červen 2024

4x Empik Foto slevový kód na červen 2024

(51 hodnocení)
O obchodu

Empik Foto je e-shop, který umožňuje on-line tisk fotografií, kalendářů, fotoknih a foto dárků. Využijte akce a slevy Empik Foto, které jsou dostupné v záložce Akce a také na portále Skrblík. Obchod nabízí dopravu zdarma. Zvěčněte své vzpomínky a využijte slevový kód Empik Foto. Můžete se přihlásit k odběru newsletteru a nechat se od eshopu informovat zdarma o plánovaných akcích.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma nad 700 Kč
Můžete přejít do obchodu. Empik Foto jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Empik Foto slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev4
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace18. 6. 2024

Jak ušetřit Empik Foto 2024

Empik Foto se zabývá výrobou digitálních tištěných fotografií a fotodárků, které vám umožní uchovat si oblíbené okamžiky a podělit se o ně s blízkými. V sortimentu obchodu najdete fotoknihy, hrnky, pouzdra na telefony, trička, polštáře, kalendáře, fotoobrazy, plakáty a mnoho dalšího.

Nevíte, jak ušetřit na Empik Foto? Skrblík vám poradí. Před nákupem se podívejte, zda není někde k dispozici slevový kupón Empik Foto. V sekci akce objevíte všechny zlevněné produkty ze sortimentu. Při nákupu nad 500 Kč je Empik Foto poštovné zdarma.

Empik Foto slevy, které dosahují zpravidla 20 až 30 %, najdete rovnou na hlavní stránce webu. Desítky procent ušetříte také během akce Empik Foto Black Friday. Pro další informace a slevové akce sledujte náš portál Skrblík i facebookovou stránku obchodu.

Jak získat slevový kupón Empik Foto

Jednou za čas přímo na webu obchodu se nachází Empik Foto slevové kupóny. Objevit se dají také v pravidelně zasílaném newsletteru, ke kterému se přihlásíte, pokud se zaregistrujete a vytvoříte si tak zákaznický účet.

Pro další informace a slevové akce sledujte facebookovou stránku. Slevové kupóny můžete získat také při akci Empik Foto Black Friday. Aktuální slevy a akce se nachází i na portálu Skrblík, kde se dá přihlásit k odběru akcí partnerských obchodů.

Jak uplatnit slevový kód Empik Foto

Slevový kód Empik Foto

V prvním kroku v košíku zadáte pod shrnutím objednávky Empik Foto slevový kód. K uplatnění klikněte na “Přepočítat”. Sleva se vám od celkové částky objednávky následně odečte.

Empik Foto slevové kupóny bývají omezeny časovým horizontem a netrvají tedy věčně. Mohou také platit pouze na konkrétní typ zboží či na určitou hodnotu objednávky. Většinou neplatí na již zlevněné produkty.

Cashback Empik Foto

Cashback Tipli10 % získat bonus 200 Kč Cashback Plná peněženkaaž 10 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundoaž 10 % získat bonus 50 Kč Cashback Vratné penízeaž 10 % získat bonus 50 Kč

Zaregistrujte se na některém z portálů Plná Peněženka, Tipli, Refundo nebo Vratné peníze a získejte odměnu za nákup v obchodě Empik Foto. Stačí bezplatná registrace na webu jedné z uvedených společností, poté nakoupit přes odkaz z portálu a až 10 % z ceny vaší objednávky je zpět.

Nasbírané peníze je možné si nechat vyplatit na bankovní účet, ale až po nastřádání určité částky. Cashback Empik Foto vám pomáhá ušetřit z nákupů v e-shopu ještě více.

Empik Foto slevy – výprodeje, Black Friday…

Na hlavní stránce webu najdete aktuální Empik Foto slevy a akce. Sekce akce přináší všechny zlevněné produkty ze sortimentu. E-shop provozuje blog, na kterém se dozvíte praktické informace například o tvorbě fotoknihy či fotokalendáře.

Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte tak novinky a slevy přímo do vaší e-mailové schránky. Stačí se v e-shopu zaregistrovat a vytvořit si tak zákaznický účet.

Mobilní aplikace Empik Foto vám umožňuje snadno vyvolat fotky, které máte uložené v paměti telefonu, na Facebooku či Instagramu. Fotografie nemusí složitě přesouvat a vše vyřešíte rychleji než kdy dříve. Až desítky procent ušetříte během akce Empik Foto Black Friday.

Empik Foto doprava zdarma a cena poštovného

Pokud nakoupíte nad 500 Kč, čeká na vás v e-shopu Empik Foto doprava zdarma. K doručení vašeho balíčku můžete využít kurýra za 99 Kč. Podmínkou je platba předem, a to online kartou nebo bankovním převodem. Objednávka vám bude doručena zpravidla do 3 pracovních dnů od dokončení objednávky.

Empik Foto vrácení zboží

Empik Foto vrácení zboží lze uskutečnit bez uvedení důvodů a zdarma do 14 kalendářních dnů od obdržení objednávky. Obchod nejprve o odstoupení od kupní smlouvy kontaktujte e-mailem info@empikfoto.cz. Následně obdržíte informace o dalším postupu. Zboží musíte ale do 14 dnů od uplatnění odstoupení vrátit neporušené a v původním stavu.

Peněžní prostředky vám budou navráceny společně s náklady na přepravu zboží zpět obchodu, ale pouze v případě výběru nejlevnějšího způsobu doručení.

Empik Foto reklamace 2024

Empik Foto reklamace lze uplatnit ve lhůtě 24 měsíců od data převzetí zboží. Obchod nejprve kontaktujte e-mailem info@empikfoto.cz. Do zprávy uveďte kontaktní údaje, informace o objednávce, popište vadu a jaké právo chcete využít. Nárok máte na odstranění vady dodáním věci nové nebo věci chybějící, opravu, slevu z kupní ceny či odstoupení od kupní smlouvy.

Reklamovaný produkt včetně dokladu o koupi a popisem reklamace zašlete poštou na adresu laboratoře:

EMPIK FOTO
ul. PFB 2
737-01 Český Těšín

Reklamaci obchod vyřeší nejpozději do 30 dnů od jejího uplatnění, snaží se je však řešit ihned.

Empik Foto kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Zákaznická infolinka Empik Foto je tu pro vás od pondělí do pátku v čase 8 až 16 hodin na telefonním čísle 296 181 621. Empik Foto e-mail je info@empikfoto.cz. Odpovědi na vaše otázky můžete najít v sekci FAQ neboli nejčastější dotazy.

Laboratoř e-shopu sídlí v České republice na adrese:

EMPIK FOTO
ul. PFB 2
737-01 Český Těšín