duben 2024

4x Elega slevový kód na duben 2024

(53 hodnocení)
O obchodu

Obchod Elega nabízí elegantní kabelky a módní doplňky v kvalitním provedení od českých výrobců. K dispozici jsou kromě kabelek také brašny a tašky pro muže, peněženky, pásky nebo rukavice. Pokud chcete ušetřit v Elega, k dispozici jsou výprodeje, doprava zdarma nebo slevový kód, jeden můžete dostat hned na váš první nákup za odběr newsletteru.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma nad 2 000 Kč
Můžete přejít do obchodu. Elega jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Elega slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev4
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace20. 4. 2024

Jak ušetřit Elega 2024

Internetový obchod Elega svým zákazníkům nabízí rozsáhlou nabídku cestovních zavazadel a doplňků jak pro dámy, tak pro pány. Zejména kabelky zde můžete naleznout v pestrém rozsahu, ale také tašky, opasky, rukavice či ledvinky. O různých zajímavostech, nových kolekcích, nebo klidně i slevách se dočtete v online magazínu, který je dostupný skrze samotný e-shop.

Ptáte se, jak ušetřit na Elega? Existuje vícero způsobů. Můžete se například bezplatně přihlásit k odběru newsletteru, díky němuž získáte pravidelný přísun informací o novém zboží i slevách obchodu. K dispozici jsou nadále oblíbené slevové kupóny nebo odměna cashback. Na stránkách naleznete také vždy aktuální výprodej a přidáním se do věrnostního klubu lze získat slevu 150 Kč na váš další nákup. Doprava zdarma je k dispozici pro objednávky v hodnotě nad 2 000 Kč.

Jak získat slevový kupón Elega

Elega slevové kupóny vám zpřístupní výhodné slevy navíc. Tyto nabídky poskytuje řada e-shopů, a tak je možné, že jste se s nimi již dříve setkali. Možností na to, jak získat slevový kupón Elega, je vícero.

Nejčastěji se s kupóny setkáte přímo na stránkách obchodu, a to během slevových akcí či výprodejů. Zejména při speciálních slevových dnech nebo sezónních výprodejích jsou tyto výhody k dostání. Pokud se přihlásíte k odběru newsletteru, získáte přístup k exkluzivním slevám a nabídkám.

Jak uplatnit slevový kód Elega

Jestliže se vám již podařilo získat Elega slevový kód, je na čase jej správně využít. Teprve poté se vám totiž slíbená sleva z nákupu odečte. Postup, jak uplatnit slevový kód Elega je velmi snadný a nezabere vám déle než pár minut.

Nejprve si na stránkách vyberte z řady produktů. Ty přidejte do vašeho online nákupního košíku a až budete připraveni, přejděte na pokladnu. Zde se vám zobrazí váš nákupní seznam i s cenou objednávky. Klikněte na možnost „Použít slevový kód“ a kód opište do přiřazeného pole. Následně jej použijte a sleva se vám sama automaticky odečte.

Cashback Elega

Cashback Refundo3,75 % získat bonus 50 KčCashback Tipli3,75 % získat bonus 200 KčCashback Vratné peníze3,75 % získat bonus 50 KčCashback Plná peněženka3,2 % získat bonus 60 Kč

Cashback portály vám napomohou ušetřit ještě více během nakupování přes internet. Stačí se jen na některém z nich bezplatně zaregistrovat a vybraný e-shop navštívit skrze speciální odkaz. Nakupujte tak, jak jste zvyklí a po dokončení objednávky se nechte odměnit vrácením části z útraty zpět. Noví klienti navíc mohou získat bonus na své další nákupy. Například Tipli takto nabízí 300 Kč.

Elega cashback je k dispozici díky poskytovatelům Refundo, Tipli a Vratné Peníze s odměnou 3,75 % z nákupu. Portál Plná Peněženka pak tomuto obchodu poskytuje vrácení zpět 3,2 %. Těchto výhod lze navíc využívat opakovaně bez omezení.

Elega slevy – výprodeje, Black Friday…

Na oficiálních stránkách obchodu naleznete po celý rok cenově zvýhodněné výrobky. Stačí jen zavítat do kategorie zboží s názvem „Výprodej.“ Elega výprodeje, stejně tak jako i Elega slevy jsou dostupné celoročně na vybrané kusy produktů. Ušetřit se vám podaří i s využitím speciálních akcí, jako Elega Black Friday.

O veškerých novinkách získáte přehled s pomocí newsletteru. K tomu se lze zaregistrovat zcela zdarma a pouze s využitím vaší e-mailové adresy. Přidáním se do věrnostního klubu lze získat slevu 150 Kč na váš další nákup.

Elega doprava zdarma a cena poštovného

Nakupovat je možné ještě levněji, dostupná je totiž doprava zdarma Elega. Tu může získat každý zákazník splněním jediné podmínky. Minimální hodnota objednávky musí být 2 000 Kč.

V jiných případech se cena poštovného Elega liší dle zvoleného dopravce. K dispozici jsou:

  • Balíkovna – Balík na poštu a Zásilkovna za 69 Kč
  • Kurýrní služba PPL za 89 Kč
  • Česká pošta – Do ruky za 139 Kč
  • Osobní odběr – zdarma

Balík si můžete vyzvednout bez poplatků také osobně na adrese: Tyršova 536, 503 46 Třebechovice pod Orebem

Elega vrácení zboží

Pokud doručené zboží nenaplnilo vaše očekávání, máte možnost odstoupit od kupní smlouvy. Vrácení zboží Elega do 14 dní ode dne, kdy jste balíček převzali, je možné za předpokladu, že výrobky nejsou, jakkoliv poškozené a opotřebované. Nutné je také dodržení stanovené lhůty.

Nejprve prodejce kontaktujte skrze e-mail na adresu: obchod@elega.cz. Využít můžete také vzorový formulář, který vám celý proces usnadní. Pro správné vrácení zboží Elega je potřeba, abyste balík následně odeslali na určenou adresu. Teprve poté vám bude moci být navrácena uhrazená částka.

Elega reklamace 2024

Jestliže vám produkty byly doručeny již poškozené či neúplné, obraťte se na reklamace Elega. Díky nim můžete získat nový či opravený výrobek, nebo plné navrácení peněz. Uplatnění reklamace je velmi snadné. Nejprve obchod kontaktujte písemně skrze e-mail: obchod@elega.cz, nebo na adrese:

Reklamační oddělení ELEGA, spol. sr.o.
Tyršova 536
503 46 Třebechovice pod Orebem

Pro samotné odeslání balíčku lze využít jakoukoliv pobočku Zásilkovny. Stačí jen sdělit kód: 97 53 67 77.

Elega kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Veškerý Elega kontakt je poskytován pro dotazy či nejasnosti ohledně nákupu. Využít můžete Elega telefon: 731 655 203, nebo Elega e-mail: obchod@elega.cz.