červen 2024

3x Exasoft slevový kód na červen 2024

(34 hodnocení)
O obchodu

E-shop Exasoft se specializuje na prodej elektrospotřebičů pro domácnost i kancelář. V nabídce najdete bílou elektroniku od AEG nebo LG a také spotřební zboží od Aceru, Apple a mnoha dalších firem. Ušetřit na Exasoft můžete díky výprodejům, slevám, bezplatné dopravě i možnosti získat cashback.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma nad 2 500 Kč
Můžete přejít do obchodu. Exasoft jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Exasoft slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace11. 6. 2024

Jak ušetřit Exasoft 2024

Internetový obchod ExaSoft vás nabízí množství elektrospotřebičů vhodných nejen do domácnosti. Mobilní telefony, doplňky k PC, rozsáhlý výběr elektroniky i výbavy do kanceláří a zahrad. Naleznete zde také kategorii výrobků „Bazarové zboží“ a zakoupit můžete i dárkové kupóny.

Zajímalo by vás, jak ušetřit na ExaSoft? Jedním z osvědčených způsobů je využití slevových kupónů, které vám zpřístupní slevu navíc. Ušetřit se vám podaří také na dopravě, která je zdarma od hodnoty objednávky nad 2 500 Kč. Díky cashbacku pak získáte část utracených peněz zpět.

Hodnocení obchodu si můžete prohlédnout na stránkách Heuréka, kde se shledává se spokojeností 94 % zákazníků.

Jak získat slevový kupón ExaSoft

Nevíte si rady, jak získat slevový kupón ExaSoft? Pomocí slevových kódů se vám podaří nakoupit levněji. Mnohdy jejich slevy totiž dosahují až desítek procent z původní ceny produktu. Nejen proto se jedná o velmi oblíbenou součást online nakupování.

ExaSoft slevový kupón může být nabízen samotným obchodem, a to převážně během výprodejů a slevových akcí. Aby vám však nic neuniklo, registrujte se k odběru newsletteru. Přihlaste se bezplatně zadáním vaší e-mailové adresy a máte hotovo. Na e-mail vám budou následně zasílány veškeré novinky i výhodné nabídky.

Jak uplatnit slevový kód ExaSoft

Aby byla sleva k užitku, je třeba znát, jak uplatnit slevový kód ExaSoft. Postup není vůbec složitý.

Jako první si na stránkách obchodu pečlivě vyberte zboží. Nezapomeňte jej postupně přidávat do online nákupního košíku a až budete hotovi, přejděte k pokladně. Zde se vám zobrazí rekapitulace vašeho nákupu a pod ní text „Máte dárkový kupón?“. Po jeho rozkliknutí se objeví pole pro zadání slevového kódu.

Cashback ExaSoft

Cashback Plná peněženka0,9 % získat bonus 60 KčCashback Refundo0,875 % získat bonus 50 KčCashback Vratné peníze0,8 % získat bonus 50 Kč

Díky výhodám cashbacku se vám podaří ušetřit s každým nákupem přes internet. Služby jsou navíc zcela zdarma a dají se využívat opakovaně. Jak to celé funguje? Na některém z cashback portálů se nejprve bezplatně zaregistrujete. Následně si vyberete e-shop a navštívíte jej skrze speciálně vytvořený odkaz. Nakupujete jako vždy a po vytvoření objednávky se vám určitá část z útraty vrátí.

ExaSoft cashback je nabízen vícero poskytovateli. Plná peněženka nabízí zpět 0,9 %, Refundo 0,875 % a Vratné peníze slibují odměnu 0,8 %. Cashback můžete kombinovat i s jinými slevami nebo slevovými kupóny.

ExaSoft slevy – výprodeje, Black Friday…

Jestliže chcete ušetřit co nejvíce při vašem online nakupování, nemějte strach. E-shop ExaSoft totiž svým zákazníkům nabízí množství akcí. V nabídce je například sekce produktů s názvem „Bazarové zboží“. Spotřebiče, které zde naleznete jsou sice již použité, ale zakoupíte je za výhodnější cenu.

Nadále obchod poskytuje spoustu výhodných dárků k nákupu. Black Friday ExaSoft, nebo ExaSoft slevy obchod také poskytuje. Nejlepší přehled získáte, pokud se bezplatně přihlásíte k odběru newsletteru. K registraci přitom stačí pouze vyplnění vaší e-mailové adresy do příslušného políčka na webu e-shopu.

ExaSoft doprava zdarma a cena poštovného

Nechcete utrácet za poštovné? Nabízí se snadné řešení. K dispozici je doprava zdarma ExaSoft na veškeré objednávky v hodnotě nad 2 500 Kč. Nebo si zásilku vyzvedněte na některé z poboček společnosti.

Cena poštovného ExaSoft se v jiných případech liší dle zvoleného dopravce:

  • PPL výdejní místa je za 49 Kč
  • Zásilkovna je za 59 Kč
  • Balíkovna je za 79 Kč
  • PPL je za 94 Kč
  • Česká pošta je za 99 Kč
  • DPD je za 114 Kč

Platit můžete předem online, nebo při vyzvednutí na dobírku. Počítejte však s nutností doplatku.

ExaSoft vrácení zboží

Je možné, že jste si koupi elektro spotřebičů rozmysleli, ale až poté, co jste vytvořili objednávku a zboží vám bylo doručeno. Pro takové případy se nabízí služby vrácení zboží ExaSoft. Udávat důvod nemusíte, postačí, když produkty nebudou opotřebované a jakkoliv jinak poškozené. Nejlépe je zanechte v obalu, ve kterém byly zaslány.

Zároveň dbejte na dodržení stanovené lhůty, jelikož lze využít ExaSoft vrácení zboží do 14 dní ode dne, kdy jste balíček obdrželi. Samotný postup není složitý. Obchod nejprve o své žádosti informujte prostřednictvím elektronické pošty, nebo vyplňte online formulář. Následně je třeba pečlivě zabalený balík odeslat na určenou adresu.

ExaSoft reklamace 2024

Pokud nakupujete na internetu, může se stát, že některé výrobky dorazí poškozené. Ačkoliv jsou takové situace ojedinělé, nejsou zcela vyloučeny, proto nabízí e-shop ExaSoft reklamace. Díky nim lze obdržet nový nebo opravený kus produktu. Pokud si to budete přát, je k dispozici také plné navrácení kupní ceny.

Záruční doba činí 24 měsíců od koupě, tudíž lze reklamaci uplatnit také v případech, kdy se vám zboží samovolně porouchá. Opět stačí obchod informovat s popisem vady skrze e-mail na adresu: reklamace@exasoft.cz. Pro rychlejší postup lze využít reklamační formulář. Zboží následně spolu s fakturou odešlete na přidělené místo.

ExaSoft kontakt – e-mail, telefon, infolinka

S jakýmikoliv dotazy se obracejte na kontakt ExaSoft. Napsat můžete na ExaSoft e-mail: info@exasoft.cz, nebo volat na ExaSoft telefon: 773 362 000.