duben 2024

1x Gatio slevový kód na duben 2024

(9 hodnocení)
O obchodu

E-shop Gatio se specializuje na prodej kvalitního oblečení. K dispozici dává Gatio slevy a akce na pestrý sortiment nového zboží i loňských kolekcí. Slevový kupón Gatio můžete získat za odběr newsletteru a ušetřit třeba při nákupu trička Karl Lagerfeld, šortek Emporio Armani a dalších zajímavých kousků. Sledujte portál Skrblík a dozvíte se, jak využít cashback a další možnosti úspory.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Gatio jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Gatio slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev1
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace17. 4. 2024

Jak ušetřit Gatio 2024

Gatio je e-shop, který nabízí značkové oblečení. Jedná se zpravidla o oblečení z kolekcí z uplynulých sezón a tudíž zde můžete nakoupit za přijatelné ceny. V minulosti byl tento internetový obchod známý jako Chlapisko.cz.

Pokud jste ještě v e-shopu Gatio nenakupovali, tak jednou možností, jak ušetřit na Gatio je přihlásit se k odběru newsletteru. Gatio často nabízí nejrůznější promo akce, kdy kromě slev Gatio, které Vám budou pravidelně chodit na Váš e-mail, můžete získat například speciální slevu 100 Kč na Váš první nákup nebo můžete být zařazeni do soutěže o slevový kupón Gatio. Stačí jen vyčkat, vybrat si zrovna probíhající akci a „počkat“ na banner, který tuto akci nabízí.

Další možností jak ušetřit v Gatio je nakoupit nad 2 000 Kč a získat tak dopravu zdarma.

Jak získat slevový kupón Gatio

Slevový kupón Gatio můžete získat za registraci k odběru newsletteru v hodnotě 100 Kč. Dále může být k dispozici slevový kupón Gatio na dopravu zdarma.

Slevové kupóny Gatio vám po registraci k odběru newsletteru mohou chodit také do e-mailu. Můžete získat také slevy prostřednictvím Glami.

Slevový kód Vám také může přijít na e-mail, pokud “zapomenete” vybrané zboží v košíku, aby vás obchod postrčil k dokončení objednávky.

Jak uplatnit slevový kód Gatio

Slevové kódy Gatio uplatníte jednoduše ihned v prvním kroku objednávky. Do kolonky „Vložit slevový kupón“ vložíte kód a zmáčknete tlačítko „Přidat slevový kupón“.

Slevový kód Gatio

Jestliže se Vám nedaří slevový kód Gatio vložit, tak překontrolujte podmínky jeho užití. Nejčastější důvody neplatnosti slevového kódu Gatio je to, že slevový kód Gatio je prošlý nebo byl již uplatněn. Další možností je, že je omezen maximální nebo minimální hodnotou nebo se sleva Gatio týká pouze určitých značek nebo sortimentu.

Cashback Gatio

Cashback Plná peněženka2 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundo2 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipli2 % získat bonus 200 Kč

Tipli.cz  nabízí Gatio Cashback 2 %. Uplatnění je velice jednoduché, stačí nakoupit jako obvykle, ale prostřednictvím Tipli a jakmile dá obchodník vědět o Vašem nákupu, tak získáte zpět 2 %.

Cashback pro Gatio můžete získat například také od portálů Plná peněženka nebo Refundo. Doporučujeme pečlivě projít podmínky, protože ne vždy je cashback počítán z nákupní ceny. Často je poskytován z ceny bez DPH, bez hodnoty dopravy nebo není započítáván, pokud platíte slevovými kupóny Gatio, které nepochází od poskytovatele Casback nebo body z věrnostních programů.

Gatio slevy – výprodeje, Black Friday …

Gatio slevy a akční nabídky jsou na denním pořádku. Jedná se například o výprodeje, ale se slevou se můžete setkat i na novinky. Navíc můžete také získat dárek k nákupu nad určitou částku zdarma, kdy se jedná nejčastěji o spodní prádlo. Další častou akcí je Gatio Den dopravy zdarma.

Nakoupit se slevou můžete také v rámci akce Gatio Black Friday. V loňských letech jste se mohli mimo „klasických“ slev Gatio setkat i se zajímavými akcemi jako například akce 1 + 1 zdarma na vybrané zboží.

Můžete se stát i členem VIP klubu Gatio a užít si další zajímavé slevy a výhody. Stačí za 12 měsíců nakoupit alespoň za 4 999 Kč a registrovat se.

Gatio doprava zdarma a cena poštovného

Gatio doprava zdarma je poskytována, jestliže objednáte za více než 2 000 Kč. Způsoby a ceny doručení při objednávce do 2 000 Kč:

  • GLS kurýr – 99 Kč
  • Zásilkovna – 99 Kč

Čas od času se můžete setkat s akcí Gatio doprava zdarma za zvýhodněných podmínek. Dopravu pro Gatio zařizuje společnost GLS a Zásilkovna. Platit můžete dnes běžnými způsoby, včetně bitcoinu. Za dobírku připlatíte 29 Kč bez ohledu na cenu zboží.

Gatio vrácení zboží

Gatio vrácení zboží umožňuje v zákonné lhůtě 14 dní a tak máte dostatek času si zboží v klidu vyzkoušet. Vrácené zboží musí být samozřejmě nepoužité a musí obsahovat veškeré originální štítky a visačky.

Jako první musíte vybrat správný formulář, což znamená, zda se jedná o vrácení nebo výměnu zboží.

Do formuláře zadejte Váš e-mail a následně postupujte dle instrukcí, které Vám budou zaslány na Váš e-mail. Jedná se uvedení údajů jako je číslo objednávky, Vaše jméno, e-mail, telefon a číslo účtu.

Adresa Gatio pro vrácení zboží:

GATIO s.r.o.
Řepná 498/23
Plzeň 6 – Litice, 321 00

Gatio reklamace 2024

Gatio reklamace funguje stejně jako vrácení nebo výměna zboží. Jako první musíte vybrat správný formulář, tedy reklamace zboží.

Do formuláře zadejte Váš e-mail a následně postupujte dle instrukcí, které Vám budou zaslány na Váš e-mail. Jedná se uvedené údajů jako je číslo objednávky, Vaše jméno, e-mail, telefon a číslo účtu.

Adresa pro reklamaci:

GATIO s.r.o.
Řepná 498/23
Plzeň 6 – Litice, 321 00

Gatio kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Jestliže máte nějaké dotazy, tak můžete využít chatovací okno, které najdete vlevo dole. Další možností je volat ve všední dny od 8 do 15 na Gatio telefon +420 371 655 563 nebo můžete psát na Gatio e-mail info@gatio.cz.