červenec 2024

3x Fleurop slevový kód na červenec 2024

(52 hodnocení)
O obchodu

Fleurop nabízí květiny pro každou příležitost. Květiny obchod posílá do celého světa. Na stránkách Fleurop naleznete také blog s články ohledně květin a floristice. Kromě květin je zde možné také zakoupit vína, sekty a bonboniery. Slevové kódy Fleurop využívá. Využít můžete i cashback nebo akci Black Friday a ušetřit v Fleurop ještě více.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Fleurop jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Fleurop slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace11. 7. 2024

Jak ušetřit Fleurop 2024

Značka Fleurop byla založena roku 1908 v Berlíně, spolupracuje s 50 000 floristy na světě a doručuje ve 150 zemích světa. V České republice na e-shopu Fleurop najdete rozmanitou nabídku kytic vytvořenou speciálně pro český trh. Kromě stálé nabídky zde objevíte také pravidelně aktualizovanou sezónní nabídku a vše můžete vyhledávat i přímo podle příležitosti, ke které chcete květinu věnovat.

Chcete vědět, jak ušetřit na Fleurop? Není to složité. Před nákupem si zkontrolujte, zda není k dispozici slevový kupón Fleurop, který by vám pomohl ušetřit až desítky procent. Slevy Fleurop nabízí na vybrané produkty ze sortimentu. Květiny se dají objednat i do zahraničí, a to až do 150 zemí světa.

Slevu lze získat i přihlášením se k odběru novinek. Stačí zadat vaši e-mailovou adresu do políčka, které na vás při vstupu na webovou stránku e-shopu vyskočí. Ušetříte také během akce Fleurop Black Friday.

Jak získat slevový kupón Fleurop

Fleurop slevové kupóny objevíte jednou za čas přímo na webu či facebookové stránce a Instagramu. Slevu 10 % získáte přihlášením se k odběru novinek. Stačí zadat vaši e-mailovou adresu do políčka, které na vás při vstupu na webovou stránku e-shopu vyskočí. Slevové kupóny lze získat také během akce Fleurop Black Friday.

Akce a Fleurop slevy se nachází i zde na portálu Skrblík. Můžete se zde zaregistrovat i k odběru novinek jednotlivých obchodů. Díky tomu vám nic neuteče a vše budete mít v e-mailu jako první.

Jak uplatnit slevový kód Fleurop

Slevový kód Fleurop

V prvním kroku v košíku pod seznamem objednávaného zboží zadáte slevový kód Fleurop do políčka “Sem vložte kód kupónu”. Pro jeho uplatnění klikněte na “Použít kupón”. Příslušná sleva vám bude následně od celkové částky odečtena.

Slevové kupóny Fleurop mohou být různě omezeny, a to například dobou trvání či stanovenou částkou objednávky a také nemusí platit na produkty v akci.

Cashback Fleurop

Cashback Plná peněženka7 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundo7 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipli7 % získat bonus 200 Kč Cashback Vratné peníze7 % získat bonus 50 Kč

Cashback Fleurop vám přinášejí portály Plná Peněženka, Refundo, Vratné peníze a Tipli. U všech zmíněných společností získáte 7 % z nákupu zpět. Stačí se zdarma zaregistrovat, nakoupit přes odkaz v profilu obchodu a odměna je vaše. Nastřádané peníze za nákupy si lze po nasbírání určité částky nechat vyplatit na bankovní účet. Casbhack vám pomáhá ušetřit z objednávky ještě více.

Fleurop slevy – výprodeje, Black Friday…

Slevy Fleurop nabízí na vybrané produkty ze sortimentu. Květiny můžete na webu vyhledávat podle příležitosti, ke které chcete kytici darovat, podle druhu a barvy. Kromě stálé nabídky na e-shopu objevíte také pravidelně aktualizovanou sezónní nabídku. Na blogu najdete tipy a inspiraci na dekorování květin.

Květiny lze zaslat i jako překvapení v kartonovém balení – kategorie Květiny poštou tuto možnost popisuje. Květiny doručí kurýr na jakékoli místo v ČR a dorazí 100% čerstvé díky speciálnímu zavlažovacímu obalu. Kartonový obal má designové grafické zpracování. Toto doručení je možné pouze v pracovních dnech.

Fleurop sleva lze získat i přihlášením se k odběru novinek. Stačí zadat vaši e-mailovou adresu do políčka, které na vás při vstupu na webovou stránku e-shopu vyskočí. Sleva 10 % na váš nákup vám poté přijde na e-mail. Dobré je sledovat i facebookovou stránku a Instagram, kde se nachází aktuální akce a inspirace.

Květiny pro firmy – to je služba, která vám usnadní práci. E-shop totiž provede květinovou výzdobu kanceláří, hal, showroomů, významných událostí, doručí květiny do vaší firmy, na adresu zaměstnance či obchodnímu partnerovi, také přiloží vzkaz, firemní dopis, reklamní předměty, bonboniéru, víno nebo sekt. Při opakovaných odběrech vám poskytne individuální ceny a mnoho dalšího. Celkově převezmeme kompletně celou agendu.

Květiny se dají objednat i do zahraničí, a to až do 150 zemí světa. Ve většině zemí jsou pak kytice doručovány v pracovních dnech v rozmezí 8 až 20 hodin. Ušetříte také během akce Fleurop Black Friday.

Fleurop doprava zdarma a cena poštovného

Službu doprava zdarma Fleurop nyní neposkytuje. E-shop doručuje kytice v pracovních dnech v rozmezí 8 až 20 hodin a v sobotu od 9 do 14 hodin. Pro doručení vaší objednávky platí tyto podmínky:

  • doručení v pracovních dnech – 159 Kč
  • doručení v sobotu, neděli (pouze Praha) – 159 Kč
  • opakované doručení (v případě nezastižení) – 159 Kč

Zboží objednané v pracovní den do 15 hodin. vám budou doručeny tentýž den. E-shop zároveň doručuje do 150 zemí světa. Paušální poplatek činí 270 Kč a minimální výše objednávky je ve většině zemí stanovena na 45 €.

Fleurop vrácení zboží

Vrácení zboží Fleurop je možné provést písemným sdělením zaslaným v podobě elektronické zprávy na e-mailovou adresu eshop@fleurop.cz. Odstoupení od kupní smlouvy musí být učiněno nejpozději 2 kalendářní dny před počátkem požadovaného časového rozmezí k doručení zboží.

Od kupní smlouvy máte také právo odstoupit v případě, že nesouhlasíte se změněným časem či dnem dodání zboží. Oznámit to musíte nejpozději do 1 kalendářního dne od zaslání oznámení o změně doručení. Po obdržení objednávky, zboží již nelze vrátit, a to z důvodu, že se jedná o produkt podléhající rychlé zkáze.

Fleurop reklamace 2024

Reklamace Fleurop v případě zjevných vad (poškození zboží, nedostatečný počet kusů či nesprávné složení), které jsou patrné v okamžiku doručení zboží lze uskutečnit bez zbytečného odkladu nejpozději do 1 kalendářního dne od okamžiku, kdy máte možnosti si produkt prohlédnout.

Reklamaci uplatníte telefonicky 792 487 101 v rámci provozní doby zákaznické linky (v pracovních dnech od 08:30 do 17 hodin) nebo kdykoli e-mailem eshop@fleurop.cz. Popište zboží, příslušnou vadu, uveďte identifikační číslo objednávky, datum doručení zboží, a kontaktní e-mailovou adresu.

Za vadu zboží se nepovažuje postupná a přirozená ztráta estetických vlastností zboží, vyplývající z jeho specifické povahy. Reklamaci nelze uplatnit v případě:

  • vady zboží způsobené úmyslným nebo nedbalostním jednáním
  • zacházení se zbožím způsobem nepřiměřeným vzhledem k povaze, funkci a vlastnostem, a to i neposkytnutí správné péče (např. vystavení květin nepřiměřeným klimatickým podmínkám, chemickým přípravkům, neposkytnutí dostatečné vláhy a výživy)

Obchod vám nejpozději do 10. hodiny následujícího pracovního dne potvrdí přijetí reklamace zasláním zprávy na vaši e-mailovou adresu.

Fleurop kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Ke komunikaci slouží zákaznická infolinka Fleurop na telefonním čísle 792 487 101 ve všední dny od 08:30 do 17 hodin a v sobotu v čase 9 až 11 hodin. Kontaktovat obchod můžete i skrze Fleurop e-mail info@fleurop.cz či eshop@fleurop.cz. Odpovědi na vaše dotazy můžete najít v sekci Často kladené otázky.

E-shop sídlí na adrese:

Fleurop-Interflora Česká s.r.o.
Václavské náměstí 795/40
110 00 Praha