červen 2024

4x emobilshop slevový kód na červen 2024

(42 hodnocení)
O obchodu

emobilshop nabízí široký sortiment příslušenství k chytrým telefonům od různých značek. Koupit si můžete kryty, ochranná skla, náhradní díly nebo přívěšky k přístrojům Apple, Samsung, Huawei a řadě dalších. Obchod nabízí dopravu zdarma, nákupu se nemusíte obávat, protože je ověřen na srovnávači Heureka. Zboží v akci je označeno štítkem pro rychlejší orientaci.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma nad 1 000 Kč
Můžete přejít do obchodu. emobilshop jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
emobilshop slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev4
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace18. 6. 2024

Jak ušetřit emobilshop 2024

Sháníte příslušenství a náhradní díly k mobilu? Obchod emobilshop by pro vás mohl být správná volba. V nabídce najdete příslušenství a náhradní díly pro iPhony, iPady či Apple Watch. Pro všechny značky mobilních zařízení pak můžete zakoupit autoregenerační ochranné fólie, ochranná skla, kabely, nabíječky, baterie, kryty nebo držáky.

Ušetřete z hodnoty vaší objednávky 2,5 %, a to využitím cashbacku, který pro vás poskytuje hned několik portálů. Slevy emobilshop nabízí na spoustu sortimentu z nabídky. Při nákupu nad stanovenou hodnotu je u emobilshop doprava zdarma. Slevové kupóny emobilshop v minulosti používal, ale aktuálně tato možnost není.

Kamennou prodejnu emobilshop sice provozuje, ale je trochu z ruky a nachází se v Žilině na Slovensku. Cenu zboží si před nákupem porovnejte i s jinými e-shopy na porovnávači cen Heureka. Celkem 94 % zákazníků, kteří v tomto e-shopu za posledních 90 dnů nakoupili, vám tento e-shop doporučují.

Jak získat slevový kupón emobilshop

Informováni o slevových akcích můžete být formou newsletteru. Přihlaste se při registraci k odběru novinek a budete mít možnost získat od emobilshop slevový kupón při konání různých marketingových akcí. Aktuálně ale emobilshop slevové kupóny nepodporuje.

Nakupujete na internetu často? Podívejte se před nákupem na tyto stránky Skrblík, kde pro vás slevové kupón pravidelně zveřejňujeme a navíc vás informujeme o různých slevových akcích. Odběratelům newsletteru pak posíláme na e-mail tipy na slevy a rady, jak ušetřit.

Jak uplatnit slevový kód emobilshop

V současné chvíli emobilshop slevový kód nepodporuje. V minulosti ale bylo možné uplatnit v emobilshop slevové kódy. Je tedy možné, že v budoucnu zase bude možnosti ušetřit za nákup pomocí slevových kódů. Pokud se tato možnost opět naskytne, tak zde najdete návod, jak na to.

Při uplatňování slevových kódů si dávejte pozor na podmínky pro použití. Mohlo by se vám stát, že slevový kód nebude fungovat. Důvodem může být, že být minimální hodnota objednávky nebo časové omezení.

Cashback emobilshop

Cashback Plná peněženka2,5 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundo2,5 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipli2,5 % získat bonus 200 Kč

Cashback emobilshop pro vás nabízejí portály Plná peněženka, Refundo nebo Tipli. Z hodnoty vaší objednávky získáte zpět do vaší peněženky 2,5 %. Portál Vratné peníze pro emobilshop cashback aktuálně neposkytuje, ale i přesto můžete tento portál využít pro získání cashbacku v jiných eshopech.

Slyšíte slovo cashback poprvé a nevíte, jak ho získat? Stačí si vybrat jeden portál výše a zaregistrovat se na něm. Pak už si jen vyhledejte požadovaný e-shop, proklikněte se do něj a vytvořte si v něm objednávku. E-shop po převzetí zboží potvrdí dokončení objednávky a na váš cashbackový účet budou připsány peníze, které si pak můžete přeposlat na váš bankovní účet.

emobilshop slevy – výprodeje, Black Friday…

Slevy emobilshop poskytuje na vybraný sortiment prakticky pořád. Liší se pouze výše slevy a sortiment, na který jsou slevy nabízeny. Známé slevové akce Dny Marianne nebo Nákupy s OnaDnes emobilshop nevyužívá.

Využijte u emobilshop věrnostní program, ve kterém získáváte za vaše nákupy body, které můžete proměnit za slevu. Za každých utracených 30 Kč získáte 1 bod, který je možné směnit za 1 Kč slevu při dalším nákupu. V košíku si určujete vy sami, kdy a kolik bodu využijete místo peněz při svém nákupu.

emobilshop doprava zdarma a cena poštovného

Za nákup nad 1 000 Kč získáte od emobilshop poštovné zdarma. Platba je možná kartou on-line, převodem na účet nebo na dobírku, za kterou si připlatíte 29 Kč. Objednávka vytvořená do 14:00 v pracovní dny se způsobem platby kartou nebo na dobírku je odeslána ještě tentýž den a bude vám doručena následující pracovní den.

Možnosti dopravy:

  • Zásilkovna je za 69 Kč
  • Kurýr je za 99 Kč

emobilshop vrácení zboží

Na vrácení zboží emobilshop poskytuje prodlouženou lhůtu, a to 30 dní od převzetí zboží. V této lhůtě můžete vrátit vámi zakoupené zboží bez udání důvodu. Jedinou podmínkou je, aby zboží bylo nepoškozené a bez známek použití. Zboží zakoupené na firmu nelze vrátit.

Jak zboží vrátit?

  1. Zásilkovna – Důkladně zabalte zboží, které se rozhodnete vrátit a do balíčku přiložte vyplněný emobilshop formulář pro odstoupení od smlouvy. Balíček poté zaneste na pobočku Zásilkovny a obsluze nahlaste kód 90232396. Na balíček obsluha nalepí štítek s veškerými údaji pro doručení a navíc máte dopravu zdarma.
  2. Pošta – Za tento způsob vrácení platíte za dopravu vy. Proces je jinak velmi obdobný. Zabalte důkladně zboží a přiložte k němu vyplněný formulář pro vrácení zboží. Takto připravený balíček zašlete poštou na adresu níže.

Kam zboží odeslat?
LALIM s.r.o. – emobilshop
Mateja Bela 59
Žilina
01015
Slovenská republika

emobilshop reklamace 2024

Veškeré reklamace emobilshop řeší v rámci záruční lhůty, která je 24 měsíců. Pokud je obsahem balení nebo předmětem koupě spotřební materiál, jako jsou například baterie nebo sluchátka, tak je záruka pouze 6 měsíců. Na vyřízení podané reklamace má emobilshop maximálně 30 dnů.

Jak zboží reklamovat?

Napište na e-mail emobilshop@emobilshop.cz a informujte obchod o vašem problému. Pokud je to možné, tak vám doporučujeme přiložit do e-mailu foto závady. Vadné zboží pak důkladně zabalte, aby při přepravě nedošlo k poškození a přiložte k němu vyplněný emobilshop reklamační formulář. Balíček zašlete na adresu níže.

Kam zboží odeslat?
LALIM s.r.o. – emobilshop
Mateja Bela 59
Žilina
01015
Slovenská republika

emobilshop kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Jakékoliv dotazy a připomínky můžete s emobilshop vyřešit ve všední dny od 9:00 do 16:00. Ke kontaktování využijte emobilshop telefon 776 566 908. Písemně můžete komunikovat přes on-line chat v pravém dolním rohu nebo přes emobilshop e-mail emobilshop@emobilshop.cz.

Kamenná prodejna emobilshop se nachází v Žilině. Pro odpovědi na otázky se můžete podívat také na stránku Často kladené otázky, kde najdete odpovědi na spoustu nejčastěji kladených otázek od zákazníků.