květen 2024

3x e-Beko slevový kód na květen 2024

(44 hodnocení)
O obchodu

Internetový obchod e-Beko se zabývá prodejem domácích spotřebičů turecké značky Beko. Nakoupit můžete pračky, sušičky, chladničky, sporáky a další vybavení do kuchyně. Při registraci k odběru newsletteru je k dispozici sleva e-Beko v hodnotě 200 Kč. Skrblík pro Vás hledá aktuální slevové kódy e-Beko.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. e-Beko jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
e-Beko slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace21. 5. 2024

Jak ušetřit e-Beko 2024

e-Beko je e-shopem, který nabízí výhradně zboží značky Beko. Beko je tureckou společností, která se zaměřuje se na domácí elektrospotřebiče. Značka je známa svým výhodným poměrem cena/výkon.

Obchod e-Beko má i vlastní showroom v Praze, kde si většinu zboží z e-shopu můžete prohlédnout na vlastní oči. e-Beko nabízí veškeré užitkové elektronické vybavení pro domácnost.

Zde se dozvíte, jak ušetřit na e-Beko, aby váš nákup byl co nejvýhodnější a samozřejmě za nejnižší cenu!

Ušetřit v e-Beko je snadné, tak pokračujte ve čtení.

Jak získat slevový kupón e-Beko

Je více způsobů, jak získat slevové kupóny e-Beko.

Výhodné nabídky a slevové kupóny e-Beko pro vás přehledně a na jednom místě nabízí Skrblík.cz. Zde naleznete téměř vše, co pro ten nejvýhodnější nákup potřebujete a pokud si založíte na Skrblíkovi účet můžete si nechat z vámi vybraných e-shopů zasílat akční nabídky do e-mailu.

Slevový kód e-Beko můžete získat na váš první nákup, kdy stačí zadat svou e-mailovou adresu, na který vám bude e-Beko slevový kupón zaslán na stránkách e-shopu. e-Beko slevové kupóny nabízí také v rámci různých akcí.

Jak uplatnit slevový kód e-Beko

Slevový kód e-Beko

Uplatnit slevový kód e-Beko není nic složitého. Stačí v nákupním košíku, po přidání zboží, zadat váš slevový kód e-Beko do pole vlevo dole a potvrdit klepnutím na „aplikovat slevu“. Slevový kupón se automaticky započítá. V případě neplatnosti kódu, či špatného zadání se zobrazí chybové hlášení.

Cashback e-Beko

Cashback Plná peněženka2,5 % získat bonus 60 KčCashback Refundo2,5 % získat bonus 50 KčCashback Tipli2,5 % získat bonus 200 KčCashback Vratné peníze2,5 % získat bonus 50 Kč

Abyste ušetřili maximum při nákupu na e-Beko, pak jistě využijte také cashbacku od jednoho z cashbackových portálů. E-Beko cashback nabízejí ve shodné výši 2 % PlnáPeněženka, VratnéPeníze, Refundo Tipli.

Cashback jsou peníze z nákupu zpět po zaplacení za objednávku. Abyste získali na cashback nárok, tak proveďte svou objednávku skrze jeden z portálů. K tomu si budete muset zřídit účet, který je zcela zdarma a který bude sloužit pro vyplacení peněz z cashbacku. Za založení účtu získáte i vstupní bonus.

e-Beko slevy – výprodeje, Black Friday…

Na e-Beko slevy naleznete nepřetržitě! Veškeré zlevněné zboží naleznete v sekci zlevněno. Obchod nabízí také speciální slevy při mnoha příležitostech, jako je letní výprodej, e-Beko Black Friday, valentýnské slevy e-Beko mnoho dalších.

V rámci slev na e-Beko lze významně ušetřit.

e-Beko doprava zdarma a cena poštovného

E-shop nenabízí dopravu zdarma založenou na ceně objednávky.

Na e-Beko doprava zdarma platí pro vybrané zboží označené ikonou dopravy zdarma. Další možností, jak neplatit za dopravu je v rámci akcí „Dnes doprava zdarma“.

e-Beko poštovné zdarma se nevztahuje na výnos, či instalaci.

Možnost osobního vyzvednutí je v Praze, Hustopečích a Českých Budějovicích.

Recyklace starého spotřebiče je při nákupu nového zdarma!

Pokud poštovné zdarma nezískáte, pak vás doručení vyjde na 299 Kč, při platbě předem a o 50 Kč více, pokud zaplatíte dobírkou.

e-Beko vrácení zboží

e-Beko vrácení zboží do 14 dnů umožňuje bez udání důvodu na libovolné prodejně, kdy vám stačí prodejní doklad, nebo zasláním poštou, či přepravní službou zpět.

Při e-Beko vrácení zboží zasláním zpět postupujte takto: sepište odstoupení od smlouvy (formulář e-shop nenabízí, proto doporučujeme použít univerzální, který si najděte na internetu nebo o něj požádejte na e-mailové adrese reklamace@e-beko.cz), uveďte zboží do původního stavu, zboží zabalte, aby nedošlo k poškození během přepravy a zašlete na adresu: e-BEKO s.r.o., Na Radosti 419, 155 21 Praha 5 – Zličín.

e-Beko reklamace 2024

e-Beko reklamace zboží umožňuje a doporučuje přes autorizovaný servis, který provádí jak záruční, tak také pozáruční opravy, a to hlavně kvůli rychlosti a komfortu. U větších spotřebičů jezdí technici přímo na místo. V ostatních případech je zboží možné odeslat nebo osobně přinést na servisní místo dle instrukcí pracovníka zákaznické linky Beko.

Zákaznická linka Beko:

7 dní v týdnu, od 8:00 do 18:00

  • zakaznickecentrum@bekosa.cz
  • Telefon: +420 220 105 371
  • Telefon: 800 350 333

Možnost objednat opravu online zde.

e-Beko formulář reklamace naleznete zde.

e-Beko kontakt – e-mail, telefon, infolinka

e-Beko telefon: 212 24 66 16  (po-pá od 9 do 18 hodin, so od 9 do 12 hodin)
Reklamace: po – pá 7:00 – 15:30

e-Beko e-mail: info@e-beko.cz

e-Beko adresa:

Sklad Praha (pondělí až pátek 9:00 – 17:30):
e-BEKO s.r.o.
Na Radosti 419
155 21, Praha 5

Showroom Beko:
Bucharova 1423/6, 158 00 Praha 5 – Stodůlky