červen 2024

4x FotoŠkoda slevový kód na červen 2024

(53 hodnocení)
O obchodu

FotoŠkoda je obchod zaměřující se na fotografování a vše kolem něj. V e-shopu můžete zakoupit fotoaparáty od značek Olympus, Sony a další, a vybavení k nim. FotoŠkoda kromě toho také pořádá kurzy focení, případně poskytuje služby jako vyvolávání fotek nebo tvorba fotoknih. Obchod poskytuje na vybrané zboží dopravu zdarma. Skrblík pro Vás má slevové kódy a slevové kupóny do FotoŠkoda.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. FotoŠkoda jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
FotoŠkoda slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev4
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace18. 6. 2024

Jak ušetřit FotoŠkoda 2024

Konečně jste se rozhodli, že si potřebujete koupit nový fotoaparát, jelikož vám starý dosloužil a nebo nesplňuje parametry současných fotoaparátů? Nebo potřebujete dokoupit pouze nějaké příslušenství jako brašnu stativ nebo nový objektiv? Možná pouze potřebujete nechat zhotovit kvalitní fotografie nebo koupit dárek pro své příbuzné a blízké? Potom je nejjednodušší nakupovat přímo u největšího prodejce fototechniky v republice.

Chcete-li vědět, jak ušetřit při nákupu fototechniky nebo při využití fotoslužeb přečtěte si právě tento příspěvek, kde zjistíte, jak použít slevový kupón FotoŠkoda

Co nabízí FotoŠkoda

Firma FotoŠkoda sídlí od roku v paláci Langhans v Praze, který byl v minulosti centrem české fotografie. Dnes na tuto tradici navazuje tato největší prodejna fotoaparátů a fototechniky v České republice.

V široké nabídce naleznete fotoaparáty rozličných druhů, objektivy, stativy, videokamery, brašny, filmy, blesky, ateliérové vybavení a další příslušenství jako alba nebo rámečky.

Obchod nabízí i možnost zakoupit dárkové poukázky na fotografické služby nebo zboží.

Kromě prodeje má firma ještě oddělení fotoslužeb a dále organizuje vzdělávací programy (fotokurzy, workshopy, výstavy apod.).

Mimo vše výše uvedené firma ještě provozuje bazar s použitou fototechnikou a autorizovaný servis pro prodávané značky.

Obchod dále provozuje půjčovnu nové i použité fototechniky.

Výhody pro zákazníky FotoŠkoda

Hlavní podíl na věrnosti zákazníků mají především neustále připravované aktuální slevy FotoŠkoda, kde lze využít slevové kupony FotoŠkoda.

Hlavní výhodou, kdy nemusíte využít žádný slevový kupón FotoŠkoda, je doprava zdarma při nákupu nad 1000 Kč.

Velmi výhodné je přihlásit se k odběru newsletteru, čímž získáte možnost dozvědět se o slevách, slevových kódech FotoŠkoda, připravovaných novinkách a soutěžích jako první.

Pokud nakoupíte zboží nad 1000 Kč automaticky získáte věrnostní stříbrnou kartu, která vám zajistí slevu na prodávaný sortiment ve výši 2 procent a slevu na fotografické služby ve výši 5 procent.

Pokud nakoupíte zboží nad 100 000 Kč nebo převyšuje tuto částku součet všech nákupů na stříbrné kartě automaticky získáte věrnostní stříbrnou kartu, která vám zajistí slevu na prodávaný sortiment ve výši 3 procent a slevu na fotografické služby ve výši 10 procent.

Možnosti dopravy a platby

Rozvoz zboží zajišťuje přepravce DPD, Toptrans nebo nebo lze využít služeb Ulozenka.cz. Další možností je nechat si balík doručit Českou poštou nebo Kurýrem po Praze. Poslední možností je osobní odběr v Paláci Langhans v Praze ve Vodičkově ulici.

Platbu je možno uskutečnit buď na dobírku při převzetí zboží v hotovosti nebo lze využít možnost provést platbu kartou.

Další možnost je platba kartou předem již při objednávce nebo předem bankovním převodem.

Firma nabízí i možnost nákupu na splátky HelloBank.

Aktuální slevy FotoŠkoda

Slevový kód FotoŠkoda
Pravděpodobně se budete divit, ale na tomto e-shopu aktuálně nepotřebujete žádný slevový kupón FotoŠkoda Pokud chcete využít slevu do FotoŠkoda není potřeba zadávat žádný speciální slevový kód FotoŠkoda.

E-shop nabízí samostatnou kategorii Akce a slevy, kde lze zakoupit zboží za zvýhodněné ceny. U některého zboží objevíte i ikonku Dárek, kde získáte malou pozornost zdarma nebo Poukaz na fotoslužby, čímž máte možnost využít fotoslužeb firmy.

Zajímavá je také možnost nákupu bazarového zboží, kde také výrazně ušetříte.

Vše je velmi jednoduché a snadné a nyní již bez problému víte, jak ušetřit na FotoŠkoda

Občas můžete narazit na slevový kupón FotoŠkoda, který vám může výrazně zlevnit celý nákup. Slevové kupóny FotoŠkoda se objevují nepravidelně a právě z  tohoto důvodu sledujte pravidelně Skrblíka, který Vás o slevovém kódu FotoŠkoda bude informovat jako první.