duben 2024

4x eshop-sperku.cz slevový kód na duben 2024

(58 hodnocení)
O obchodu

v eshop-sperku.cz si můžete vybrat ze širokého sortimentu šperků. V nabídce obchodu eshop-sperku.cz naleznete náušnice, prsteny, náramky, krabičky na šperky, hodinky nebo piercing a bižuterii. Šperky v eshop-sperku.cz jsou vyráběny z chirurgické oceli a můžete si vybrat šperky z nebo bez drahých kamenů. Obchod pravidelně vydává slevové kupóny eshop-sperku.cz, se kterými ušetříte. Portál Skrblík připravuje nejnovější slevové kódy eshop-sperku.cz. Některé slevové kupóny eshop-sperku.cz mají omezenou platnost, tak neváhejte s nákupem.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. eshop-sperku.cz jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
eshop-sperku.cz slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev4
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace17. 4. 2024

Jak ušetřit eshop-sperku.cz 2024

eshop-sperku.cz se zabývá prodejem šperků vyrobených z chirurgické oceli, a to prstenů, náušnic, náramků, řetízků, přívěsků a piercingů. V sortimentu naleznete i další bižuterii a dárkové krabičky různých velikostí.

Ptáte se, jak ušetřit na eshop-sperku.cz? Před nákupem se podívejte, zda není k dispozici slevový kupón eshop-sperku.cz. Ten by vám mohl snížit hodnotu zboží i o desítky procent. Ušetřit lze i během akce “Trhák dne”, kdy je jeden vybraný produkt výrazně zlevněn.

Sekce eshop-sperku.cz slevy obsahuje zlevněné zboží. Na facebookové stránce či Instagramu obchodu mohou být zveřejňovány aktuální slevové akce a novinky sortimentu, které najdete i v kategorii Novinky.

Jak získat slevový kupón eshop-sperku.cz

Slevový kupón eshop-sperku.cz najdete jednou za čas přímo na hlavní stránce obchodu. Objevit se může také v pravidelně zasílaném newsletteru, ke kterému se přihlásíte zadáním vaší e-mailové adresy na konci webové stránky.

Slevové kupóny nezískáte během eshop-sperku.cz Black Friday, protože obchod tuto akci nepořádá. Aktuální slevové akce se nachází i zde na portálu Skrblík, můžete je najít na profilu obchodu nebo si můžete nechat posílat newsletter obchodu.

Jak uplatnit slevový kód eshop-sperku.cz

eshop-sperku.cz

eshop-sperku.cz slevový kód uplatníte v prvním kroku košíku. Vpravo pod seznamem vámi objednávaného zboží zadáte do příslušného políčka váš kód a kliknete na “Přidat slevový kupón”. Příslušná částka se vám následně od celkové hodnoty objednávky odečte.

Slevové kódy eshop-sperku.cz jsou zpravidla platné pouze týden od zveřejnění a nemusí se také vztahovat na již zlevněné produkty.

Cashback eshop-sperku.cz

Cashback Plná peněženka5,25 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundo5,25 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipli5,25 % získat bonus 200 Kč

eshop-sperku.cz cashback vám pomáhá ušetřit část peněz z vašich uskutečněných objednávek. Zdarma se zaregistrujte na portálu Plná Peněženka, Tipli, nebo Refundo, před nákupem se se proklikněte z portálu do eshop-sperku.cz a uskutečněte objednávku.

Následně získáte odměnu ve výši 5,25 %, kterou si můžete poslat na svůj účet. Můžete také získat vstupní bonus.

eshop-sperku.cz slevy – výprodeje, Black Friday…

eshop-sperku.cz slevy objevíte přímo na hlavní stránce nebo v sekci Slevy. Zajímavou slevovou akcí je “Trhák dne”, kdy je jeden vybraný produkt výrazně zlevněn a vy tak máte možnost ušetřit. Nové produkty se nachází v kategorii Novinky.

Pokud se zaregistrujete k odběru novinek v dolní části webu zadáním vašeho e-mailu, neuniknou vám žádné novinky ani slevy. Aktuální slevové akce mohou být zveřejňovány také na facebookové stránce či Instagramu. Během akce eshop-sperku.cz Black Friday neušetříte, neboť ji obchod nepořádá.

eshop-sperku.cz doprava zdarma a cena poštovného

V obchodě eshop-sperku.cz doprava zdarma není dostupná. Pro doručení vaší objednávky si vyberete ze 2 nabízených možností přepravy:

  • Zásilkovna – výdejní místa za 69 Kč
  • DPD – doručení na adresu za 96 Kč

Zboží zaplatíte převodem na účet nebo si připlatíte za dobírku (16 Kč Zásilkovna, 27 Kč DPD).

eshop-sperku.cz vrácení zboží

Obchod eshop-sperku.cz vrácení zboží umožňuje do 14 dnů ode dne převzetí objednávky. Produkt nesmí být poškozený, znečištěný, ani jevit známky používání a vrácen by měl být včetně veškerého příslušenství a nejlépe i v původním obalu.

Pro vrácení zboží lze využít online formulář. Výrobek poté důkladně zabalte a odešlete na adresu:

eshop-sperku.cz – Marek Dlouhý
Antala Staška 1713/15
415 01 Teplice

Peněžní prostředky vám budou navráceny do 14 dnů poté, co e-shop obdrží zaslané zboží zpět.

eshop-sperku.cz reklamace 2024

eshop-sperku.cz reklamace je možné uplatnit v záruční lhůtě 24 měsíců od obdržení objednávky, u použitého zboží je tato doba zkrácena na 12 měsíců. Reklamaci nahlásíte prostřednictvím online formuláře. Pro řešení reklamací slouží také speciální e-mail reklamace@eshop-sperku.cz.

Produkt důkladně zabalte a odešlete na adresu:

eshop-sperku.cz – Marek Dlouhý
Antala Staška 1713/15
415 01 Teplice

E-shop vás bude nejpozději do 30 dnů kontaktovat s návrhem řešení. V případě uznané reklamace máte právo i na náhradu nákladů spojených s dopravou zboží.

eshop-sperku.cz kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Zákaznická infolinka eshop-sperku.cz je tu pro vás na telefonním čísle 735 886 016. Ke komunikaci můžete využít také eshop-sperku.cz e-mail informace@eshop-sperku.cz nebo kontaktní formulář na webu obchodu. Reklamace vyřešíte na speciální e-mailové adrese reklamace@eshop-sperku.cz.

Pro zaslání zboží zpět v případě vrácení či reklamace slouží adresa:

eshop-sperku.cz – Marek Dlouhý
Antala Staška 1713/15
415 01 Teplice