duben 2024

5x FlexiMed slevový kód na duben 2024

(61 hodnocení)
O obchodu

Přípravek FlexiMed je doplněk  stravy pro zdravý pohyb s původem v Norsu. Přípravek má pozitivní účinky na kloubní chrupavky a pojivové tkáně, klouby, kosti a zuby, imunitní systém a celkové zdraví celého těla. Přípravek si můžete zdarma vyzkoušet a zaplatíte pouze za dopravné. Přípravek je určen k pravidelnému užívání. Slevové kupóny FlexiMed nepodporuje.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. FlexiMed jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
FlexiMed slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev5
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace17. 4. 2024

Jak ušetřit FlexiMed 2024

FlexiMed je produkt internetového obchodu NaturaMed. Tento doplněk stravy pomáhá pohybovému aparátu, a to hlavně tím, že se budete snadněji a bezbolestně pohybovat a má také dobré účinky na stav kloubních chrupavek, kostí a svalů. FlexiMed kombinuje 8 jedinečných látek, které mají účinek na zdraví pohybového aparátu.

Tady máte způsob, jak ušetřit na FlexiMed. Objednání jednoho zkušebního balení FlexiMed na měsíc je zdarma. Platíte pouze poštovné ve výši 49 Kč. Jiné slevy FlexiMed nenabízí, protože se tento produkt dá zakoupit pouze formou předplatného.

Jak získat slevový kupón FlexiMed

Získat slevové kupóny FlexiMed není možné. Obchod je momentálně nenabízí. Pokud se ale objeví nějaké slevy FlexiMed, najdete je zde na portálu Skrblík.

Jak uplatnit slevový kód FlexiMed

Uplatit slevové kódy FlexiMed nelze. Obchod je momentálně neposkytuje. Pokud se ale objeví nějaké slevy FlexiMed, najdete je zde na portálu Skrblík.

Cashback FlexiMedCashback Plná peněženka60 Kč získat bonus 60 Kč

Cashback FlexiMed získáte při zaregistrování u portálu Plná Peněženka. U tohoto zmíněného portálu můžete získat 60 Kč z vašeho nákupu zpět.

Cashback představuje vrácení části peněz z vašeho nákupu zpět. Pokud se tedy zaregistrujete na cashback portálu Plná Peněženka a nakoupíte přes odkaz z určitého obchodu, získáte část peněz zpět.

FlexiMed slevy – výprodeje, Black Friday…

FlexiMed sleva je pouze na první objednávku, a to na 30denní  balení FlexiMed. Platíte pouze poštovné ve výši 49 Kč. Jiné slevy FlexiMed nenabízí, protože se tento produkt dá zakoupit pouze formou předplatného.

Výprodeje nebo FlexiMed Black Friday na webu nenajdete. Neúčastní se ani dalších akcí typu Dny Marianne a Nákupy Ona Dnes.

FlexiMed doprava zdarma a cena poštovného

Objednání jednoho zkušebního balení FlexiMed je zdarma, platíte pouze poštovné ve výši 49 Kč – doručení Českou poštou. Zboží vám bude doručeno do 5 pracovních dní od obdržení objednávky, a to přímo do poštovní schránky.

Poté co vám Česká pošta doručí balíček se zbožím, máte standardně 14 dní na jeho zaplacení. Zboží uhraďte do data splatnosti uvedeného na přední straně souhrnu složenkou.

FlexiMed vrácení zboží

Vrácení zboží FlexiMed umožňuje do 90 dnů od jeho obdržení. Lze vrátit pouze zboží v neotevřeném původním obalu. O vrácení zboží informujte obchod emailem: info@naturamed.cz nebo telefonicky: 389 005 115. Zboží následně zabalte a odešlete na adresu:

NaturaMed
U Smaltovny 625
370 01 České Budějovice

Balíček zasílejte doporučeně a podací lístek si uschovejte pro případ, že by došlo ke ztrátě reklamované zásilky přepravcem. Náklady spojené s vrácením zboží hradíte vy.

FlexiMed reklamace 2024

Po rozbalení balíčku, zboží zkontrolujte a ujistěte se, že odpovídá objednanému produktu. Případné nedostatky oznamte písemně na adresu, emailem: info@naturamed.cz nebo telefonicky: 389 005 115. Zboží následně zabalte a odešlete na adresu:

NaturaMed
U Smaltovny 625
370 01 České Budějovice

Balíček zasílejte doporučeně a podací lístek si uschovejte pro případ, že by došlo ke ztrátě reklamované zásilky přepravcem. Reklamace FlexiMed bude vyřízena nejpozději do 30 dnů. Náklady spojené s dopravou reklamovaného zboží hradíte vy.

FlexiMed kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Zákaznická infolinka FlexiMed je vám k dipozici na čísle 389 005 115. Pro vaše dotazy můžete využít také Fleximed e-mail info@naturamed.cz. Zboží, které vracíte či reklamujete zasílejte na FlexiMed adresu:

NaturaMed

U Smaltovny 625

370 01, České Budějovice.