červenec 2024

3x Eshopist slevový kód na červenec 2024

(50 hodnocení)
O obchodu

V obchodě Eshopist můžete najít široký sortiment nábytku a doplňků do domácnosti. K dispozici je nábytek do kanceláří, kuchyně i na zahradu. V nabídce jsou také chovatelské potřeby a vybavení pro domácí kutily. Pokud se rozhodnete nakoupit v Eshopist, využijte služeb cashback portálu a získejte peníze zpět. Použít můžete také slevové kódy Eshopist a uplatnit je v košíku. Odebírejte novinky v newsletteru a žádná sleva Eshopist vám už neunikne.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma na objednávky nad 28 000 Kč
Můžete přejít do obchodu. Eshopist jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Eshopist slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace11. 7. 2024

Jak ušetřit Eshopist 2024

Internetový obchod Eshopist se specializuje nejenom na prodej nábytku a doplňků. V sortimentu najdete nábytek (postele, kancelářské židle, jídelní nábytek), doplňky na zahradu (ratanový nábytek, grily, altány, markýzy), chovatelské potřeby (pelechy, škrabadla pro kočky), ale také produkty na cvičení a pomůcky pro kutily.

Nevíte, jak ušetřit na Eshopist? Než nakoupíte, podívejte se, zda není k dispozici slevový kupón Eshopist. Ten vám pomůže ušetřit až desítky procent. V sekci Akční nabídka najdete aktuální slevy Eshopist. Jedná se o zlevněné produkty ze všech kategorií sortimentu.

Výprodej Eshopist přináší zboží za nízké ceny. Slevu 3 % získáte za platbu předem, ať už kartou nebo převodem. Díky tomu získáte také přehled o nejnovějších akcích a novinkách. Obchod má mimo jiné také dobré hodnocení na portále Heuréka.cz.

Jak získat slevový kupón Eshopist

Přímo na hlavní stránce e-shopu najdete jednou za čas slevový kupón Eshopist. Objevit se může také v pravidelně zasílaném newsletteru. Přihlásíte se k němu v dolní části webu zadáním vaší e-mailové adresy do příslušného políčka. Získáte tak přehled o nejnovějších akcích a novinkách.

Pro další informace sledujte facebookový profil. Doporučujeme vám také sledovat portál Skrblík, kde se nachází slevy i do stovek dalších obchodů. Odebírejte newsletter Skrblík a nechte si ty nejzajímavější slevy posílat rovnou do e-mailu.

Jak uplatnit slevový kód Eshopist

Slevový kód Eshopist

Do políčka pod celkovou sumou objednávky zadáte váš slevový kód Eshopist. Pro uplatnění stačí kliknout na “Odeslat”. Konkrétní sleva vám bude následně od celkové částky odečtena.

Slevové kódy Eshopist zpravidla platí jen omezený čas, zároveň mohou být omezeny minimální hodnotou objednávky a nemusí se vztahovat na produkty v akci.

Cashback Eshopist

Cashback Plná peněženka1,5 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundo1,5 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipli1,5 % získat bonus 200 Kč Cashback Vratné peníze1,5 % získat bonus 50 Kč

Zaregistrujte se na cashback portál Refundo, Vratné PenízePlná Peněženka nebo Tipli a získejte odměnu za váš nákup. Registrace je bezplatná, poté se stačí prokliknout přes portál do e-shopu Eshopist a nakoupit. Získáte zpět 1,5 % z ceny vaší objednávky.

Eshopist cashback vám pomáhá ušetřit ještě více, tak ho neváhejte využít. Získat můžete také vstupní bonus za registraci na portál nebo vyšší procentuální cashback jako motivaci v průběhu roku k nákupům.

Eshopist slevy – výprodeje, Black Friday…

Výprodej Eshopist přináší zboží za nízké ceny. V sekci Akční nabídka objevíte aktuální slevy Eshopist. Jedná se o zlevněné produkty, a to nábytek do domu i na zahradu, potřeby chovatelské i na volný čas a mnoho dalšího.

Na hlavní stránce e-shopu objevíte aktuální slevové akce. Pokud se přihlásíte k odběru newsletteru v dolní části webu, získáte přehled o nejnovějších akcích a novinkách. Neušetříte během akce Eshopist Black Friday, protože ji e-shop nepořádá. Neúčastní se ani akcí Dny Marianne a Nákupy s OnaDnes.

Eshopist doprava zdarma a cena poštovného

Při nákupu nad 28 000 Kč je v e-shopu Eshopist doprava zdarma. Zboží vám bude doručeno prostřednictvím kurýrní společnosti DPD. Náklady na dopravu zboží se odvíjí od váhy objednávky:

  • zboží s váhou do 10 kg – doprava za 149 Kč
  • zboží s váhou od 10 do 50 kg – doprava za 299 Kč
  • zboží s váhou od 50 do 100 kg – doprava za 599 Kč
  • zboží s váhou od 100 do 125 kg – doprava za 1 299 Kč
  • nadrozměrné nebo těžké zboží – doprava za 1 899 Kč

Objednávku zaplatíte online kartou, bankovním převodem nebo si připlatíte za dobírku 52 Kč.

Eshopist vrácení zboží

Eshopist vrácení zboží umožňuje všem zákazníkům do 30 dnů od jeho zakoupení. Obchod nejprve kontaktujte e-mailem info@eshopist.cz, kam uveďte číslo objednávky a přiložte formulář odstoupení od kupní smlouvy. E-shop se s vámi následně spojí a dohodnete společně další postup.

Zpravidla ale zboží zabalíte a zašlete na adresu:

Eshopist s.r.o.
Stará Vajnorská 147
831 04 Bratislava, Slovensko

Peněžní prostředky vám budou navráceny na bankovní účet, nejpozději do 14 dnů od vrácení zboží.

Eshopist reklamace 2024

Eshopist reklamace je možná v záruční lhůtě 24 měsíců od data převzetí zboží. Obchod nejprve kontaktuje e-mailem info@eshopist.cz, do kterého uveďte číslo vaší objednávky, popište vadu a přiložte fotografie. E-shop se s vámi následně spojí a dohodnete společně další postup.

Zpravidla ale zboží zabalíte a zašlete na adresu:

Eshopist s.r.o.
Stará Vajnorská 147
831 04 Bratislava, Slovensko

Náhradní díly nebo nový produkt dostanete co nejdříve od obdržení reklamace. Celkově má obchod na její vyřízení ze zákona 30 dnů.

Eshopist kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Zákaznická infolinka Eshopist je pro vás k dispozici na telefonním čísle 228 886 896 od pondělí do pátku v čase 8 až 16 hodin. Ke komunikaci slouží také Eshopist e-mail info@eshopist.cz nebo kontaktní formulář na webu. Odpovědi na dotazy hledejte v sekci Nejčastější otázky.

Pro vrácení a reklamaci zboží slouží adresa:

Eshopist s.r.o.
Stará Vajnorská 147
831 04 Bratislava, Slovenská republika