červen 2024

1x Expedia slevový kód na červen 2024

(8 hodnocení)
O obchodu

Expedia je americký rezervační portál, který vám umožňuje objednat levné letenky, ubytování v hotelu nebo jiném zařízení, půjčení auta nebo lodní lístky. Kromě toho zprostředkovává také lokální zážitky ve vybraných destinacích. Pokud máte volné ubytování v zajímavé lokalitě, můžete se stát partnerem. Kromě toho také díky Expedia můžete ušetřit na svých cestách nebo ušetřit díky spolupráci s cashback portály.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Expedia jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Expedia slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev1
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace18. 6. 2024

Jak ušetřit Expedia 2024

Chcete si zarezervovat Hotel, koupit letenku nebo si půjčit automobil? Nebaví vás neustále rezervovat na několika rezervačních portálech najednou? V tom případě vám jistě přijde vhod rezervační portál Expedia. Na Expedii si můžete rezervovat Hotel, koupit letenku, půjčit automobil nebo si dokonce zarezervovat plavbu na zaoceánské lodi. Pokud jste nároční, vyberte si z již poskládaných balíčků kompletních dovolených.

Slevové kupóny Expedia

Vyberte si z naší pravidelně aktualizované nabídky slevových kódů Expedia a ušetříte. Snažíme se vám nabídnout co nejvíce druhů slevových kupónů Expedia, abyste si mohli vybrat ten, který vám nejvíce vyhovuje a se kterým také nejvíce ušetříte. Dávejte si však pozor na datum expirace slevového kódu Expedia.

Datum expirace je napsáno přímo na slevovém kupónu Expedia. Berte také na vědomí, že slevové kupóny Expedia jsou často určeny pouze pro konkrétní kategorii. Sleva na Expedia letenky tedy opravdu nejde použít na zapůjčení automobilu. Jsme však přesvědčeni, že si z naší široké nabídky slevových kódů Expedia vybere skutečně každý.

Jak uplatnit slevový kód Expedia

Po vybrání vhodného slevového kupónu Expedia na něj klikněte, čímž se dostanete přímo na internetové stránky společnosti Expedia. Zde si vyberte službu, kterou si chcete zarezervovat a která souhlasí se slevovým kódem Expedia, který jste si vybrali. Dále vyplňte požadované údaje, např. odkud a kam chcete letět nebo kdy a v jaké destinaci si chcete zarezervovat hotel a poté klikněte na tlačítko Search (hledat).

Na další stránce si vyberte požadovaný let, hotel či automobil a dále postupujte podle pokynů. Rezervace je jednoduchá a intuitivní, zvládne ji tedy opravdu každý.

Slevové kupóny Expedia se dělí na ty, u kterých pro uplatnění nepotřebujete slevový kód a na ty, u kterých jej potřebujete. Pokud se vám slevový kód po kliknutí na daný slevový kupón Expedia zobrazí, musíte jej napsat v průběhu rezervace do políčka, které naleznete pod názvem Promo code, Bonus code či nějak podobně.

Způsoby platby na Expedii

Jak můžete zaplatit na Expedii? Pro většinu rezervací Expedia přijímá všechny běžné platební karty jako jsou Visa, Mastercard, American Express, Discover či Diners Club. Některé hotely nabízí “Pay later option”, což znamená, že nemusíte platit ihned, ale až v konkrétním hotelu při příjezdu nebo odjezdu.

Registrace na Expedii

Zaregistrujte se přímo na internetových stránkách společnosti do tzv. “Expedia Rewards” a získejte ještě více. Co získáte? Vedle dalších výhod získáte přístup k exkluzivním nabídkám a slevám, které jsou určeny pouze pro členy “Expedia Rewards“.  Za vaše rezervace také získáváte věrnostní body, díky kterým můžete získat další slevy nebo se dokonce ubytovat zcela zdarma.

Díky registraci získáte možnost spravovat vaše rezervace jednodušeji. Spolu se slevovými kupóny Expedia tak máte další možnost, jak ušetřit. Zaregistrovat se můžete pomocí e-mailové adresy nebo Facebook účtu. Doporučujeme vám také pravidelně sledovat internetové stránky Expedie, kde naleznete spoustu dalších výhodných nabídek a slev pro všechny.

Expedia je dostupná ve spoustě světových jazycích, čeština však bohužel stále chybí. Stejně jako vy doufáme, že se to změní, a budete si moci zarezervovat vaši vysněnou dovolenou na Expedii ještě pohodlněji než doposud.

Pro jednodušší rezervování na vašem mobilním zařízení si stáhněte mobilní aplikaci Expedia v Google Play nebo v App Store.

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně rezervací nebo v případě problémů je vám k dispozici non-stop infolinka na telefonním čísle  1-800-552-0114.