květen 2024

3x Flixbus slevový kód na květen 2024

(46 hodnocení)
O obchodu

Flixbus je německý autobusový dopravce, který prodává jízdenky po Evropě již od několika desítek korun. Flixbus jezdí z České republiky mimo jiné do Německa, Polska, Slovenska, Maďarska, Itálie, Rakouska a na Ukrajinu. Skrblík vám nabízí aktuální slevový kód Flixbus.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Flixbus jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Flixbus slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace23. 5. 2024

Jak ušetřit Flixbus 2024

Pokud dojíždíte za školou, prací nebo jen rádi cestujete, tak se určitě podívejte na nabídku Flixbus, díky níž můžete cestovat a ještě tím s Flixbus šetřit. Flixbus nabízí jednu z největších sítí dálkových autobusů v Evropě. Navíc si můžete stáhnout zdarma Flixbus aplikaci, díky níž se Vaše cestování stane ještě jednoduší a přehlednější.

Objevujte nová místa a procestujjte Evropu s Flixbus se slevou s využitím slevových kupónů Flixbus.

Nabídka a slevové kupóny Flixbus

Poradíme Vám, jak získat a použít slevové kupóny Flixbus, včetně několika tipů a rad jak výhodně nakoupit a při nákupu jízdenek Flixbus ušetřit.

Slevový kód Flixbus

Slevy Flixbus pro skupinové jízdenky

Na požádání máte možnost získat od Flixbus slevu pro skupiny o 3 a více osob.

Doprovod osob se zdravotním pojištěním zdarma a děti u Flixbus se slevou

Děti cestují s Flixbus se slevou a osoby doprovázející cestující osoby se zdravotním postižením dokonce zadarmo.

Wi-Fi

Máte možnost připojení Vašeho zařízení po celou dobu jízdy zdarma. Díky této nabídce si můžete příjemně krátit cestu sledováním filmů, posloucháním hudby nebo s Flixbus šetřit čas a dohánět pracovní resty.

Zavazadla

Máte možnost cestovat zdarma s jedním příručním a jedním cestovním zavazadlem a ani cena nadpočetného nebo nadrozměrného zavazadla není nijak vysoká. Veškeré podmínky o velikostech a cenách naleznete na internetových stránkách www.flixbus.cz.

Dětské kočárky a invalidní vozíky

Jsou zdarma v mnoha autobusech, přičemž je potřeba kontaktovat předem zákaznický servis Flixbus.

Zrušení a změny rezervace

Máte možnost učinit změnu ve Vaší rezervaci až do 15 minut před odjezdem.

Přihlášení k odběru newsletteru Flixbus

Pokud se přihlásíte k odběru novinek na Flixbus, tak budete vědět jako první o novinkách a slevách na Flixbus. Navíc máte šanci vyhrát poukazy nebo slevové kupóny Flixbus. Flixbus pořádá zajímavé akce a slevy Flixbus a o různých poutavých akcích a slevových kupónech Flixbus jsou registrovaní zákazníci informování prostřednictvím e-mailu.

Dárkový poukaz

Pokud si nevíte rady s nákupem dárku nejenom pro své nejbližší, kteří rádi cestují, tak se určitě nezapomeňte podívat do složky Poukazy, kde najdete nabídku dárkových slevových kupónů Flixbus. S pomocí těchto poukázek ušetříte s Flixbus mnoho času a energie a určitě jejich darováním uděláte velkou radost. Každá poukázka obsahuje unikátní slevový kód Flixbus.

Facebook a další sociální sítě Flixbus

Sledujte Flixbus na facebooku a dalších sociálních sítích a budete neustále vědět o zajímavostech a slevových kódech Flixbus, včetně pořádaných zajímavých soutěží a akcí.

Jak nakoupit jízdenky a nezapomenout na žádné slevy a slevové kupóny Flixbus

Není nic jednoduššího než nákup jízdenek na Flixbus. Stačí si jen vybrat destinaci, datum odjezdu a příjezdu, počet cestujících a vyhledat spojení.

Poté se Vám zobrazí nabídka spojení v tento den, případně v další možný a Vy máte možnost výběru pro Vás nejvýhodnějšího spoje. Ceny se mohou lišit v závislosti na časech spojů. Poté co si vyberete spoj, tak se Vám v pravé části obrazovky zobrazí shrnutí Vašeho požadavku o místě a čase spoje, včetně ceny. Jestliže vlastníte nějaký slevový kupón Flixbus nezapomeňte jej uplatnit. Stačí vyplnit Váš slevový kód Flixbus do kolonky Uplatnit poukaz pro slevový kupón Flixbus a zmáčknout tlačítko „Uplatnit“.

Pokud máte slevový kód Flixbus ve Vašem e-mailu, doporučujeme Váš slevový kód Flixbus zkopírovat z e-mailu a vložit do pole, abyste tak předešli chybě při přepisu a vyhnuli se tak zbytečnému protahování doby nákupu. V následujícím kroku vyplníte Vaše jméno, příjmení a telefon a máte možnost objednat zavazadlo navíc. Pokud máte účet na Flixbus, tak se přihlaste a Váš nákup se stane ještě rychlejší. Nakonec přejdete k platbě a Vaše rezervace je vlastně u konce.

Platba jízdenek Flixbus

Způsob platby je závislý na místě nákupu jízdenky:

Nákup on-line

Pokud nakupujete jízdenku on-line, tak máte možnost zaplatit příkazem k inkasu, platební kartou, zvolit PayPal, Sofortüberweisung, Carte Bleue a iDeal.

Nákup u řidiče

Máte možnost zaplatit v hotovosti u řidiče, ale přijdete tak o výhody spojené s nákupem on-line.

Prodejní místa Flixbus

Platba je možná v hotovosti. Další způsoby platby záleží na možnostech dané pobočky nebo partnera.

Nákup telefonicky

Platba je možná platební kartou a také pomocí inkasního příkazu pro zákazníky s trvalým bydlištěm v EU.