květen 2024

4x Fexi slevový kód na květen 2024

(59 hodnocení)
O obchodu

Fexi je obchod nabízející kvalitní rolety. Na výběr máte z velkého výběru rolet všech druhů a typů. E-shop funguje již od roku 2010, nabízí tedy zkušenosti s prodejem. Na Fexi získáte množstevní slevy, při nákupu více kusů zboží. Pokud se nemůžete rozhodnout kterou roletu vybrat, tak si nechte zaslat vzorky zdarma. Slevový kupón Fexi lze najít na Skrblíkovi. Peníze vám vrátí cashback portály.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma nad 990 Kč
Můžete přejít do obchodu. Fexi jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Fexi slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev4
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace15. 5. 2024

Jak ušetřit Fexi 2024

Fexi je internetový obchod, který vám přináší kvalitní rolety za nejlepší ceny. V případě, že byste potřebovali vidět rolety na živo, můžete si požádat o zaslání vzorkovníku, který vám pošlou zcela zdarma. V jejich nabídce najdete rolety Den a noc z kolekce SILVER, GOLD, PLATINUM nebo DIAMOND. Pojďme si představit následující možnosti, jak ušetřit na Fexi.

Sledujte nejen stránky Fexi, ale také jejich sociální sítě Facebook nebo Instagram, protože jsou zde často publikovány slevy Fexi na vybrané produkty. Můžete se také setkat s tím, že obchod uvolní slevový kód Fexi, díky kterému ušetříte při vašem nákupu. V případě, že nakupujete ve větším množství, můžete se těšit na množstevní slevy Fexi, které činí 5 % a 7 % v závislosti na objemu vašeho nákupu.

U poskytovatelů cashback systémů můžete využít funkci cashback, se kterou získáte část peněz z nákupu zpět. Máme pro vás připraven přehled, od koho a v jaké výši můžete získat Fexi cashback.

Během listopadu na vás čeká časově omezená akce Fexi Black Friday, o jejím konání se dozvíte na banneru na webu eshopu. Stačí zadat do nákupního košíku slevový kupón Fexi, který je vyhrazený pro akci Black Friday. Získáte ho na stránkách e-shopu, do vašeho mailu, na sociálních sítích nebo zde na portále Skrblík.

Jak získat slevový kupón Fexi

Slevový kupón Fexi získáte nejčastěji přímo na stránkách e-shopu nebo na jejich sociálních sítích. V případě, že byste odebírali novinky, pak by vám slevový kupón samozřejmě přišel i do vaší e-mailové schránky.

Existuje však ještě další možnost, jak získat slevový kupón Fexi a tou je využití služeb slevových portálů, jako je Skrblík. Do našeho přehledného vyhledavače zadáte vámi požadovaný obchod a ihned zjistíte, jaké akce, výprodeje nebo slevové kupóny jsou právě k dispozici. Pravidelně pro vás vyhledáváme a publikujeme akce do desítek obchodů.

Jak uplatnit slevový kód Fexi

Fexi

Když už víte, jak ho získat, také vás bude zajímat, jak uplatnit slevový kód Fexi. Tato možnost se vám nabídce hned v prvním kroku vaší objednávky, jakmile navolíte požadované rozměry rolet. Pod souhrnem objednávky najdete pole pro vložení slevového kupónu. Pokud disponujete platným kódem stačí už jen kliknout na “Ověřit” a sledovat, jak dojde k započtení vaší slevy a ukáže se vám nová částka k úhradě.

Slevové kódy mají své charakteristické vlastnosti a pravidla pro jejich použití. U každého se setkáte s tím, že je časově omezený a smíte jej použít pouze jednou. Často bývá dána minimální hodnota nákupu, při kterém ho můžete uplatnit a může se stát, že některé obchody vám  neumožní uplatnit slevový kód na již zlevněné zboží. Vše si vždycky projděte, abyste neměli pochybnosti o tom, zda vám bude sleva započítána.

Cashback Fexi

Cashback Plná peněženka2 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundo2 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipli2 % získat bonus 200 Kč Cashback Vratné peníze2 % získat bonus 50 Kč

V následujících řádcích vám představíme funkci cashback, se kterou můžete získávat ve vybraných obchodech část peněz z nákupu zase zpátky. Například cashback Fexi vám přinášejí portály PlnáPeněženka.cz, Refundo.cz, Tipli.cz a VratnéPeníze.cz. V případě, že nakoupíte přes tyto poskytovatele, čeká na vás cashback ve výši 2 % z celkové hodnoty nákupu na Fexi.

K získání cashback vám stačí provést zdarma registraci u některého z výše uvedených poskytovatelů. Následně si ze seznamu obchodů vybrat e-shop Fexi a nákup uskutečnit přes speciální odkaz od poskytovatele cashback. Na základě něj vám bude vypočtena konečná výše odměny, která vám bude připsána na cashback účet. Zpravidla po nastřádání určité výše cashbacků si je můžete nechat kdykoliv vyplatit na bankovní účet.

Fexi slevy – výprodeje, Black Friday…

Během celého roku můžete využívat Fexi slevy a akce na vybrané produkty. Akční produkty jsou vždy označeny červenou ikonkou s názvem “Akce.”

Pro zákazníky, kteří nakupují ve větším objemu jsou připraveny množstevní slevy Fexi. To znamená, že pokud nakoupíte nad 5 000 Kč získáte automaticky slevu 7 % na celý váš nákup. V případě, že nakoupíte nad 10 000 Kč získáte slevu 10 % na celý nákup. To vše automaticky bez zadávání slevových kódů nebo registrace k odběru novinek.

Fexi se neúčastní známých akcí jako jsou Dny Marianne nebo Nákupy OnaDnes, ale pořádá listopadovou akci Black Friday. V rámci této akce uvolní slevový kód Fexi, se kterým můžete ušetřit až 18 % při nákupu rolet Den a noc. Kupón nelze využít pouze na řadu SILVER, ale lze ho kombinovat s množstevními slevami.

Fexi doprava zdarma a cena poštovného

U každé učiněné objednávky nad 2 800 Kč je od Fexi doprava zdarma. Fexi doručuje i na Slovensko a v případě, že učiníte objednávku nad 4 000 Kč máte i na Slovensko od Fexi poštovné zdarma. Zajímavá je možnost platby bitcoiny.

K expedici využívá obchod následující dopravce a ceny poštovného:

  • Balík do ruky od České pošty – 125 Kč (v případě dobírky + 35 Kč),
  • Balík na poštu od České pošty – 95 Kč (v případě dobírky + 35 Kč),
  • Doporučené psaní od České pošty (pouze na dárkové poukazy) – 59 Kč (v případě dobírky + 35 Kč),
  • GLS – 95 Kč (v případě dobírky + 35 Kč).

Fexi vrácení zboží

Fexi vrácení zboží umožňuje ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží. Nelze vrátit zboží, které bylo upraveno výhradně na přání zákazníka.

V případě, že budete chtít zboží vrátit, řádně ho zabalte, přiložte kopii dokladu o koupi, vyplňte formulář odstoupení od smlouvy a vše zašlete na adresu:

FEXI Rolety
BOIS Services s.r.o.,
Olomoucká 267/29,
746 01 Opava.

Peníze vám budou vráceny do 14 dnů od doručení odstoupení od smlouvy a to stejným způsobem, jakým jste zboží uhradili. V případě, že vám ke zboží byl poskytnut dárek, je nutné vrátit spolu se zbožím i tento dárek. Náklady na vrácení zboží hradíte vy.

Fexi reklamace 2024

Ačkoliv jsou rolety Fexi vyráběny z prvotřídních materiálů, může se stát, že se něco pokazí. V takovém případě máte právo v záruční lhůtě, která činí 24 měsíců od převzetí zboží, uplatnit ve Fexi reklamace.

Nejrychlejší a nejpohodlnější způsob bude zaslat e-mail (info@fexi.cz), ve kterém sdělíte, že uplatňujete reklamaci. Pro urychlení a vyřízení reklamace si připravte:

  • číslo objednávky,
  • typ látky,
  • rozměr rolety,
  • popis závady,
  • fotodokumentaci,
  • popsání, jak k problému došlo.

Do přílohy e-mailu přiložte také vyplněný reklamační formulář. Následně budete kontaktováni a bude s vámi dojednán individuální postup pro řešení vaší reklamace. Fexi reklamaci vyřídí nejpozději do 30 dnů od jejího uplatnění.

Fexi kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Fexi infolinka: 778 540 904 (Po až Pá od 8 do 16 hodin).

Fexi e-mail: info@fexi.cz.

Kontaktovat e-shop můžete i prostřednictvím on-line formuláře.