duben 2024

4x Eyerim slevový kód na duben 2024

(57 hodnocení)
O obchodu

Eyerim je internetový obchod se slunečními, dioptrickými a lyžařskými brýlemi. Ve nabídce má mimo jiné modely značek BOSS by Hugo Boss, Ralph Lauren, Dolce & Gabbana nebo Jimmy Choo. Skrblík pro vás má slevové kupóny a slevové kódy do obchodu Eyerim. Můžete také odebírat newsletter. K dispozici je také cashback a doprava zdarma na vše.

→ Jít do obchodu → Chci dopravu zdarma
Můžete přejít do obchodu. Eyerim jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Eyerim slevy
🚚 Doprava zdarmaAno
🔔 Počet slev4
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace17. 4. 2024

Jak ušetřit Eyerim 2024

Internetový obchod Eyerim se specializuje na brýle. Zakoupit můžete sluneční brýle, dioptrické brýle, brýle na počítač nebo sportovní brýle (například na lyže). K obrubám dioptrických brýlí si můžete přikoupit i čočky na čtení, na dálku nebo pouze barevné módní čočky bez dioptrií.

Po přečtené tohoto článku se dozvíte několik rad, které vám mohou ušetřit i několik stovek korun z ceny brýlí. Slevy Eyerim dosahují i více než 50 %, záleží pouze na aktuální akci. Zajímavé akce, které Eyerim podporuje jsou Black Friday a Cyber Monday. Dny Marianne nebo Nákupy s OnaDnes nikoliv.

Žádné kamenné prodejny Eyerim nemá. Na portálu Heuréka, kde si můžete cenu zboží porovnat i s jinými prodejci, doporučuje tento obchod 85 % zákazníků na základě dotazníku spokojenosti.

Jak získat slevový kupón Eyerim

Slevový kupón Eyerim poskytuje všem novým odběratelům na první nákup. Například při akci Black Friday nebo Cyber Monday publikuje Eyerim slevový kupón přímo na e-shopu, objeví se vám po vstupu na stránky obchodu. Slevové kupóny obchod zveřejňuje i na Facebooku nebo Instagramu při konání řady marketingových akcí.

Stovky slevových kupónů můžete získat na Skrblíkovi, kde pro vás slevové kupóny hledáme a poté je zveřejňujeme. Chcete dostávat tipy na slevy a mít možnost ušetřit při nákupu na internetu? Přihlaste se k odběru newsletteru a my vás budeme o těch nejlepších akcích informovat přímo na váš e-mail.

Jak uplatnit slevový kód Eyerim

Eyerim

Ve spodní části v košíku můžete uplatnit slevový kód Eyerim. Pod celkovým součtem objednávky najdete pole “Sem vložte svůj slevový kód“. Do prázdného pole vložte váš slevový kód a potvrďte ho klikem na “POUŽÍT“.

Sleva ze slevového kódu se vám promítne do celkového součtu, pokud bude vámi zadaný Eyerim slevový kód platný. Dávejte si proto pozor na podmínky slevových kódů, které jsou často nějak omezeny – časově, minimální hodnotou objednávky nebo jsou určeny pouze na určitou značku zboží.

Cashback Eyerim

Cashback Plná peněženka2,5 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundo2,5 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipli2,5 % získat bonus 200 Kč

Získejte z vaší objednávky dalších 2,5 % zpět. Stačí pouze využít na portálech Plná peněženka, Refundo nebo Tipli pro Eyerim cashback. Cashback se stává populární, peníze získávají cashback portály od obchodů za jejich propagaci a tyto peníze pak částečně rozdělují mezi své klienty, které tak motivují k nákupům.

V první řadě se zaregistrujte na jednom z portálů. Poté se proklikněte do požadovaného obchodu a vytvořte objednávku. Po převzetí zboží a potvrzení dokončení objednávky obchodem budou na vaše cashbackové konto připsány peníze, které si pak můžete přeposlat na bankovní účet.

Eyerim slevy – výprodeje, Black Friday…

Akce Eyerim nabízí téměř pořád, mění se pouze názvy kampaní. Ušetřit můžete během těchto akcí i více než 50 %, zaleží pouze na vás, jakou slevu si zrovna chytíte. V obchodu nechybí podpora slevových kódů nebo cashbacku.

Slevové akce Nákupy s OnaDnes nebo Dny Marianne Eyerim nepodporuje. Ušetřit však můžete při konání Black Friday nebo Cyber Monday. V záložce “Outlet“ nabízí Eyerim výprodej slunečních i dioptrických brýlí a doplňků.

Eyerim doprava zdarma a cena poštovného

Eyerim poštovné zdarma dává ke všem objednávkám bez nějakého omezení. K přepravě zboží využívá Eyerim pouze PPL. Zboží, které je označeno slovy “EXPRESNÍ DOPRAVA“, je odesíláno do 24 hodin. Uhradit vaší objednávku můžete kreditní/debetní kartou, přes GoPay nebo na dobírku, která je však za příplatek 29 Kč.

Pokud si objednáváte dioptrické brýle (ne pouze obrubu), tak je nutná platba předem, protože se jedná o výrobu přímo pro vás na míru. Dobírka není možná také u objednávek nad 5 000 Kč.

Eyerim vrácení zboží

Vrácení zboží Eyerim umožňuje vrátit bez udání důvodu v prodloužené lhůtě 30 dnů od převzetí zboží. Zboží musí být vráceno v původním stavu a originálním balení, a to včetně všech doplňků, jako je čistící hadřík, pouzdro na brýle, certifikát, atd.

Zabalte brýle do originálního balení, ve kterém jste je obdrželi. Vyplňte Eyerim formulář pro odstoupení od smlouvy, který přiložte do balíčku k brýlím. Balíček poté zašlete poštou nebo jinou přepravní společností na adresu níže. Pokud jste platili vaší objednávku na dobírku, tak napište na e-mail kontakt@eyerim.cz váš bankovní účet, na který vám Eyerim vrátí peníze.

Kam zboží odeslat?
Expandeco – EYERIM
Vídeňská 134/102, Dolní Heršpice
Brno
619 00

Eyerim reklamace 2024

Reklamace Eyerim vyřizuje v průběhu dvouleté záruční lhůty. Záruka je ode dne, kdy jste za vaší objednávku zaplatili a vztahuje se pouze na výrobní vady. Záruka se nevztahuje na poškození obrouček nebo čoček, které jsou způsobeny každodenním nošením a opotřebením, jako jsou například škrábance.

Před odesláním zboží nejdříve vyfoťte a společně s popisem závady zašlete fotky na e-mail kontakt@eyerim.cz. Obchod vás bude kontaktovat s dalším postupem. Případně zboží můžete rovnou zaslat na adresu níže k posouzení reklamace. K vadným brýlím přiložte do balíčku kopii faktury a průvodní dopis s detailním popisem závady, preferovaným způsobem vyřízení a kontaktními údaji na vás.

Kam zboží odeslat?
Expandeco – EYERIM
Vídeňská 134/102, Dolní Heršpice
Brno
619 00

Eyerim kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pracovní dny od 8:00 do 16:00 můžete zavolat na Eyerim telefon 530 514 670. Kdykoliv je pak možné napsat na Eyerim e-mail kontakt@eyerim.cz. V pracovní dny Eyerim odpoví na vaše dotazy do 48 hodin. V pravém dolním rohu můžete využít virtuální chat. Podívejte se na stránku Často kladené otázky, kde můžete rychle najít odpověď i na tu vaší.