duben 2024

2x Emos slevový kód na duben 2024

(31 hodnocení)
O obchodu

Společnost Emos se zabývá prodejem drobné elektroniky. V nabídce e-shopu můžete najít meteostanice, žárovky, osobní i kuchyňské váhy, prodlužovačky, antény a powerbank značky Emos. K vybraným nákupům získáte zdarma dárek od Emos. Při nákupu za jakoukoli částku máte z Emos dopravu zdarma. Čas od času vydává firma Emos slevové kupóny. Nejnovější akční nabídky a slevové kódy do Emos můžete najít na portálu Skrblík, který Vám pomáhá šetřit.

→ Jít do obchodu → Chci dopravu zdarma
Můžete přejít do obchodu. Emos jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Emos slevy
🚚 Doprava zdarmaAno
🔔 Počet slev2
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace20. 4. 2024

Jak ušetřit Emos 2024

Internetová společnost Emos se zabývá prodejem domovní techniky – světla, žárovky, ale i antény, baterie, domácí zvonky a další. E-shop nabízí množství kategorií, ze kterých si můžete vybírat. Mimo speciální skupiny produktů se jedná například i o takzvaný „Doprodej“, nebo „Multipacky“. V těch se setkáte s různými sestavami balení po různém počtu kusů vybraného výrobku.

Pokud by vás zajímalo, jak ušetřit na Emos, obchod nabízí spoustu možností. Zajisté zde využijete například slevové kupóny, které umožnují cenové výhody navíc. K dispozici jsou i odměny cashback, nebo doprava zdarma na všechny objednávky. V sekci „Akce a dárky“ se vám zpřístupní hned vícero výhodných nabídek, zahrnujících například aktuálně dostupné Emos slevy a výprodeje. Přihlásit se můžete také k odběru newsletteru a už za něj získat slevu 100 Kč na další nákup.

E-shop Emos je hodnocen srovnávacím portálem Heuréka.cz, kde se setkává se spokojeností 99 % zákazníků (k lednu 2023).

Jak získat slevový kupón Emos

Emos slevový kupón vám, jak už název samotný napovídá, zpřístupní slevy navíc. Využít je pak můžete pro kterýkoliv nákup na internetových stránkách obchodu. Stačí, když jej správně uplatníte. Jedná se krátký kód, nebo heslo a setkáte se s ním nejčastěji během různých akcí. Těmi mohou být výprodeje, ale také slevové dny. Přestože aktuality obchodu lze sledovat i například skrze sociální sítě jako je Facebook, existuje snadnější řešení, jak získat slevový kupón Emos.

Tím je odběr newsletteru obchodu. Vše funguje velmi jednoduše. Na stránkách pouze do daného pole zadáte vaši e-mailovou adresu. Právě na tu vám totiž následovně budou přicházet zprávy plné novinek nejen ohledně sortimentu, ale také třeba již zmiňovaných kupónech. A jako bonus za registraci získáte slevu 100 Kč na vaši další objednávku.

Jak uplatnit slevový kód Emos

Aby se vám podařilo využít poskytovaných výhod naplno, je třeba znát postup, jak uplatnit slevový kód Emos. Postup je přitom velmi snadný a skládá se pouze z pár kroků. Celkem by vám celý proces neměl zabrat déle než pár minut.

Nejprve si na stránkách z rozsáhlého sortimentu zboží zvolte produkty, které potřebujete. Až si jimi budete jistí, nezapomeňte je také přidat do online nákupního košíku, kam po dokončení výběru sami zamiřte. Zde se vám váš nákupní seznam zobrazí i s finální cenou za všechny případné položky. Pod tímto sloupcem se nachází kolonka „Mám slevový kód“, po jejímž zakliknutí se objeví speciální pole. Do něj váš Emos slevový kód pečlivě opište a zadejte „Uplatnit“. Platná sleva se vám sama z objednávky odečte a vy můžete pokračovat k volbě dopravce.

Cashback Emos

Cashback Tipliaž 2,31 % získat bonus 200 KčCashback Plná peněženkaaž 1,5 % získat bonus 60 KčCashback Refundoaž 1,5 % získat bonus 50 KčCashback Vratné penízeaž 1,3 % získat bonus 50 Kč

Se službou cashback jste se možná už v minulosti setkali, jedná se o způsob odměny za nákup online. Nejprve se jednoduše a bezplatně zaregistrujete na některém z níže uvedených portálů. Už za vytvoření vlastního účtu je možný bonus na další nákup, v případě stránky Tipli dokonce 300 Kč. Poté si vyberte e-shop a navštivte jej skrze určený odkaz. Samotná objednávka se nijak neliší, po jejím dokončení se vám však určité procento z útraty vrátí.

Výši této částky určuje nejen cena vašeho nákupu a vybraný obchod, ale také portál, který využíváte. Cashback Emos je k dispozici díky poskytovatelům Tipli s odměnou až 2,31 % a Plná Peněženka a Refundo, kteří vám navrátí až 1,5 %. Vratné peníze nabízí cashback až 1,3 %.  Výhody nejsou nijak omezené a lze je tedy využívat opakovaně.

Emos slevy – výprodeje, Black Friday…

Slevy Emos vás na e-shop určitě nepřekvapí. Dostupné jsou totiž po čas celého roku. Najít je můžete snadno v kategorii s názvem „Akce a dárky“. Zde naleznete rovnou také Emos výprodeje. Ty nemusí být k dispozici každý den, zato zpřístupňují největší cenová zvýhodnění. Například ty vánoční dosahují klidně až 40% slev. Výjimkou nejsou ani akce jako Emos Black Friday.

Aby vám žádná z novinek neunikla, přihlaste se k odběru newsletteru. Registrace je bezplatná, velmi jednoduchá, a navíc už za ni získáte bonus 100 Kč na váš další nákup. Stačí, když na stránkách do předpřipravené kolonky zadáte vaši e-mailovou adresu, skrze tu budete poté informováni o všemožných výhodách.

Emos doprava zdarma a cena poštovného

U nákupů online vás často doprovází také poplatek za doručení, ať už na vybrané odběrné místo, nebo přímo na adresu. Cena poštovného Emos ale není problémem, nad kterým byste se museli trápit. Veškerému zboží dostupnému na e-shopu je totiž poskytnuta doprava zdarma Emos.

Způsoby doručení si lze vybrat – k dispozici jsou dopravci DPD Balík do ruky, PPL Balík do ruky, výdejní místo DPD Pickup, výdejní místo PPL Parcelshop, nebo osobní odběr na adrese:

EMOS
Lipnická 2844
750 02 Přerov

Platit můžete předem online kartou skrze platební brány, dobírkou, nebo až při osobním převzetí.

Emos vrácení zboží

Pokud jste si nákup produktů rozmysleli až po jejich obdržení, obraťte se na služby vrácení zboží Emos. Výrobky nepoužívejte a v nejlepším případě je zanechte také v původním obalu. K dispozici je vrácení zboží Emos do 14 dnů. Jestliže jste ale registrovaný zákazník tato lhůta se prodlužuje až na 30 dnů od vyzvednutí balíčku. V mnohém vám napomůže speciální formulář pro odstoupení od smlouvy. Ten vyplňte a přiložte ke zboží, nebo rovnou zašlete na elektronickou adresu: vratky@emos.cz.

Zásilku bude poté potřeba odeslat na fyzickou adresu společnosti:

Emos
Lipnická 2844
750 02 Přerov

Jako náhrada vám za úspěšné vrácení budou zaslány zpět utracené peníze.

Emos reklamace 2024

Je možné, že se vaše produkty poškodily vlivem přepravy a vy jste tak obdrželi nekvalitní zboží. V takových případech je k dispozici služba reklamace Emos. Jako registrovaný zákazník máte možnost celou situaci vyřešit pomocí online formuláře. Pokud svůj účet na e-shopu nemáte, vyplňte a vytiskněte si reklamační formulář. Následně jej přiložte k reklamovanému zboží a vše zašlete na adresu:

Emos
Lipnická 2844
750 02 Přerov

Uveďte také své kontaktní údaje a závadu popište. Obratem vám může být zaslán opravený/nový výrobek, nebo vaše útrata.

Emos kontakt – e-mail, telefon, infolinka

S veškerými nejasnostmi máte možnost využít Emos kontakt.

Písemně lze využít Emos e-mail: info@emos.cz. Pro rychlé dotazy je k dispozici Emos telefon: 581 261 233.