu nad 2 000 Kč, obdržíte dárek zdarma.

Jak získat slevový kupón Helium King

Slevový kupón Helium King objevíte jednou za čas přímo na webu e-shopu. Najít lze také v pravidelně zasílaném newsletteru, ke kterému se přihlásíte v dolní části webu. Díky tomu získáte slevu 100 Kč na váš první nákup a aktuální slevy, akce a novinky přímo do vaší e-mailové schránky.

Slevové kupóny nelze získat během akce Helium King Black Friday, protože ji obchod nepořádá. Sledovat můžete ale portál Skrblík, kde se nachází slevy i do stovek dalších obchodů.

Jak uplatnit slevový kód Helium King

Helium King

Slevový kód Helium King uplatníte v prvním kroku v košíku pod seznamem objednávaného zboží. Kód slevového poukazu zadáte do příslušného políčka a k uplatnění klikněte na “Odeslat”. Sleva se vám následně od celkové částky odečte.

Slevové kupóny Helium King bývají platné zpravidla jen krátký stanovený čas a nemusí se vztahovat na již zlevněné zboží.

Cashback Helium King

Cashback Plná peněženka7,5 % získat bonus 60 Kč Cashback Tipliaž 6,25 % získat bonus 200 Kč Cashback Refundo3 % získat bonus 50 Kč Cashback Vratné peníze3 % získat bonus 50 Kč

Helium King cashback vám pomáhá ušetřit část peněz z vašich uskutečněných nákupů. Stačí se zdarma zaregistrovat na jednom z portálů Plná Peněženka, Refundo, Tipli nebo Vratné peníze, prokliknout se z webu portálu do e-shopu Helium King, nakoupit a odměna z částky objednávky je vaše.

Nejvyšší odměna na vás čeká u společnosti Plná Peněženka, a to 7,5 %, odměna je počítána z ceny bez DPH.

Helium King slevy – výprodeje, Black Friday…

Helium King slevy poskytuje jednou za čas a najdete je přímo na hlavní stránce e-shopu. Slevu 100 Kč na váš první nákup, novinky, slevy a akce přímo do e-mailu získáte, pokud se zaregistrujete k odběru novinek e-shopu. Doprava zdarma na vás čeká při nákupu nad 3 000 Kč.

Dárek zdarma obdržíte, když hodnota vaší objednávky překročí částku 2 000 Kč. Neušetříte během akce Helium King Black Friday, protože ji obchod nepořádá.

Helium King doprava zdarma a cena poštovného

Helium King doprava zdarma platí při nákupu nad 3 000 Kč. Balíček se zbožím si můžete nechat doručit několika způsoby:

  • PPL – doručení na adresu za 69 Kč
  • Zásilkovna – výdejní místa za 69 Kč (balík do 5 kg), za 99 Kč (balík 5-10 kg)
  • PPL večerní doručení na adresu za 99 Kč

Zboží zaplatíte online kartou, bankovním převodem nebo si připlatíte 10 Kč za dobírku. Objednávky uskutečněné do 12 hodin jsou zpravidla doručeny do 2 pracovních dnů.

Helium King vrácení zboží

Vrácení zboží Helium King je možné do 14 dnů ode dne doručení objednávky stejně jako výměna. Vrácení zaznamenáte v online formuláři na webu e-shopu zadáním čísla objednávky a e-mailové adresy, pod kterou jste zboží objednávali. Obchod vás bude následně informovat o dalším postupu.

Zpravidla zboží zabalíte a zašlete na příslušnou adresu zpět obchodu. Peněžní prostředky vám budou navráceny do 14 dnů na bankovní účet.

Helium King reklamace 2024

Helium King reklamace se dají uplatnit do 24 měsíců od data převzetí zboží. Reklamaci zaznamenáte v online formuláři na webu e-shopu zadáním čísla objednávky a e-mailu, pod kterým jste produkty objednávali.

Obchod vás následně kontaktuje a zpravidla požaduje zaslání zboží zpět na adresu. Vyřízení bude trvat maximálně 30 dní.

Helium King kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Zákaznická infolinka Helium King je tu pro vás na telefonním čísle 245 501 202 ve všední dny od 8 do 16 hodin. Ke komunikaci lze využít také Helium King e-mail info@heliumking.cz.

Kamenná prodejna se nachází na Slovensku na adrese: Štúrova 7, 040 01 Košice