říjen 2021

Slevový kód Flixbus říjen 2021

9 (46 hodnocení) O obchodu

Flixbus je německý autobusový dopravce, který prodává jízdenky po Evropě již od několika desítek korun. Flixbus jezdí z České republiky mimo jiné do Německa, Polska, Slovenska, Maďarska, Itálie, Rakouska a na Ukrajinu. Skrblík vám nabízí aktuální slevový kód Flixbus.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Flixbus jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 293 dny Využijte 3% slevy Flixbus díky cashbacku Tipli
  • 293 dny Kupóny, bonusy a slevy: FlixBus newsletter
  • 293 dny Flixbus.cz: Dálkové cestování autobusem již od 125 Kč

Jak ušetřit Flixbus 2021

Pokud dojíždíte za školou, prací nebo jen rádi cestujete, tak se určitě podívejte na nabídku Flixbus, díky níž můžete cestovat a ještě tím s Flixbus šetřit. Flixbus nabízí jednu z největších sítí dálkových autobusů v Evropě. Navíc si můžete stáhnout zdarma Flixbus aplikaci, díky níž se Vaše cestování stane ještě jednoduší a přehlednější.

Objevujte nová místa a procestujjte Evropu s Flixbus se slevou s využitím slevových kupónů Flixbus.

Nabídka a slevové kupóny Flixbus

Poradíme Vám, jak získat a použít slevové kupóny Flixbus, včetně několika tipů a rad jak výhodně nakoupit a při nákupu jízdenek Flixbus ušetřit.

Slevový kód Flixbus

Slevy Flixbus pro skupinové jízdenky

Na požádání máte možnost získat od Flixbus slevu pro skupiny o 3 a více osob.

Doprovod osob se zdravotním pojištěním zdarma a děti u Flixbus se slevou

Děti cestují s Flixbus se slevou a osoby doprovázející cestující osoby se zdravotním postižením dokonce zadarmo.

Wi-Fi

Máte možnost připojení Vašeho zařízení po celou dobu jízdy zdarma. Díky této nabídce si můžete příjemně krátit cestu sledováním filmů, posloucháním hudby nebo s Flixbus šetřit čas a dohánět pracovní resty.

Zavazadla

Máte možnost cestovat zdarma s jedním příručním a jedním cestovním zavazadlem a ani cena nadpočetného nebo nadrozměrného zavazadla není nijak vysoká. Veškeré podmínky o velikostech a cenách naleznete na internetových stránkách www.flixbus.cz.

Dětské kočárky a invalidní vozíky

Jsou zdarma v mnoha autobusech, přičemž je potřeba kontaktovat předem zákaznický servis Flixbus.

Zrušení a změny rezervace

Máte možnost učinit změnu ve Vaší rezervaci až do 15 minut před odjezdem.

Přihlášení k odběru newsletteru Flixbus

Pokud se přihlásíte k odběru novinek na Flixbus, tak budete vědět jako první o novinkách a slevách na Flixbus. Navíc máte šanci vyhrát poukazy nebo slevové kupóny Flixbus. Flixbus pořádá zajímavé akce a slevy Flixbus a o různých poutavých akcích a slevových kupónech Flixbus jsou registrovaní zákazníci informování prostřednictvím e-mailu.

Dárkový poukaz

Pokud si nevíte rady s nákupem dárku nejenom pro své nejbližší, kteří rádi cestují, tak se určitě nezapomeňte podívat do složky Poukazy, kde najdete nabídku dárkových slevových kupónů Flixbus. S pomocí těchto poukázek ušetříte s Flixbus mnoho času a energie a určitě jejich darováním uděláte velkou radost. Každá poukázka obsahuje unikátní slevový kód Flixbus.

Facebook a další sociální sítě Flixbus

Sledujte Flixbus na facebooku a dalších sociálních sítích a budete neustále vědět o zajímavostech a slevových kódech Flixbus, včetně pořádaných zajímavých soutěží a akcí.

Jak nakoupit jízdenky a nezapomenout na žádné slevy a slevové kupóny Flixbus

Není nic jednoduššího než nákup jízdenek na Flixbus. Stačí si jen vybrat destinaci, datum odjezdu a příjezdu, počet cestujících a vyhledat spojení.

Poté se Vám zobrazí nabídka spojení v tento den, případně v další možný a Vy máte možnost výběru pro Vás nejvýhodnějšího spoje. Ceny se mohou lišit v závislosti na časech spojů. Poté co si vyberete spoj, tak se Vám v pravé části obrazovky zobrazí shrnutí Vašeho požadavku o místě a čase spoje, včetně ceny. Jestliže vlastníte nějaký slevový kupón Flixbus nezapomeňte jej uplatnit. Stačí vyplnit Váš slevový kód Flixbus do kolonky Uplatnit poukaz pro slevový kupón Flixbus a zmáčknout tlačítko „Uplatnit“.

Pokud máte slevový kód Flixbus ve Vašem e-mailu, doporučujeme Váš slevový kód Flixbus zkopírovat z e-mailu a vložit do pole, abyste tak předešli chybě při přepisu a vyhnuli se tak zbytečnému protahování doby nákupu. V následujícím kroku vyplníte Vaše jméno, příjmení a telefon a máte možnost objednat zavazadlo navíc. Pokud máte účet na Flixbus, tak se přihlaste a Váš nákup se stane ještě rychlejší. Nakonec přejdete k platbě a Vaše rezervace je vlastně u konce.

Platba jízdenek Flixbus

Způsob platby je závislý na místě nákupu jízdenky:

Nákup on-line

Pokud nakupujete jízdenku on-line, tak máte možnost zaplatit příkazem k inkasu, platební kartou, zvolit PayPal, Sofortüberweisung, Carte Bleue a iDeal.

Nákup u řidiče

Máte možnost zaplatit v hotovosti u řidiče, ale přijdete tak o výhody spojené s nákupem on-line.

Prodejní místa Flixbus

Platba je možná v hotovosti. Další způsoby platby záleží na možnostech dané pobočky nebo partnera.

Nákup telefonicky

Platba je možná platební kartou a také pomocí inkasního příkazu pro zákazníky s trvalým bydlištěm v EU.