květen 2024

4x Endorphin Republic slevový kód na květen 2024

(41 hodnocení)
O obchodu

Obchod Endorphin Republic se specializuje na prodej sportovního vybavení. V nabídce obchodu najdete vybavení na lyžování nebo cyklistiku od světových značek Scott, Topeak a mnoha dalších. V nabídce jsou i elektrokola. Obchod poskytuje svým zákazníkům slevy za věrnost nebo prostřednictvím Facebooku a Instagramu. Ušetřit v Endorphin Republic lze také se slevovými kódy nebo prostřednictvím cashback portálů, které vám vrátí peníze za vaše objednávky.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Endorphin Republic jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Endorphin Republic slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev4
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace15. 5. 2024

Jak ušetřit Endorphin Republic 2024

Obchod Endorphin Republic se zabývá prodejem sportovního oblečení a doplňků na kolo, běh, zdolávání horských vrcholů nebo na zimní sporty. E-shop disponuje 6 kamennými prodejnami a nabízí také servis kol a lyží, profesionální diagnostiku těla, fyzioterapii a testy DNA Diet.

Ptáte se, jak ušetřit na Endorphin Republic? Před nákupem se podívejte, zda neprobíhá slevová akce nebo není k dispozici slevový kupón Endorphin Republic. Svým blízkým můžete udělat radost dárkovým poukazem v hodnotě 1 000 či 2 000 Kč.

Slevy Endrophin Republic najdete na hlavní stránce e-shopu nebo v pravidelně zasílaném newsletteru. Další výhody získáte díky věrnostnímu programu. Stačí si vytvořit zákaznický účet a vyplnit údaje o sobě. Poté můžete čerpat slevy. Pro další informace sledujte facebookový profil a Instragram obchodu.

Jak získat slevový kupón Endorphin Republic

Slevový kupón Endorphin Republic objevíte jednou za čas přímo na hlavní stránce e-shopu. Různé slevy, novinky, akce a další výhody najdete i v pravidelně zasílaném newsletteru, ke kterému se přihlásíte v dolní části webu. Svým blízkým můžete zakoupit slevový kupón ve formě dárkového poukazu v hodnotě 1 000 či 2 000 Kč.

Pokud se v e-shopu navíc zaregistrujete, získáte slevu ve výši 6 % na další objednávku a dopravu zdarma již nad 2 500 Kč. Doporučujeme vám také sledovat náš portál Skrblík, kde se aktuální slevy Endrophin Republic a dalších obchodů nachází.

Jak uplatnit slevový kód Endorphin Republic

Slevový kód Endorphin Republic

Slevový kód Endrophin Republic uplatníte v prvním kroku v košíku, a to vlevo pod seznamem objednávaného zboží. Do políčka s názvem “Slevový kupón” zadáte váš kód. Poté klikněte na “Uplatnit kód”. Příslušná sleva se vám následně od celkové částky odečte.

Slevové kódy Endrophin Republic bývají platné pouze stanovený čas – zpravidla týden, a také se nemusí vztahovat na zboží v akci.

Cashback Endorphin Republic

Cashback Plná peněženkaaž 5 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundoaž 5 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipliaž 5 % získat bonus 200 Kč Cashback až 5 %

Endorphin Republic cashback vám pomáhá ušetřit část peněz z vašich nákupů. Stačí se zdarma zaregistrovat na portálu Vratné peníze, Plná Peněženka, Refundo nebo Tipli, prokliknout se skrze web společnosti do e-shopu Endorphin Republic, nakoupit a odměna z částky objednávky je vaše.

U společnosti Refundo se jedná o 3,5 %, u dalších zmíněných jsou to procenta tři. Nastřádané peníze za nákupy si lze nechat za stanovených podmínek vyplatit na váš bankovní účet.

Endorphin Republic slevy – výprodeje, Black Friday…

Endorphin Republic slevy objevíte na hlavní stránce e-shopu. Najdete zde aktuální akce, novinky v sortimentu a jaké služby obchod nabízí – servis kol a lyží, profesionální diagnostiku těla, fyzioterapii a testy DNA Diet.

Věrnostní program Endorphin Republic vám nabízí mnoho výhod. Pokud si vytvoříte zákaznický účet a vyplníte údaje o sobě, získáte slevu 6 %. Navíc s objemem nákupů se budou tato procenta zvyšovat.

Registrovaní zákazníci mají nárok na dopravu zdarma již při nákupu nad 3 000 Kč. Pokud navíc za 12 po sobě jdoucích měsíců utratíte v e-shopu min. 50 000 Kč, obdržíte jednou za kalendářní rok standardní servis vašeho kola nebo lyží zdarma.

Svým blízkým můžete udělat radost dárkovým poukazem v hodnotě 1 000 či 2 000 Kč. V online Magazínu se dočtete zajímavosti ze světa sportu a zdraví. Různé slevy, novinky, akce a další výhody najdete také v pravidelně zasílaném newsletteru, ke kterému se přihlásíte v dolní části webu.

Pro další informace sledujte facebookový profil a Instragram obchodu. Neušetříte během akce Endrophin Black Friday, protože ji obchod nepořádá.

Endorphin Republic doprava zdarma a cena poštovného

Endrophin Republic doprava zdarma platí při nákupu nad 3 000 Kč nebo pro osobní odběr na kamenné prodejně. Platí pro registrované uživatele. Členové věrnostního klubu, kteří pravidelně nakupují mohou mít bezplatnou dopravu již od 1 500 Kč nebo zcela zdarma.

Endorphin Republic nabízí také supER dopravu, kdy vám dovezou nabídku prodejny až za vámi.

Zásilku vám doručí firma DPD a zaplatíte za ní jednotnou cenu 110 Kč.

Objednávku zaplatíte online kartou, hotově nebo kartou na prodejně, nebo si připlatíte 40 Kč za dobírku.

Endorphin Republic vrácení zboží

Endorphin Republic vrácení zboží je možné bez udání důvodu do 14 dnů od jeho převzetí. Podmínkou je zboží nepoškozené, bez známek opotřebení a kompletní (včetně veškerého příslušenství, záručního listu, návodu).

Pro vrácení lze využít jakoukoli kamennou prodejnu nebo produkty zabalit, přiložit k nim fakturu (či její kopii) a vše zaslat na adresu:

Endorphin Republic s.r.o., Waltrovka – budova Dynamica
Kačírkova 4
158 00 Praha 5- Jinonice

Peněžní prostředky vám obchod vrátí na bankovní účet do 30 dnů od obdržení vráceného zboží.

Endorphin Republic reklamace 2024

Endorphin Republic reklamace se dají uplatnit v záruční lhůtě 2 let od data obdržení zboží. Vytiskněte si reklamační list, který odešlete elektronicky na e-mail reklamace@endorphinrepublic.cz nebo přiložte ke zboží. Reklamaci uplatníte na jakékoliv kamenné prodejně nebo produkty odešlete na adresu:

Endorphin Republic s.r.o., Waltrovka – budova Dynamica
Kačírkova 4
158 00 Praha 5- Jinonice

Reklamaci obchod vyřeší nejpozději do 30 dnů od jejího uplatnění.

Endorphin Republic kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Dotazy ohledně objednávek směřujte na telefonní číslo 776 008 028 ve všední dny od 8 do 15:30 hodin. Zákaznická infolinka Endorphin Republic je vám k dispozici na telefonním čísle 777 355 833 od pondělí do soboty v čase 10 až 18 hodin. Využít lze i Endorphin Republic e-mail mail@endorphinrepublic.cz.

V České republice najdete 5 kamenných prodejen. Reklamace vyřešíte skrze e-mail reklamace@endorphinrepublic.cz. Pro vrácení a reklamaci zboží slouží adresa:

Endorphin Republic s.r.o., Waltrovka – budova Dynamica
Kačírkova 4
158 00 Praha 5- Jinonice