květen 2024

4x Etani slevový kód na květen 2024

(56 hodnocení)
O obchodu

Internetový obchod Etani nabízí jedinečnou přírodní kosmetiku, která je vyráběná v České republice z prvotřídních surovin, a na jejímž vývoji se podílí řada odborníků. Jejich produkty jsou vhodné i pro citlivou či alergickou pleť. Etani slevy nabízí každý měsíc na vybrané produkty. Za registraci získáte slevový kód Etani, se kterým si zlevníte váš nákup. Další kupóny můžete najít zde na Skrblíkovi, který vám přináší i další tipy, jak ušetřit v Etani.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma nad 1 999 Kč
Můžete přejít do obchodu. Etani jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Etani slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev4
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace23. 5. 2024

Jak ušetřit Etani 2024

E-shop Etani nabízí kosmetiku, která je vyráběná v České republice z prvotřídních surovin, a na jejím vývoji se podílí celá řada odborníků. Jedná se ryze o přírodní kosmetiku, která je vhodná i pro citlivou či alergickou pleť. Jejich produkty se dodávají do lékáren, kosmetických salónů a vyváží se i do mnoha zemí Evropy. Následující článek vám přiblíží, jak ušetřit v Etani.

Etani si váží svých zákazníků, ať už nových nebo stálých, a má pro ně připraven věrnostní systém VIP Etani. Díky němu získáte přednostně exkluzivní slevy, novinky ze světa kosmetiky, možnost účastnit se soutěží o hodnotné ceny a mnoho dalšího. Například na váš první nákup získáte slevový kupón Etani na 100 Kč, který stačí uplatnit v nákupním košíku.

Nezapomeňte se podívat do sekce Akce a slevy Etani, kde jsou pro vás každý měsíc připravovány nové produkty za akční ceny. Cena zboží je už po slevě, takže není potřeba zadávat žádný kupón.

Oficiální e-shop Etani se neúčastní akcí jako jsou Nákupy OnaDnes nebo Dny Marianne. Jejich produkty jsou ale dodávány do spousty obchodů, které se těchto akcí účastní. Můžete tedy zprostředkovaně využít i tyto akce a díky nim ušetřit.

Udělat radost pod vánočním stromečkem můžete v rámci akce Etani Black Friday, kdy slevy na sady a vybrané produkty dosahují desítek procent z původních cen. A šetřit můžete s každým vašim nákupem, pokud využijete cashback Etani. Jedná se o unikátní slevu, kdy získáte část peněz z nákupu na e-shopu zase zpátky. Níže vám představíme, jak ho můžete získat a v jaké výši.

Jak získat slevový kupón Etani

Slevový kupón Etani získáte tak, že se zaregistrujete do systému VIP Etani. Registrace probíhá tak, že se přihlásíte k odběru novinek. Díky tomu budete přednostně informováni o plánovaných akcích, slevách a čas od času získáte i právě zmíněný slevový kód Etani na vaše další nákupy.

V případě, že se nechcete registrovat k odběru newsletteru, je vaší další možností jak získat slevový kupón, využít služeb slevových portálů, jako je Skrblík. Skrblík pro vás denně vyhledává a publikuje slevy a slevové kupóny do desítek obchodů. Vše najdete v přehledné databázi.

Slevový kupón Etani, je možné získat také ze sociálních sítích typu Facebook či Instagram, kam je obchod může v rámci pořádaných akcí umístit.

Jak uplatnit slevový kód Etani

Etani

Uplatnit slevový kód Etani není nijak složité. Jakmile si vyberete z pestré nabídky kosmetických produktů, klikněte na tlačítko “Přejít k objednávce.” Dostanete se do virtuální pokladny, kde vám je ihned nabídnuta možnost vložit váš slevový kupón. Nyní už stačí podobu kódu vepsat a kliknout na tlačítko “Použít kupón.” Vaše sleva se započítá a vám naskočí nová cena k úhradě.

Každý slevový kupón Etani je unikátní a smíte jej použít pouze jednou. Dále se na něj vztahuje časová platnost a také minimální hodnota nákupu, u kterého ho lze použít. Pravidla použití kupónu vám obchod zašle spolu s kupónem, vyplatí se je nejprve pročíst, abyste nebyli zklamaní, že vám kupón nepůjde uplatnit.

Cashback Etani

Cashback Plná peněženka4 % získat bonus 60 Kč Cashback Tipli4 % získat bonus 200 Kč

Nyní vám představíme funkci cashback, se kterou můžete získat s každým vašim nákupem na e-shopu Etani část peněz z nákupu zase zpátky. Cashback Etani vám v současné době přináší portály PlnáPeněženka.cz a Tipli.cz, a to ve výši 4 % z celkové hodnoty nákupu.

K získání cashback vám chybí už jen registrace u některého z výše uvedených poskytovatelů cashback a nakoupit v e-shopu Etani přes jejich speciální odkaz. Nákup vždy musí proběhnout přes tento speciální link, protože díky němu se váš nákup zaznamená a vypočte se taky výše odměny, kterou získáte na váš cashback účet. Výhodou je, že stejným způsobem můžete nakupovat i v dalších partnerských obchodech, a získávat za to cashback, který si pak můžete nechat kdykoliv vyplatit na váš bankovní účet.

Etani slevy – výprodeje, Black Friday…

Etani slevy má přichystané každý měsíc na vybrané produkty. Najdete je v záložce “Akce a slevy.” Každý produkt má u sebe původní cenu, takže vidíte výši slevy. Exkluzivní slevy získáte za odběr newsletteru, kdy vám přednostně budou informace o konaných akcích doručeny do mailové schránky. Taky zde můžete najít slevu v podobě slevového kupónu na vaše další nákupy.

E-shop pořádá akci Black Friday, kdy můžete vybrané produkty zakoupit se slevami desítky procent z původních cen, a udělat tak radost pod vánočním stromečkem. Během této akce nejsou potřeba žádné slevové kupóny, vybrané produkty jsou již zlevněny o black friday slevu. Dalších známých časově omezených akcí jako jsou nákupy OnaDnes a Dny Marianne se obchod neúčastní. Avšak své produkty dodává Etani i do lékáren a dalších obchodů, kde je v rámci těchto akcích můžete koupit se slevou.

Etani doprava zdarma a cena poštovného

Pokud jste v e-shopu nakoupili za více než 1 999 Kč čeká na vás od Etani doprava zdarma. V případě, že obchod pořádal akci, při které by snížil minimální hodnotu nákupu pro získání dopravy zdarma, dozvíte se o tom zde na Skrblíkovi nebo z newsletteru.

K expedici zboží využívá Etani následující dopravce a ceny poštovného:

  • Balík na poštu od České pošty – 109 Kč (v případě dobírky + 20 Kč),
  • Balík do ruky od České pošty – 109 Kč (v případě dobírky + 30 Kč),
  • Balík do Balíkovny od České pošty 69 Kč (v případě dobírky + 20 Kč),
  • DPD – 99 Kč (v případě dobírky + 39 Kč),
  • Zásilkovna – 69 Kč (v případě dobírky + 10 Kč).

Etani vrácení zboží

Může se stát, že budete potřebovat zakoupené zboží vrátit. Etani vrácení zboží bez udání důvodu umožňuje ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží. Toto zboží však nesmí být poškozené, opotřebené, částečně spotřebované nebo nenávratně smíšené se zbožím jiným. Nelze vrátit zboží, které jste vyňali z obalu a z hygienických důvodů jej není možné vrátit.

O vrácení zboží je vždy nutné e-shop písemně informovat prostřednictvím formuláře odstoupení od smlouvy, který buďto zašlete e-mailem: obchod@etani.cz nebo jej přiložíte k vracenému zboží do balíčku spolu s kopií dokladu o koupi a zašlete na adresu:

Adiel s.r.o.
Ostrovského 256/3,
150 00 Praha 5.

Peníze vám budou vráceny do 14 dní od doručení odstoupení od smlouvy stejným způsobem, jakým jste zboží uhradili. Náklady na vrácení zboží nesete vy.

Etani reklamace 2024

V případě, že se stane, že budete chtít zboží reklamovat, máte na to záruční lhůtu 24 měsíců od převzetí zboží. Vezměte však na vědomí, že použité kosmetické prostředky bez zjevné závady reklamovat z hygienických důvodů nelze.

Etani reklamace můžete řešit:

  • telefonicky – 739 610 850,
  • prostřednictvím e-mailu: obchod@etani.cz,
  • osobně na adrese: Ostrovského 256/3, budova Ženských domovů, 5. patro č. dveří 5058,
  • poštou.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli možnost (kromě osobní reklamace), budete vyzváni k tomu, abyste zboží řádně zabalili, vyplnili reklamační formulář, připojili průvodní dopis, ve kterém závadu popíšete, uvedli kontakt na sebe a přiložili fakturu (pokud nemáte, uveďte alespoň číslo objednávky) a následně zaslali na adresu:

Adiel s.r.o.
Ostrovského 256/3,
150 00 Praha 5.

Reklamace Etani řeší co nejrychleji, nejpozději však do 30 dnů od jejího uplatnění. V případě uznané reklamace vám bude zboží vyměněno nebo vráceny peníze.

Etani kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Etani e-mail: obchod@etani.cz.

Etani telefon: 739 610 850. Dostupný je ve všední dny od 9 do 12 a od 12:30 do 17.