duben 2024

2x Exim Tours slevový kód na duben 2024

(19 hodnocení)
O obchodu

Exim Tours je cestovní kancelář, která nabízí desítky tisíc zájezdů do 112 světových lokalit. Kromě tradičních pobytových zájezdů má ve svém katalogu také poznávací, exotické, nebo lyžařské zájezdy. Skrblík pro vás má slevy a slevové kupóny do CK Eximtours.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Exim Tours jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Exim Tours slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev2
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace20. 4. 2024

Jak ušetřit Exim Tours 2024

Ať už plánujete zimní nebo letní dovolenou a rádi si užíváte volných chvilek a odpočinku na jednom místě nebo naopak raději procestujete každý kout, tak si určitě nezapomeňte prohlédnout nabídku Exim Tours. V jejich nabídce naleznete nejrůznější zájezdy včetně zájezdů na exotická místa a vybírat můžete mezi pobytovými nebo poznávacími zájezdy nebo si můžete vybrat dovolenou plnou lyžování.  Navíc můžete vybírat také pouze z nabídky letenek nebo naopak si vybrat dovolenou s vlastní dopravou. Nabídka Exim Tours je opravdu rozmanitá.

Zájezd můžete nakupovat na stránkách Exim Tours, které naleznete na www.eximtours.cz nebo můžete navštívit jednu z kamenných cestovních kanceláří Exim Tours.

Odpočiňte si a vyražte na dovolenou a vyberte si z rozmanité nabídky Exim Tours se slevou s využitím slevových kupónů Exim Tours.

Slevy a slevové kupóny Exim Tours

Poradíme Vám, jak získat a použít slevové kupóny Exim Tours, včetně několika tipů a rad jak výhodně nakoupit a při nákupu u Exim Tours ušetřit.

Zajímavé nabídky a slevy u Exim Tours

Pokud chcete při nákupu zájezdu u Exim Tours ušetřit, nezapomeňte sledovat akce, díky nimž s Exim Tours ušetříte, aniž byste potřebovali jakýkoliv slevový kupón Exim Tours.

Mezi ně patří například:

Last Minute

Pokud Vám nevadí cestovat na poslední chvíli, tak můžete nakoupit zájezd za zvýhodněné ceny v nabídce Last Minute. Tyto zájezdy nabízí Exim Tours se slevou Last Minute, ale připravte se na to, že výběr už nemusí být tak pestrý.

First Minute

Pokud naopak máte rádi vše naplánované dopředu, tak se Vám určitě vyplatí vybírat ze zájezdů v nabídce First Minute. Tyto zájezdy nabízí Exim Tours se slevou First Minute, která může být až 41 % spolu s dalšími benefity a zálohou na osobu pouze od 1500 Kč. Výhodou je opravdu široká nabídka zájezdů a tak máte možnost si stanovit velká kritéria pro Vaši dovolenou.

Zlaté středy

Každý týden, vždy ve středu pro Vás připravuje Exim Tours zajímavé nabídky a speciální slevy Exim Tours. Tyto zájezdy můžete rezervovat na pobočce Exim Tours nebo on-line.

Další slevy Exim Tours

Exim Tours pořádá mnoho zajímavých akcí a slev Exim Tours. Na aktuální akce a slevy Exim Tours se ptejte v originálních prodejnách Exim Tours nebo je naleznete na internetových stránkách Exim Tours. Určitě si také nezapomeňte projít záložku Slevy, kterou naleznete na internetových stránkách Exim Tours a kde naleznete cenově zvýhodněné nabídky a slevy od Exim Tours a kde můžete nakoupit výhodný zájezd, aniž byste potřebovali speciální slevový kupón Exim Tours.

Pokud neradi vybíráte na internetu zažádejte si o aktuální katalog Exim Tours.

Registrace k odběru newsletteru Exim Tours

Pokud se registrujete k odběru novinek Exim Tours, tak budete mít neustálý přehled a dozvíte se všechny zajímavosti o nejrůznějších destinacích, ale navíc budete vědět jako první o novinkách a slevách u Exim Tours. Obchod pořádá zajímavé akce a slevy Exim Tours a o různých poutavých akcích a slevových kupónech Exim Tours jsou registrovaní zákazníci informování prostřednictvím e-mailu.

Věrnostní program Exim Tours

Můžete zažádat o zákaznickou kartu, kde se Vám budou přičítat body za objednané zájezdy a na Vás pak čekají nejrůznější výhody a slevy Exim Tours.

Další výhody a slevy Exim Tours

Informujte se například u své banky, poskytovatele energií nebo třeba mobilního operátora, jestli nenabízí zajímavé benefity a slevové kupóny Exim Tours spojené s jejich službami. Například pokud budete používat kartu Mastercard, tak můžete získat slevu u Exim Tours 2% a takovýchto časově omezených benefitů a akcí bývá mnoho.

Dárkový poukaz

Pokud si nevíte rady s nákupem dárku nejenom pro své nejbližší, tak s dárkovým slevovým kupónem Exim Tours ušetříte mnoho času a energie a určitě jejich darováním uděláte velkou radost. Každá poukázka obsahuje unikátní slevový kód Exim Tours, což je vlastně jedinečné číslo karty, kde si můžete zvolit i základní podobu i částku, kterou chcete darovat.

Facebook a další sociální sítě Exim Tours

Sledujte Exim Tours na facebooku a dalších sociálních sítích a budete neustále vědět o zajímavostech a slevových kódech Exim Tours, včetně pořádaných zajímavých soutěží a akcí.

Jak nakupovat a jak nezapomenout na žádné slevy a slevové kupóny Exim Tours

Pokud nakupujete zájezd přímo v pobočce cestovní kanceláře Exim Tours, tak se zeptejte na veškeré možnosti a benefity spojené s nákupem zájezdu.

Personál Vám také poradí jak uplatnit nejrůznější slevy a slevové kupóny Exim Tours. Pokud provádíte rezervaci na internetových stránkách Exim Tours, tak rezervace je velmi rychlá a jednoduchá. Stačí si jen vybrat a upřesnit požadované specifikace jako je například místo odletu, druh stravy a tak podobně a zmáčknout tlačítko „Pokračovat v kalkulaci“. Poté se Vám zobrazí sumarizace Vašeho zájezdu a musíte vyplnit údaje o Vás a ostatních cestujících a další požadavky a upřesnění k Vašemu zájezdu. Jestliže vlastníte klientskou kartu nezapomeňte ji vyplnit, abyste nepřišly o Vaši slevu u Exim Tours, případně vlastníte-li nějaký slevový kupón Exim Tours nezapomeňte jej uplatnit. Na konci se Vám zobrazí nová cena, na základě Vašich požadavků. Pokud vše souhlasí a vyplnili jste všechny požadované údaje, tak můžete rezervaci dokončit.

Platba zájezdu u Exim Tours

Platby zájezdů se mohou velmi lišit. Závisí na pořádané akci a druhu zájezdu. Na každé pobočce Exim Tours Vás budou rádi informovat o veškerých možnostech a způsobech platby, včetně možnosti uplatnění například zaměstnaneckých benefitů. Mimo klasické platby v hotovosti a platební kartou, můžete také využít platbu nejrůznějšími poukázkami, které Exim Tours přijímá, případně můžete uplatnit dárkový slevový kupón Exim Tours.