duben 2024

1x HappyZoo slevový kód na duben 2024

(5 hodnocení)
O obchodu

HappyZoo je internetový obchod nabízející potřeby a doplňky pro majitele a chovatele zvířat. V obchodě můžete nakoupit chovatelské potřeby pro psy, kočky, hlodavce, ptactvo nebo akvaristiku či teraristiku. Při hodnotě nákupu nad 1 500 Kč je doprava zdarma. Při registraci do klubu můžete získávat slevy HappyZOO. Obchod příležitostně vydává slevové kódy HappyZoo. Skrblík pro Vás má nachystané slevové kupóny HappyZoo.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. HappyZoo jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
HappyZoo slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev1
⭐ Hodnocení8/10
📅 Poslední aktualizace19. 4. 2024

Jak ušetřit HappyZoo 2024

HappyZoo je rodinná firma s dlouholetou tradicí, která se zabývá nejen prodejem chovatelských potřeb, ale i vlastním chovatelstvím.

Ať už navštívíte kamennou prodejnu nebo budete nakupovat online v e-shopu HappyZoo, Skrblík vám poradí, jak při své nákupu můžete ušetřit.

Záruka HappyZoo

Při nákupu v e-shopu HappyZoo máte nárok odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů bez udání důvodu. Toto právo máte i v případě, že zboží objednáte online a vyzvednete si ho na prodejně osobně. HappyZoo vám potom bez zbytečného odkladu, nejpozději však do 14 dnů ode dne oznámení o odstoupení od kupní smlouvy, vrátí peníze, které od vás obdrželi (včetně poštovného – mimo dodatečných nákladů vzniklých v důsledku vámi zvoleného způsobu dodání, pokud to není nejlevnější způsob dodání nabízený HappyZoo).

Vrácené peníze budou poukázány na váš účet, jehož číslo je nutné uvést v rozhodnutí o odstoupení od kupní smlouvy. Pokud se rozhodnete od kupní smlouvy odstoupit, zboží můžete zaslat zpět poštou nebo osobně předat na prodejnách HappyZoo.

Typy slev, slevový kupón HappyZoo

Sleva 20 % na vodítka flexi – neplatí ale na kožené modely a swarowski.

Výprodej – v této kategorii najdete produkty, které budou vyřazeny ze stálého sortimentu nebo jsou na skladě již pouze poslední kusy. Vybírat můžete z desítek produktů za bezkonkurenční ceny.

Slevový kupón HappyZoo – zaregistrujte se do věrnostního programu e-shopu HappyZoo a získejte exkluzivní slevový kupón HappyZoo v hodnotě 200 Kč. Postup je jednoduchý – při každém registrovaném nákupu v e-shopu za každých 500 Kč získáte 1 bod. Po nasbírání 10 bodů na svůj profil obdržíte slevový kupón v hodnotě 200 Kč, který se vám bude při každém dalším nákupu zobrazovat v nákupním košíku. Je jen na vás, kdy se rozhodnete ho uplatnit. Slevový kupón HappyZoo není možné směnit za hotovost ani se na kupón hotovost nevrací.

Slevový kód HappyZoo

HappyKarta – týká se pouze nákupů v kamenné prodejně HappyZoo. Kartu dostanete při svém prvním nákupu automaticky na pokladně. Za každých utracených 300 Kč dostanete samolepku. Po nasbírání celkem 10 samolepek a předložení vyplněné HappyKarty před placením při následujícím nákupu v kamenné prodejně, získáte na celý váš nákup v HappyZoo slevu 20 %.

Doprava zdarma – platí při objednávce zboží v minimální hodnotě 1.500 Kč pro menší zásilky přepravované společností DPD. Pro větší zásilky (TOPTRANS) bude platit doprava zdarma při nákupu v hodnotě 4.000 Kč a více.

Možnosti platby na HappyZoo

Za svůj nákup můžete zaplatit následujícími způsoby. Pokud si vyberete osobní odběr vámi objednaného zboží na prodejně HappyZoo, zaplatíte buď v hotovosti, nebo platební kartou. Dále můžete zaplatit bankovním převodem na účet vedený u Komerční banky. Pokud máte jinou banku než je Komerční, převod peněz může trvat i několik dní. Zboží je následně expedováno až po připsání peněz na účet obchodu HappyZoo. Objednávku si můžete nechat zaslat také na dobírku, kdy zaplatíte až při převzetí zboží dopravci hotově. Přepravní společnost DPD nabízí i při zaslání balíčku možnost zaplatit při převzetí platební kartou.

Nejrychlejším a nejpohodlnějším způsobem platby je platba online platební kartou. Využít můžete karty VISA a MasterCard. Tato metoda je plně zabezpečena a obchodník dostane peníze ihned.

Způsoby dopravy z HappyZoo

Svoji objednávku si můžete vyzvednout v některé z prodejen HappyZoo osobně. Skleněné a nadrozměrné balíky do 80 kg vám potom doručí přepravní společnost TOPTRANS (v případě objednání skleněného výrobku je nutné, aby byl při doručení zkontrolován stav neporušenosti ještě za přítomnosti přepravce).

Menší zásilky přepravuje společnost DPD (do 50 kg), která nabízí ve vybraných lokalitách možnost večerního doručení (pokud o tuto službu máte zájem, vyplňte toto do poznámky při objednávání). Menší zásilky do 20 kg (a omezených rozměrů) si můžete pomocí DPD Pickup nechat zaslat do vámi zvoleného výdejního místa.