červenec 2024

3x Dyson slevový kód na červenec 2024

(36 hodnocení)
O obchodu

Britská společnost Dyson nabízí kvalitní a moderní vysavače, spotřebiče pro péči o vlasy, čističky vzduchu a ventilátory. Oficiální e-shop zboží značky Dyson nabízí 30denní záruku vrácení peněz a 2letou záruční lhůtu. K dispozici je také doručení zdarma, možnost získání peněz zpět formou cahsbacku a speciální akční slevy.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma na objednávky nad 599 Kč
Můžete přejít do obchodu. Dyson jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 72 dny Supersonic fén Dyson se slevou 2 000 Kč
  • 72 dny Dyson sleva na vysavač: ušetřete 2 500 Kč
  • 81 dny Dyson slevový kód → ušetříte 2 000 Kč na vysavači V8
Dyson slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace11. 7. 2024

Jak ušetřit Dyson 2024

Společnost Dyson se zabývá výrobou a distribucí elektronických spotřebičů do domácnosti. Konkrétně jsou k dostání Dyson fény a další péče o vlasy, vysavače a čističky vzduchu. Po celý rok máte možnost vybírat z rozsáhlé řady produktů. Ojedinělé nejsou ani cenová zvýhodnění či jiné slevové akce, které na vás vyskočí přímo na oficiálních stránkách e-shopu.

Existují však i jiné způsoby, jak ušetřit na Dyson. Například díky službám cashback se vám podaří získat z každého nákupu jisté procento z útraty zpět. Doprava zdarma je k dispozici pro objednávky v hodnotě již od 599 Kč a případné slevové kupóny Dyson vám zpřístupní slevu navíc.

Jak získat slevový kupón Dyson

Rádi byste vyzkoušeli Dyson slevový kupón? Díky tomuto krátkému unikátnímu heslu či kódu se vám během nakupování podaří ušetřit o něco více. Slevy, které lze s pomocí kupónu získat, navíc mnohdy dosahují klidně až desítek procent z původní ceny nákupu.

Jak získat slevový kupón Dyson? Je to jednoduché. Mnohdy stačí pouhé kontrolování oficiálních internetových stránek obchodu. Právě zde totiž bývají v mnoha případech zveřejňovány. Slevové kupóny ale hravě naleznete i zde, na stránkách Skrblík.

Jak uplatnit slevový kód Dyson

Abyste získali slíbenou slevu, je třeba dobře znát, jak uplatnit slevový kód Dyson. Není na tom nic těžkého ani neobvyklého. Celý postup se totiž skládá pouze z pár kroků.

Tím prvním je samotné navštívení e-shopu a výběr produktů. Zboží postupně přidávejte do nákupního košíku a až budete připraveni, přejděte do něj. Hned na úvod se vám zobrazí navolené výrobky a jejich celková cena. Na konci se nachází kolonka „Zadejte slevový kód“. Právě do té váš Dyson slevový kód opište a přidejte jej.

Cashback Dyson

Cashback Plná peněženka2,3 % získat bonus 60 KčCashback Refundo2 % získat bonus 50 KčCashback Tipli2 % získat bonus 200 KčCashback Vratné peníze2 % získat bonus 50 Kč

Chcete být odměňováni za každou vaši koupi na e-shopu Dyson? Přesně to je možné díky cashback portálům. Jedinou podmínkou je bezplatná registrace na některém z nich a následné navštívení vybraného e-shopu. K tomu využijte speciální odkaz. Nákup proběhne přesně tak, jak to znáte a po dokončení objednávky se vám jisté procento z útraty vrátí zpět.

Dyson cashback poskytují stránky Plná peněženka, Refundo, Tipli a Vratné peníze. Plná peněženka nabízí cashback ve výši 2,3 % za každý nákup, ostatní poskytovatelé vám z koupě vrátí 2 %. Výhody můžete navíc kombinovat s jinými slevami a využívat je opakovaně.

Dyson slevy – výprodeje, Black Friday…

Po celý rok se internetových stránkách obchodu můžete setkávat s exkluzivními nabídkami. Slevy Dyson jsou dostupné celoročně a jistě na některou z nich během svého nakupování narazíte. Podobně na tom jsou také Dyson výprodeje, při nichž se vám podaří zakoupit levněji i vícero produktů.

Nebo si vyčkejte na některé slevové akce, jako například Dyson Black Friday. Právě během těchto dnů klesají ceny na minimum. O veškerých akcích a slevách se můžete informovat na webu e-shopu Dyson.cz.

Dyson doprava zdarma a cena poštovného

Doprava zdarma Dyson je k dispozici veškerým zákazníkům, a to bez výjimek. Jedinou podmínkou je dosažení minimální hodnoty objednávky, a to 599 Kč. Tato výhoda se vzhledem k ceně vztahuje na většinu dostupných produktů.

Zboží vám Dyson doručí do 3 až 5 pracovních dnů.

Dyson vrácení zboží

Nejste s doručenými produkty naplno spokojeni a přáli byste si odstoupit od kupní smlouvy? Zvládnete to hravě, důležité je však dodržet pár bodů. Výrobky nepoužívejte a v nejlepším případě je nechte zabalené v originálním obalu. Zároveň je třeba dodržet stanovené lhůty, jelikož je k dispozici vrácení zboží Dyson do 30 dní ode dne, kdy jste zásilku převzali. Naopak nemusíte udávat důvod, proč jste se pro vrácení rozhodli.

Celý postup vám usnadní předpřipravený formulář pro odstoupení od kupní smlouvy. Ten vyplňte a přiložte k pečlivě zabalenému zboží. Vše následně odešlete zpět prodejci. Výměnou vám budou navráceny utracené peníze.

Dyson reklamace 2024

Dorazilo vám již poškozené, nefunkční, neúplné, nebo zcela jiné zboží, než jaké jste si objednali? Dostupné jsou pro tyto situace reklamace Dyson. Díky těmto službám můžete získat opravu vady či výměnu vadného kusu za funkční zcela zdarma. Pokud o to zažádáte, lze získat dokonce plnou částku kupní ceny zpět. Produkty po zjištění vady nadále nepoužívejte. E-shop lze kontaktovat například telefonicky na číslo: 800 040 467.

Reklamace můžete využít také za předpokladu, že se vám zboží samovolně porouchá v dané lhůtě. Záruka Dyson platí 2 roky na všechny větší spotřebiče, je však potřeba produkt registrovat.

Dyson kontakt – e-mail, telefon, infolinka

K dispozici je kontakt Dyson, který máte možnost využít pokaždé, když si nebudete vědět rady. Obrátit se lze na Dyson telefon: 800 040 467 nebo na živý chat dostupný na e-shopu.