květen 2024

2x Firma na zážitky slevový kód na květen 2024

(35 hodnocení)
O obchodu

V nabídce webu Firma na zážitky naleznete prodloužené víkendy po celé Evropě, adrenalinové zážitky, romantiku pro dva a mnoho dalších zajímavých nabídek. Stačí zaplatit a stáhnout voucher. Slevový kupón Firma na zážitky nabízí každému, kdo se přihlásí k odběru newsletteru. Díky webu skrblík Vám neutečou žádné akce a vždy můžete využít nejnovější slevový kód Firma na zážitky. Využít můžete i službu cashback.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Firma na zážitky jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Firma na zážitky slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev2
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace15. 5. 2024

Jak ušetřit Firma na zážitky 2024

Allegria – Firma na zážitky se zabývá prodejem dárků, které jsou plné radostí. V sortimentu e-shopu najdete nejrůznější zážitky, a to od adrenalinových, gurmánských, leteckých, přes hobby, wellness, zdraví, zábavu, až po zážitkové pobyty i svatební dary a mnoho dalšího z nejrůznějších koutů České republiky.

Recenze Firma na zážitky

Firma na zážitky Praha – centrální kancelář e-shopu, kde je možné si po předchozí objednávce zážitek osobně vyzvednout se nachází na adrese:

Bělehradská 299/132
120 00 Praha 2

Zde uvádíme některé výhody, proč nakoupit na e-shopu Firma na zážitky:

+ široký výběr zážitků (adrenalinové, gurmánské, letecké, hobby, wellness, zdraví, zábava, pobyty, …)
+ garance nejlepší ceny
+ okamžité doručení, pokud zvolíte poukaz v elektronické podobě
+ univerzální dárkové poukazy v hodnotě 1 000 až 10 000 Kč
+ dárkové balení

Jak získat promo kód Firma na zážitky

Promo kód Firma na zážitky lze najít jednou za čas přímo na webu obchodu během slevových akcí nebo v pravidelně zasílaném newsletteru, ke kterému se přihlásíte zde. Díky tomu můžete získat slevy nebo vyhrát zážitkové vstupenky, které e-shop pravidelně rozdává.

Slevový kupón Firma na zážitky lze zakoupit také ve formě univerzálního dárkového poukazu v hodnotě 1 000 až 10 000 Kč. Obdarovaný může poukaz využít na jeden nebo více zážitků dle jeho výběru. Na slevové kupóny lze narazit také během akce Firma na zážitky Black Friday.

Jak uplatnit slevový kód Firma na zážitky

Slevový kód Firma na zážitky

Slevový kód Firma na zážitky zadáte v prvním kroku v košíku pod výběrem platby, a to do políčka s textem “Zadejte slevový promokód”. Pro uplatnění klikněte na “Uplatnit”. Příslušná sleva se vám následně od celkové částky odečte.

Firma na zážitky slevové kódy poskytuje jen na stanovenou dobu, proto například platí pouze jeden týden. Omezit je také může jen na konkrétní typ zážitku.

Cashback Firma na zážitky

Cashback Plná peněženka2,5 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundo2,5 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipli2,5 % získat bonus 200 Kč Cashback Vratné peníze2,5 % získat bonus 50 Kč

Zaregistrujte se na portálu Vratné peníze, Plná Peněženka, Tipli nebo Refundo a získejte odměnu za váš nákup. Registrace je zcela bezplatná a k uplatnění cashbacku stačí nakoupit v e-shopu přes odkaz, který najdete přímo na webu portálu. Z ceny vaší objednávky získáte od společnosti Vratné peníze 2,5 % zpět, u ostatních uvedených portálů 2,5 %.

Firma na zážitky cashback vám pomáhá ušetřit. Peníze, které za všechny nákupy nasbíráte, si můžete za stanovených podmínek nechat zaslat na váš bankovní účet.

Firma na zážitky slevy a jak ušetřit

Na e-shopu ušetříte během různých slevových akcí, které najdete na hlavní stránce webu nebo během akce Firma na zážitky Black Friday. Pokud máte omezený rozpočet nebo vybíráte zážitek pro sebe, kategorie Zážitky do 1 000 vám s výběrem zajisté pomůže.

Firma na zážitky slevy poskytuje v pravidelně zasílaném newsletteru, ke kterému se přihlásíte zde. Díky tomu můžete vyhrát i zážitkové vstupenky nebo jiné zajímavé dárky, které e-shop pravidelně rozdává. Inspirujte se v sekci Tipy na dárky nebo Novinky, kde narazíte na nově přidané zážitky.

Univerzální dárkové poukazy vám pomůžou v případě, že nevíte, co by vašim blízkým udělalo radost. Obdarovaný může poukaz využít na jeden nebo více zážitků dle jeho výběru. Poukaz zakoupíte v hodnotě 1 000 až 10 000 Kč jako elektronický se zasláním na e-mail nebo si vyberete ze tří druhů dárkových balení a přijde vám poštou.

Pro další informace sledujte facebookovou stránku nebo Instagram obchodu.

Firma na zážitky kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pro vaše dotazy je tu zákaznická infolinka Firma na zážitky na telefonním čísle 222 316 957 ve všední dny od 9 do 16:30 hodin. Lze využít i Firma na zážitky e-mail kontakt@firmanazazitky.cz nebo chat v pravém dolním rohu e-shopu.

Centrální kancelář e-shopu, kde je možné si po předchozí objednávce zážitek osobně vyzvednout, se nachází na adrese:

Bělehradská 299/132
120 00 Praha 2