červen 2024

2x Fordshop slevový kód na červen 2024

(24 hodnocení)
O obchodu

E-shop Fordshop se specializuje na prodej náhradních dílů a příslušenství pro automobily značky Ford. K dispozici jsou autobaterie, části karoserie, kapaliny do automobilu nebo modely aut, klíčenky a další doplňky. Obchod nabízí vždy několik produktů ve slevě hned na hlavní stránce. Využít můžete i spolupráce s cashback portály a ušetřit. Navíc si můžete zboží vyzvednout v kamenné prodejně nebo si ho při splnění podmínek nechat zdarma dovézt až domů.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Fordshop jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Fordshop slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev2
⭐ Hodnocení8/10
📅 Poslední aktualizace11. 6. 2024

Jak ušetřit Fordshop 2024

Internetový obchod Fordshop, jak již samotný název napovídá, nabízí náhradní díly a příslušenství automobilů. Naleznete zde také například oleje a autokosmetiku, pneumatiky, nářadí, ale i vybavení na cesty. Veškeré produkty jsou na stránkách přehledně roztříděny do specializovaných kategorií, což vám nákup v mnohém usnadní.

Rádi byste věděli, jak ušetřit na Fordshop, ale nevíte, kde začít? Způsobů existuje hned vícero. Už při vstupu na e-shop si můžete všimnout sekce zboží s názvem „VÝPRODEJ“. Právě zde se celoročně setkáte s cenově zvýhodněnými produkty. Fordshop slevy mohou dosahovat dokonce až desítek procent z původní hodnoty. V jiných případech pak využijete slevové kupóny a kódy, ale také cashback portály. S objednávkami od 3 000 Kč si navíc užijete také dopravu zdarma.

E-shop Fordshop je kladně hodnocen na srovnávacím portálu Heureka, kde jej doporučuje 97 % zákazníků.

Jak získat slevový kupón Fordshop

Slevové kupóny Fordshop vám k běžnému nákupu zpřístupní výhodné slevy. Jedná se o krátká hesla nebo kódy, jejichž platnost bývá limitována, a ne každému jsou dostupné. Setkáte se s nimi po celý rok, třeba při různých akcích a výprodejích. O novinkách firmy se mimo jiné dozvíte skrze sociální sítě, jako jsou Instagram a Facebook obchodu.

Existuje ale i jednoduší cesta, jak získat slevový kupón Fordshop. Stačí se bezplatně přihlásit k odběru newsletteru. To se vám podaří pouhým zadáním vaší e-mailové adresy. Na tu vám následovně budou přicházet nabídky e-shopu, včetně informací o slevových akcích i případných kupónech.

Jak uplatnit slevový kód Fordshop

Pokud si přejete u nákupu využít výhody, je třeba také znát správný postup, jak uplatnit slevový kód Fordshop. Ten je jednoduchý a skládá se pouze z pár kroků. Celkem vám tedy nezabere déle než pár minut.

Nejprve si na e-shopu zvolte produkty, které si přejete zakoupit. Vybírat přitom můžete z celé řady zboží přehledně roztříděného do různých kategorií. Jednotlivé kusy nezapomeňte postupně přidávat do nákupního košíku a až budete připraveni, přejděte k pokladně. Zde se vám zobrazí souhrnný seznam nákupu i jeho celková cena. Pod sloupcem se nachází pole „Slevový kupón“. Právě do něj váš Fordshop slevový kód pečlivě opište. Platná sleva se vám odečte sama a vy můžete objednávku dokončit.

Cashback Fordshop

Cashback Plná peněženka2,9 % získat bonus 60 KčCashback Refundo2,4 % získat bonus 50 KčCashback Tipli2,4 % získat bonus 200 KčCashback Vratné peníze2,4 % získat bonus 50 Kč

S pomocí cashback portálů se vám podaří získat z každého online nákupu peníze zpět. Vše funguje jednoduše. Nejprve si na některém z nich vytvoříte vlastní účet, už za tuto registraci je možné získat odměnu. Poté si vyberete obchod a navštívíte jej skrze speciální odkaz. Nákup samotný probíhá obvykle a teprve po dokončení objednávky se vám jisté procento z útraty vrátí.

Cashback Fordshop je k dispozici díky poskytovatelům Plná Peněženka, Refundo, Tipli a Vratné Peníze. Všechny tyto stránky nabízejí vrácení 2,4 % z hodnoty vašich produktů, Plná Peněženka poskytuje dokonce 2,9 %. Tyto bonusové slevy lze využívat dokonce opakovaně a po neomezenou dobu.

Fordshop slevy – výprodeje, Black Friday…

S všelijakými akčními nabídkami se na stránkách obchodu setkáte celoročně. Například Fordshop výprodeje naleznete ve stejnojmenné kategorii zboží. Zde se nachází produkty cenově zvýhodněné mnohdy až o desítky procent. Na slevy Fordshop narazíte ale i během různých akcí a nabídek e-shopu. Mohou jimi být sezónní výprodeje, ale i speciální dny jako Black Friday Fordshop.

Aby vám nic neuniklo, můžete sledovat aktuality společnosti na jejích sociálních sítích. Těmi mohou být Instagram a Facebook. Nebo se snadno přihlaste k odběru newsletteru, na internetových stránkách pouze bezplatně zadejte vaši e-mailovou adresu. Na tu vám poté budou pravidelně přicházet aktuální novinky obchodu.

Fordshop doprava zdarma a cena poštovného

Jedním z úskalí nakupování na internetu je nutnost příplatku za doručení vaší objednávky. Cena zásilky se tak mnohdy nepříjemně zvýší. Existují ale i možnosti, jak se doplatku vyvarovat. Doprava zdarma Fordshop je možná a přístupná každému zákazníkovi, jedinou podmínkou je, aby byla hodnota kupovaného zboží vyšší než 3 000 Kč.

V ostatních případech se cena poštovného Fordshop liší dle zvoleného dopravce:

  • Zásilkovna – osobní odběr je od 69 Kč
  • Zásilkovna – doručení na adresu je za 80 Kč
  • GLS Parcelshop a GLS kurýr jsou za 95 Kč

Platit můžete buď předem zadarmo, nebo dobírkou s příplatkem 35 Kč. Nebo si balíček vyzvedněte osobně na adrese:

Auto Kora top s.r.o.
Mikoláše Alše 780
757 01, Valašské Meziříčí – Krásno nad Bečvou

Fordshop vrácení zboží

Je možné, že jste si koupi produktu rozmysleli, ale to až po jeho obdržení a nyní nevíte, co s ním. V takových případech e-shop nabízí možnost vrácení zboží Fordshop. Je ale potřeba dodržet pár pravidel. Výrobky nepoužívejte a v nejlepším případě je také nechte v originálním obalu. Je nutné, abyste je nijak nepoškodili. Zároveň dodržte danou lhůtu, jelikož je k dispozici pouze Fordshop vrácení zboží do 14 dnů od převzetí zásilky.

Nejprve si stáhněte a vyplňte formulář o odstoupení od kupní smlouvy. Ten poté zašlete na e-mailovou adresu: info@fordshop.cz, nebo spolu s vraceným zbožím na adresu:

Auto Kora top s.r.o.
Mikoláše Alše 780
757 01, Valašské Meziříčí – Krásno nad Bečvou

Fordshop reklamace 2024

Pokud byly vaše produkty doručeny již poškozené, nebo neúplné, obraťte se na reklamace Fordshop. Takové výrobky už nadále nepoužívejte a v co nejbližší době kontaktujte obchod. Stáhněte a vyplňte potřebný formulář. Právě ten vám celý postup o mnohé usnadní. Následně jej zašlete na e-mail: reklamace@fordshop.cz, nebo odneste fyzicky na adresu:

Auto Kora top s.r.o.
Mikoláše Alše 780
757 01, Valašské Meziříčí – Krásno nad Bečvou

S dalším postupem budete poté podrobněji informováni. Po úspěšné reklamaci vám bude zaslán zpět opravený, nebo nový výrobek. V krajním případě lze zažádat o navrácení peněz.

Fordshop kontakt – e-mail, telefon, infolinka

S jakoukoliv nejasností se obraťte na kontakt Fordshop.

K dispozici je například Fordshop e-mail: info@fordshop.cz, nebo Fordshop telefon: 572 662 381.