květen 2024

1x FitVýživa slevový kód na květen 2024

(17 hodnocení)
O obchodu

V e-shopu FitVýživa nakoupíte nejen sportovní výživu pro správnou tvorbu svalů, udržení zdravý kloubů a celého těla, ale také sportovní potřeby, oblečení a fitness zařízení. FitVýživa nabízí mega výprodeje a akce 1+1 zdarma. Pokud nakupujete často na FitVýživa určitě vám přijde vhod bonusový program, v rámci kterého získáte slevu na další nákup podle částky předchozího nákupu. Slevové kódy FitVýživa nenabízí, ale i tak nabídne výhodné ceny.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. FitVýživa jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
FitVýživa slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev1
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace21. 5. 2024

Jak ušetřit FitVýživa 2024

Obchod FitVýživa pro vás nabízí sportovní výživu, fitness zařízení, sportovní potřeby, sportovní oblečení, zdravé potraviny nebo zdravotnické pomůcky. K tomu všemu v nabídce najdete také kávovary, mixéry, odšťavňovače, sušičky ovoce a mnoho dalšího zboží.

V tomto článku se můžete dočíst několik rad, jak ušetřit ve FitVýživa. Vybrané portály nabízejí pro FitVýživa cashback. Za určitých podmínek máte dopravu zdarma. Slevovou akci Black Friday FitVýživa podporuje.

Kamennou prodejnu má FitVýživa v Praze v Nových Butovicích. Na portálu Heuréka si můžete porovnat cenu zboží s dalšími eshopy. Podívejte se vždy také na hodnocení obchodů, není vždy nejlepší volit obchod s nejnižší cenou. Obchod FitVýživa doporučuje 84 % zákazníků.

Jak získat slevový kupón FitVýživa

Slevový kupón FitVýživa nepodporuje, tudíž ani nevyužívá známých slevových akcí Dny Marianne nebo Nákupy OnaDnes. Ušetřit však můžete díky bonusovému programu, kdy za vaše nákupy můžete získat od FitVýživa slevy na další nákupy. Výše slev je závislá na celkové hodnotě utracených peněz v obchodu.

Pokud by v budoucnu začal FitVýživa slevový kupón využívat, tak vás o tom budeme na těchto stránkách, kde slevové kupóny publikujeme, informovat. Sledujte proto tyto stránky a přihlaste se k odběru newsletteru, aby vám již nic neuniklo. O těch nejlepších slevách vás budeme informovat do vašeho e-mailu.

Jak uplatnit slevový kód FitVýživa

Návod, jak uplatnit slevový kód FitVýživa, zde nenajdete, protože obchod slevové kódy nevyužívá. Pokud by v budoucnu začal FitVýživa slevový kód používat, tak se o tom dozvíte na těchto stránkách, kde slevové kódy publikujeme.

U všech slevových kódů je však potřeba podívat se na jejich podmínky před uplatněním. Většinou jsou totiž slevové kódy nějak omezeny a nemusely by vám tedy fungovat. Jedná se například o časové omezení, minimální hodnotu objednávky nebo jsou určeny pouze na určitý druh zboží.

Cashback FitVýživa

Cashback Plná peněženka3,5 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundo3,5 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipli3,5 % získat bonus 200 Kč Cashback Vratné peníze3,5 % získat bonus 50 Kč

Několik vybraných portálů jako Plná peněženka, Refundo, Tipli nebo Vratné peníze, nabízí pro FitVýživa cashback. Z vaší objednávky můžete získat 3,5 % zpět u všech poskytovatelů, takže je pouze na vás, kterého si vyberete.

Pro využití cashbacku se musíte nejdříve zaregistrovat u jednoho z poskytovatelů. Poté se proklikněte do obchodu a vytvořte objednávku. Obchod potvrdí objednávku a pošle casback portálu odměnu za propagaci obchodu, portál se s vámi následně podělí o tuto odměnu.

FitVýživa slevy – výprodeje, Black Friday…

Množstevní slevy FitVýživa nabízí při zakoupení paddleboardů. Stačí zakoupit 2 a více paddleboardů a získáte slevu 10 %. Sleva je započítána po odeslání objednávky. Na vybrané produkty nabízí FitVýživa akce, kdy například při zakoupení jednoho produktu dostanete druhý zdarma.

V kategorii “MEGA VÝPRODEJ“ nabízí FitVýživa výprodej vybraného zboží. Obchod se neúčastní podzimních slevových akcí FitVýživa Dny Marianne nebo Nákupy OnaDnes. Všem známou akci Black Friday FitVýživa ale využivá.

FitVýživa doprava zdarma a cena poštovného

Nakupte nad 3 000 Kč a získejte od FitVýživa poštovné zdarma prostřednictvím některých dopravních společností. Dopravu zdarma získáte také u vybraných produktů. Platba je možná kartou on-line, převodem na účet, na splátky přes Cetelem, pomocí Google Pay nebo na dobírku, za kterou si připlatíte maximálně 37 Kč, dle vybraného dopravce.

Možnosti a ceny dopravy:

  • GLS: 89 Kč (+19 Kč dobírka)
  • DPD: 89 Kč (+19 Kč dobírka)
  • DPD Point: 85 Kč (+19 Kč dobírka)
  • Česká pošta – balík Do ruky: 108 Kč (+37 Kč dobírka)
  • Česká pošta – balík Na poštu: 105 Kč (+37 Kč dobírka)
  • PPL na Slovensko: 139 Kč (+25 Kč dobírka)

FitVýživa vrácení zboží

Vrácení zboží FitVýživa umožňuje v prodloužené lhůtě, a to do 3 měsíců, pokud zboží nemá jakkoli poškozený obal, není poškozené zboží, pokud disponuje pečetí, tak není porušena nebo zboží nesmí být po expirační lhůtě. Pokud je obal poškozen, tak zboží můžete vrátit v zákonné 14 denní lhůtě.

Zboží, které chcete vrátit, důkladně zabalte, aby při přepravě nemohlo dojít k jeho poškození a odešlete ho na adresu níže. Do balíčku přiložte kopii faktury a průvodní dopis o odstoupení od smlouvy, kam nezapomeňte uvést číslo vašeho bankovního účtu a kontaktní údaje na vás. Pokud máte cestu nebo bydlíte poblíž, tak můžete zboží zanést na prodejnu osobně společně s fakturou.

Adresa pro vrácení zboží:
Fitvýživa.cz
Radlická 220
Praha 5
150 00

FitVýživa reklamace 2024

Reklamace FitVýživa vyřizuje dle zákona během záruční doby, která je 24 měsíců. Vaší reklamaci obchod musí vyřídit nejpozději do 30 dnů od přijetí zboží k reklamaci. Pokud se vám rozbilo zboží, tak zde vyplňte on-line FitVýživa reklamační formulář.

Po vyplnění formuláře vám do e-mailu přijde potvrzení s číslem reklamace. Toto potvrzení společně s kopií faktury a vadným zbožím zabalte a odešlete přepravní společností na adresu níže. Případně můžete zboží přinést osobně na prodejnu společně s fakturou.

Adresa pro uplatnění reklamace:
Fitvýživa.cz
Radlická 220
Praha 5
150 00

FitVýživa kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Od pondělí do pátku, od 10:00 do 15:00 můžete volat na FitVýživa telefon 277 278 688. Případně můžete napsat na FitVýživa e-mail fitvyziva@fitvyziva.cz. Výdejní místo objednávek a zároveň kamenná prodejna FitVýživa se nachází v Praze v Nových Butovicích. Otevírací dobu prodejny a jiné informace o prodejně naleznete zde.