červenec 2024

3x Guns & Tuxedos slevový kód na červenec 2024

(40 hodnocení)
O obchodu

Guns & Tuxedos je značka luxusního pánského oblečení, zaměřuje se zejména na obleky, košile, kabáty nebo bundy. Guns and Tuxedos své zboží z e-shopu posílá i po České republice. Skrblík pro vás má slevové kupóny Guns & Tuxedos.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Guns & Tuxedos jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Guns & Tuxedos slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace11. 7. 2024

Jak ušetřit Guns & Tuxedos 2024

Tato značka vám může v prvé řadě nabídnout svatební obleky, ale také košile, bundy, obuv a spoustu dalšího oblečení a doplňků. Podstata této značky spočívá v tom, že si je muž vědomý, že jeho vzhled ovlivňuje jejích společenské postavení, profesní život a jaké život vysílá poselství.

Momentálně nabízejí nadčasovou kolekci nesoucí název moderní muž naleznete vše, co je podstatou mužství. Klasika obohacená troškou šílenství a extravagance, vzory, které neruší nadměrnou barevností nebo stylizací. Tato luxusní pánská značka vás oblékne do vašeho dne D navíc třeba se získaným slevovým kupónem Guns & Tuxedos.

Krejčovství Guns & Tuxedos

Prioritou pánského krejčovství je kvalita a pozornost na detail. Značka navazuje spolupráci s prvotřídními krejčími a výrobci tkanin. V této době masové výroby chtějí nabídnout alternativu pro ty, kteří dokážou ocenit kvalitní krejčovství. Každému pánovi sedne něco jiného a proto se podívejte na naše střihy, který se zalíbí právě vám.

Střih Stamford

Tento střih je specifický tím, že vyniká díky širokým otevřeným klopám. Vysoká klopa s výřezem je umístěna téměř na rovnoběžce s ramenem vám opticky rozšíří hrudník, což znamená, že ať už máte jakoukoli postavu, tento střih dává postavě ideální proporce.

S využitím slevového kupónu na Guns & Tuxedos si můžete pořídit například sako tohoto střihu, které je na dva knoflíky, dále s všitými jednoduchými kapsami s klopami zdůrazňují charakter obleku.

Střih Camden

Tento střih je ozvláštněn především širokými uzavřenými klopy, v tu chvíli se oblek dostává ještě o úroveň výš a dodává mu ještě větší eleganci a formálnost. Nyní můžete k vrcholu elegance použít vám zalíbený slevový kupón Guns & Tuxedos a i na luxusu ušetřit. Uzavřené klopy zeštíhlují a prodlužují postavu, takže se tento střih doporučuje pánům s robustní postavou.

I tohle sako je děláno na dva knoflíky a je obohaceno všitou kapsou s patkou. Jako vrchol elegance se dodává další kapsa na lístky.

Střih Enfield

Jako první model zatím ze všech tří se jako jediný zapíná jen pomocí jediného knoflíku. Součástí tohoto střihu jsou široké, otevřené klopy, s vysokým zářezem, které jsou téměř s zarovnáním ramene. Sako má našité jednoduché, kryté patkové kapsy. Tento střih není ničím speciálně specifický, hodí se prostě pro každou situaci.

Každodenní oblek, či sako by měl mít v šatníku snad každý muž a proto se můžete do tohoto modelu obléct a zároveň ušetřit se slevou na Guns & Tuxedos.

Střih Harrier

Tento model určitě ocení pánové, či muži, kteří si potrpí na eleganci a stylu. Nic totiž nedodá saku víc elegance, než dvouřadé zapínání. Za tímto modelem stojí britské inspirace, které zaručují vznik vzrušujícího stylingu. Použijte slevový kupón Guns & Tuxedos a užijte si široké, uzavřené klopy, které vás výrazní a dodají charakter v každé situaci.

Střih Owl

Model nesoucí tenhle název je klasický jednořadový smoking s frakovými klopami, který je vyhrazen pouze pro mimořádné příležitosti. Styl daného smokingu zdůrazňují jednoduché kapsy bez patek a kalhoty bez manžet.

Kde oblečení Guns & Tuxedos koupím

Polská značka bohužel nenabízí žádnou českou prodejnu, ale pouze e-shop. Výhodou e-shopu je, že můžete použít řadu slevových kupónu Guns & Tuxedos a tak ušetřit a ještě se skvěle a elegantně oháknout. Daný internetový obchod je velice přehledný a deignově moderně nádherně zpracovaný.

Slevový kód Guns & Tuxedos

Na výběr dostanete různé možnosti platby Guns & Tuxedos a doručení. Jelikož je tato značka polská, taky se zboží z Polska posílá.

Reklamace nebo výměna Guns & Tuxedos

Tohle je asi jediná nevýhoda tohoto obchodu a to že když vám zboží doručí domů, vy nebudete spokojeni a budete ho chtít vrátit, musíte ho poslat na danou adresu až do Polska do Krakova. To samé s reklamací, když zboží bude poškozené. I za této situace si zásilku do Polska hradíte sami.

Jako optimisté to jako nevýhodu brát ani nemusíte, protože budete elegantně, stylově a nádherně oblečení a navíc se vám to vykompenzuje slevovými kupóny Guns & Tuxedos, tak neváhejte a objednávejte!