květen 2024

4x Expedo slevový kód na květen 2024

(52 hodnocení)
O obchodu

Nábytek pro každodenní život vám nabízí e-shop Expedo. Vybavíte si zde kuchyň, ložnici, dětský pokoj, obývák, ale i pracovnu nebo koupelnu. Využijte při nákupu Expedo výprodej nebo akce a slevy, které nabízí Expedo poměrně často. Slevový kupón Expedo, prozatím uplatnit nelze, ale portál Skrblík pro vás má nachystané akce a slevy. Ušetřit také můžete s funkcí cashback.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Expedo jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Expedo slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev4
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace15. 5. 2024

Jak ušetřit Expedo 2024

Internetový obchod Expedo se zabývá prodejem nábytku. V sortimentu najdete postele, sedací soupravy, šatní skříně, kuchyňský, kancelářský, dětský i koupelnový nábytek a mnoho dalšího. Obchod nabízí dopravu po ČR zcela zdarma. Kamennou prodejnu hledejte na adrese: V Kasárnách 909, Litomyšlské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto.

Nevíte, jak ušetřit na Expedo? My vám poradíme. Před nákupem se podívejte, zda neprobíhá nějaká zajímavá slevová akce. Tu najdete na hlavní stránce e-shopu společně s novými produkty, kde se můžete nechat inspirovat. Při nákupu jakéhokoliv zboží, je v e-shopu Expedo doprava zdarma.

Kategorie akce a slevy Expedo vám přináší nábytek za výhodnější ceny. Expedo výprodej přináší produkty, které se doprodávají. Pro další informace sledujte facebookový profil a Instagram obchodu. Recenze zákazníků si přečtete zde.

Jak získat slevový kupón Expedo

Slevové kupóny Expedo nyní neposkytuje. Ušetřit můžete ale během slevových akcí, které najdete na hlavní stránce e-shopu. Pro další informace sledujte facebookový profil a Instagram obchodu.

Sledovat můžete i náš portál Skrblík a získat přehled o slevách a slevových kódech do stovek obchodů. Pokud se přihlásíte k odběru newsletteru, můžete získat tipy na nejlepší akce rovnou do e-mailu.

Jak uplatnit slevový kód Expedo

Uplatit slevové kódy Expedo aktuálně nelze, protože je obchod nenabízí. Slevy Expedo, ale můžete objevit na našem portálu Skrblík, kde se dá zaregistrovat k odběru novinek i stovek dalších obchodů, Díky tomu vám nic neunikne a všechny zajímavé akce obdržíte přímo do vaší e-mailové schránky.

Pokud v budoucnu Expedo slevové kódy poskytovat začne, budeme vás o tom informovat zde, na profilu obchodu.

Cashback Expedo

Cashback Tipli2 % získat bonus 200 KčCashback Plná peněženkaaž 2 % získat bonus 60 KčCashback Refundoaž 2 % získat bonus 50 KčCashback Vratné penízeaž 2 % získat bonus 50 Kč

Expedo cashback vám přinášejí společnosti Plná Peněženka, Refundo, Tipli a Vratné peníze. Všechny zmíněné portály vám nabízí odměnu ve výši až 2 % z nákupu zpět. Pokud se tedy bezplatně zaregistrujete, prokliknete se přes odkaz v portálu a nakoupíte z e-shopu Expedo, získáte uvedená procenta z částky vaší objednávky zpět.

Expedo slevy – výprodeje, Black Friday…

Sekce akce a slevy Expedo přináší nábytek za výhodnější ceny. Na hlavní stránce e-shopu se nachází aktuální slevové akce, akční nabídka a levné sedací soupravy, nové produkty, které doplňuje e-shop každý měsíc. Prostřednictvím Expedo výprodeje tak narazíte na zlevněné produkty, které se doprodávají.

Na webu najdete i blog, na kterém se dočtete zajímavé články ze světa nábytku. Při nákupu jakéhokoliv zboží, je v e-shopu Expedo doprava zdarma. Neušetříte během akce Expedo Black Friday, protože ji obchod nepořádá. Pro další informace sledujte facebookový profil a Instagram obchodu.

Expedo doprava zdarma a cena poštovného

Expedo doprava zdarma se vztahuje na veškeré objednané zboží nad 20 000 Kč. E-shop vám balíček doručí zdarma kamkoli v České republice, a to svojí vlastní dopravou. Zaplatíte jej kartou online, bankovním převodem či si připlatíte za dobírku – zboží poté zaplatíte v hotovosti či kartou přímo řidiči.

K objednávce si lze v košíku dokoupit výnos do patra. Cena výnosu je shodná pro všechny – nezávisí tedy na tom, zda bydlíte v přízemí nebo v 10. patře. Zboží je dodáváno demontované – montáž nábytku obchod nenabízí.

Zboží si můžete vyzvednout či zakoupit i osobně na adrese:

V Kasárnách 909
Litomyšlské Předměstí
566 01 Vysoké Mýto

Expedo vrácení zboží

Expedo vrácení zboží umožňuje bez udání důvodu do 45 dnů ode dne převzetí objednávky. E-shop vám dává během tohoto času produkt na zkoušku a vy se můžete rozhodnout, zda si ho ponecháte nebo nakonec vrátíte.

V případě vrácení si vyplňte příslušný formulář, který nejprve zašlete obchodu e-mailem info@expedo.cz. Obdržíte informace, jak dále postupovat. Nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy vám obchod navrátí všechny peněžní prostředky, a to včetně nákladů na dodání.

Expedo reklamace 2024

Expedo reklamace lze uplatnit ve lhůtě 24 měsíců od data zakoupení zboží. V případě, že narazíte na nějakou závadu, poškozené místo vyfoťte. Vyplňte si příslušný formulář, který společně s fotkami zašlete e-mailem reklamace@expedo.cz.

E-shop dle zaslaných podkladů a vyplněného dokumentu, posoudí a vyhodnotí uvedenou závadu. Na vyřízení reklamace má zákonnou lhůtu 30 dnů, následně vás bude informovat.

Pro řešení reklamací slouží telefonní číslo 778 088 803 a e-mail reklamace@expedo.cz.

Expedo kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Zákaznická infolinka Expedo je tu pro vás na telefonních číslech 800 102 103, 466 566 495 ve všední dny od 7 do 21 hodin a v neděli v čase 13 až 20 hodin. Ke komunikaci lze využít také Expedo e-mail info@expedo.cz. Odpovědi na otázky můžete najít v sekci Často kladené dotazy.

Pro řešení reklamací slouží telefonní číslo 778 088 803 a e-mail reklamace@expedo.cz. Zboží si osobně vyzvednete nebo přímo zakoupíte na adrese:

V Kasárnách 909
Litomyšlské Předměstí
566 01 Vysoké Mýto