červen 2024

1x eFitness slevový kód na červen 2024

(9 hodnocení)
O obchodu

Internetový obchod se zabývá prodejem vybavení a doplňků pro nadšence do posilování i všechny ostatní sportovce. V nabídce obchodu si můžete vybrat sportovní výživu, oblečení, zdravé potraviny, zdravotní pomůcky, posilovací stroje, činky nebo další sportovní potřeby. eFitness nabízí dopravu zdarma na nákupy nad 2 000 Kč. Slevy eFitness pravidelně obměňuje. Čas od času můžete využít slevové kódy eFitness.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. eFitness jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
eFitness slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev1
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace18. 6. 2024

Jak ušetřit eFitness 2024

Internetový obchod eFitness nabízí širokou škálu sportovních potřeb, fitness zařízení, doplňků stravy a sportovního oblečení od více než 450 výrobců. Obchod má vlastní sklad a kamennou prodejnu v Praze.

V tomto článku se dozvíte, jak ušetřit v eFitness. To lze udělat několika způsoby. Můžete se přihlásit k odběru newsletteru, sledovat facebookovou stránku obchodu, zaregistrovat se do věrnostního programu nebo si stačí otevřít internetovou stránku obchodu, kde najdete různé sekce se zbožím v akci například AKCE 1+1 ZDARMA nebo MEGA VÝPRODEJ.

Jak získat slevový kupón eFitness

eFitness slevové kupóny bohužel nenabízí, ale dá se získat velké množství jiných slev. Nejlepší cestou je registrace na webových stránkách a tím i přihlášení k odběru newsletter, díky čemuž vám do vámi zadané e-mailové stránky budou pravidelně přicházet informace o právě probíhajících slevových akcích a nabídkách.

Jak uplatnit slevový kód eFitness

Jak již bylo popsáno výše, eFitness slevové kódy nenabízí. Slevu při zadávání objednávky ale mohou uplatnit držitelé ALIVE nebo ISIC karty, stačí pod položkami košíku zadat číslo ALIVE/ISIC karty a jméno a příjmení držitele, kartu ověřit a sleva se vám odečte z celkové hodnoty nákupu.

Cashback eFitness

Cashback Vratné peníze3,5 % získat bonus 50 Kč Cashback Plná peněženka3,5 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundo3,5 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipli3,5 % získat bonus 200 Kč

Internetové portály Refundo, Tipli, PlnáPeněženka a VratnéPeníze poskytují do obchodu eFitness cashback, tedy peníze zpět z vašeho nákupu, až ve výši 3,5 %.

Pro cashback eFitness se stačí zaregistrovat na jednom z výše uvedených portálů, přes tento portál přejít do obchodu a nakoupit. Poté, co odešlete vaši objednávku, upozorní obchod cashbackový portál o proběhnutí vaší objednávky a ten vám pak pošle peníze ve výši 3,5 % z celkové hodnoty nákupu na váš účet.

eFitness slevy – výprodeje, Black Friday…

eFitness slevy neustále obměňuje. O všech slevách se můžete dozvědět přes stránky e-shopu nebo přes newsletter.

eFitness výprodeje najdete na e-shopu v sekci MEGA VÝPRODEJE.

Zboží zlevněné v akci eFitness Black Friday také najdete na stránkách obchodu vždy na konci listopadu.

Další akcí je pak AKCE 1+1 ZDARMA, kterou také najdete na stránkách obchodu a pořídíte v ní 2 kusy zboží za cenu jednoho.

eFitness doprava zdarma a cena poštovného

eFitness doprava zdarma platí při nákupu nad 3 000 Kč.

Možnosti dopravy:

  • Geis – 89 Kč
  • GLS – 89 Kč
  • Česká pošta – 105 Kč
  • Uloženka – 69 Kč
  • Balík na Slovensko – 139 Kč

Zboží si také můžete vyzvednout osobně na prodejně obchodu na adrese:

Radlická 220
15800, Praha 5 – Nové Butovice

eFitness vrácení zboží

eFitness vrácení zboží je umožněno dle zákona do 14 dnů bez udání důvodu.

Nepoškozené, nepoužité zboží s neporušenou bezpečnostní páskou lze vrátit do 3 měsíců od převzetí zboží.

Odstoupení od kupní smlouvy musíte provést písemně na e-mail: reklamace@efitness.cz s tímto textem:  “Chci jednostranně odstoupit od smlouvy ze dne:…………číslo: (případně číslo faktury) a požaduji vrácení uhrazené částky za zboží na účet číslo: …………………. Datum a podpis” a zásilku zaslat zpět společně s kopií tohoto textu prodejci na adresu:

Fitvýživa.cz
Radlická 220
15800 Praha 5

eFitness reklamace 2024

eFitness reklamace je možné provést v zákonné záruční lhůtě 24 měsíců.

Pokud chcete v této lhůtě zboží reklamovat, stačí vyplnit reklamační formulář a zásilku pak poslat na výše uvedenou adresu provozovny.

Vaše reklamace bude do 30 dnů vyřešena a peníze zaslány na váš účet.

eFitness kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Kontaktovat prodejce můžete písemně na eFitness e-mail: fitvyziva@fitvyziva.cz, nebo telefonicky na eFitness telefon: +420 277 278 688 každý všední den od 9 do 17 hodin.