červenec 2024

5x ENdisc slevový kód na červenec 2024

(57 hodnocení)
O obchodu

ENdisc je online obchod s hudebninami a filmovými nosiči ze zahraničí. Akce a slevy ENdisc čekají na odběratele newsletteru. Při objednávce nad 1 499 Kč se Zásilkovnou na vás čeká od ENdisc doprava zdarma. Sledujte portál Skrblík a již vám neunikne žádný slevový kupón ENdisc, se kterým ušetříte.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma nad 1 499 Kč (Zásilkovna)
Můžete přejít do obchodu. ENdisc jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
ENdisc slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev5
⭐ Hodnocení8/10
📅 Poslední aktualizace17. 7. 2024

Jak ušetřit ENdisc 2024

V dnešním moderním světe se s hudbou setkáte nejčastěji v její online dostupné formě. Přesto se najdou prodejny a obchody, které nabízejí prodej rozsáhlého množství CD disků. Právě takové služby zprostředkovává internetový obchod Endisc. Naleznete zde množství interpretů a převážně audio. Zakoupit zde ale samozřejmě můžete i DVD.

Nevíte, jak ušetřit na Endisc? Není na tom nic složitého. K dispozici jsou například oblíbené Endisc slevové kupóny. Další možností jsou například odměny cashback. Při doručení na pobočku Zásilkovny jsou objednávky v hodnotě nad 1 499 Kč s dopravou zdarma. Překvapením nejsou ani průběžné slevy, nebo slevové akce přímo na stránkách.

Jak získat slevový kupón Endisc

Slevové kódy jsou velmi oblíbenou součástí nakupování nejen online. A to právem, díky jejich využití se vám totiž podaří ušetřit klidně až desítky procent z původní ceny daného produktu, nebo celé objednávky. Rádi byste znali způsob, jak získat slevový kupón Endisc?

Není na tom nic složitého, kupóny bývají mnohdy zveřejňovány již na samotných stránkách e-shopu. Naleznout je můžete samozřejmě také na stránkách Skrblík. Nebo se jednoduše registrujte k odběru newsletteru Endisc. Právě jeho prostřednictvím budete vždy znát, co je na e-shopu nového.

Jak uplatnit slevový kód Endisc

Jestliže se vám již podařilo Endisc slevový kód získat, je třeba ho správně uplatnit. Prvním krokem je výběr CD a DVD disků. Vybírat můžete z rozsáhlé řady produktů.

Až budete hotovi, přejděte do online nákupního košíku. Zde se vám zobrazí rekapitulace objednávky a spolu s ní i kolonka pro vložení slevového kódu. Ten sem jednoduše napište a uplatněte kliknutím na “Použít”.

Cashback Endisc

Cashback Plná peněženka2 % získat bonus 60 KčCashback Refundo2 % získat bonus 50 KčCashback Tipli2 % získat bonus 200 KčCashback Vratné peníze2 % získat bonus 50 Kč

Výhody cashback portálů jsou nezpochybnitelné. Můžete je využívat opakovaně, kombinovat s jinými slevami a nechávat se odměnit za každý nákup. O co se vlastně jedná? Nejprve se na některém z portálů zdarma zaregistrujete, poté už jen vyberte e-shop a navštivte jej skrze speciální odkaz. Nakupujete tak, jak jste zvyklí a po dokončení objednávky se vám daná částka z z nákupu vrátí zpět.

Endisc cashback je dostupný celkem čtyřmi poskytovateli. Jedná se o portály Plná peněženka, Refundo, Tipli a Vratné peníze. Všechny tyto stránky nabízejí odměnu ve výši 2 % z každého nákupu. Proto neváhejte a nechte se odměnit za všechny vaše nákupy na Endisc.cz.

Endisc slevy – výprodeje, Black Friday…

Množství e-shopů i kamenných prodejen nabízí po celý rok řadu slev a výhodných nabídek. U obchodu Endisc tomu samozřejmě není jinak. Slevy Endisc naleznete už na samotných internetových stránkách mnohdy po celý rok. Výjimkou samozřejmě nejsou ani sezónní slevové akce.

Abyste měli o výhodách co nejlepší přehled, registrujte se bezplatně k odběru newsletteru Endisc. Jedinou podmínkou je zadání vaší e-mailové adresy na webu obchodu a na e-mail vám následně budou pravidelně zasílány aktuální novinky Endisc.

Endisc doprava zdarma a cena poštovného

Je možné, že si během nakupování online nepřejete připlácet za dopravu. Přitom jsou právě tyto doplatky u většiny e-shopů zcela běžné, Naštěstí existují způsoby, jak se jim vyhnout. Doprava zdarma Endisc je k dispozici všem zákazníkům, jejichž objednávky se pohybují v hodnotě nad 1 499 Kč a jsou zaslány na kteroukoliv pobočku Zásilkovny.

V jiných případech se cena poštovného Endisc liší podle toho, jakého dopravce zvolíte. Zásilkovna je za 54 Kč, kurýr DPD stojí 99 Kč. Platit můžete předem platební kartou, nebo na dobírku s příplatkem 35 Kč.

Endisc vrácení zboží

Na vrácení zboží Endisc se obracejte, jestliže jste si nákup rozmysleli až po jeho vyzvednutí nebo objednání, nebo pokud kvalita produktu zkrátka nenaplnila vaše očekávání. Nutné je však dodržet lhůtu pro odeslání zboží zpět. K využití je totiž vrácení zboží Endisc do 14 dní ode dne, kdy jste balíček převzali. Výrobky zároveň nesmí být poškozené.

Nejprve napište na e-mail: info@enbook.cz, poté nezapomeňte produkty zabalit a odeslat na adresu:

Yabyrinth s.r.o.
Pekařská 1748/6
350 02 Cheb

Endisc reklamace 2024

Pokud vám CD nebo DVD disky dorazily poničené, nebo nefunkční, nemějte strach využít reklamace Endisc. Nejprve prodejce informujte. Učinit tak můžete prostřednictvím e-mailové adresy: info@enbook.cz.

Ve e-mailu popište problém a pokud je to třeba, přidejte i doplňující fotografii. Napište také způsob, jakým chcete reklamaci řešit – můžete zažádat o nový kus, nebo si nechat navrátit peníze v plné výši.

Reklamované zboží odesílejte na adresu:

Yabyrinth s.r.o.
Pekařská 1748/6
350 02 Cheb

Endisc kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pokud máte jakékoliv nejasnosti, využijte kontakt Endisc. Nehledejte však Endisc e-mail, ani Endisc telefon. Vše totiž vyřešíte skrze speciální formulář na e-shopu.