červenec 2024

5x Dům knihy slevový kód na červenec 2024

(56 hodnocení)
O obchodu

Internetové knihkupectví Dům knihy nabízí široký sortiment literatury od pohádek pro děti po učebnice nebo cizojazyčnou literaturu. V rámci speciálních akcí obchodu můžete najít slevové kupóny Dům knihy. Na nákupy nad 1 000 Kč je z obchodu Dům knihy doprava zdarma. Skrblík pro Vás chystá vždy nejnovější slevový kód Dům knihy.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma nad 1 000 Kč
Můžete přejít do obchodu. Dům knihy jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Dům knihy slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev5
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace17. 7. 2024

Jak ušetřit Dům knihy 2024

Dnešní doba je nasycená elektronickými médii s informacemi ze všech oblastí lidského života od reality po fikci, od umění po škvár. Nad tuto úroveň ale stále vyčnívá a bude vyčnívat plod vynálezu pana Gutenberga, tištěná kniha. Jen kniha v rukou nebo na stole Vám zprostředkuje ten nejlepší zážitek z myšlenek, které Vám chce sdělit autor. A fyzický kontakt s knihou je nad všechny čtečky a tablety.

Sortiment obchodu Dům knihy

Internetový obchod Dům knihy má za cíl Vám poskytnou to nejlepší ze současné literatury i klasická díla významných autorů. Dům knihy je internetové knihkupectví společností Kanzelsberger a Barvič a Novotný. Díky svému propojení na prodejní sítě obou společností je Dům knihy jedním z nejucelenějších e-shopů s knihami na českém internetu.

V e-shopu Dům knihy svým zákazníkům obchod Dům knihy nabízí 50 000 knih na jednom místě. Denně nové knihy. Možnost vyzvednutí zásilky v kterémkoliv ze 60 obchodů Knihy Kanzelsberger

Interaktivní menu na stránkách obchodu Dům knihy Vám umožní jednoduše hledat v nabídce novinek či bestsellerů. Zajímají vás například pouze knihy určitého zaměření? Nemusíte procházet desítky titulů na různá témata, stačí si v levé části menu zúžit svůj výběr na to, co vás zajímá…

Nad rámec běžných služeb elektronického knihkupectví nabízí obchod Dům knihy i další informace, jako například možnost vlastního recenzování knih a jejich doporučení přátelům. V oblasti hudebnin nabízí také obchod Dům knihy  výkup antikvárních not a hudebních nosičů. Prostě obchod Dům knihy  nabízí komplexní službu a nadprůměrnou péči o zákazníka, čili o Vás.

Obchod Dům knihy je zaměřen na širokou čtenářskou obec. I s ohledem na to je jeho snahou nabízet knihy cenově dostupné a navíc poskytovat různé akční slevy a zvýhodnění. Jednou z forem je také připravovaná nabídka slevových kupónů. Slevové kupóny obchodu Dům knihy, které obsahují slevový kód Dům knihy  budete moci využít při každém nákupu v internetovém obchodě Dům knihy

Jak ušetřit v e-shopu Dům knihy

Obchod Dům knihy  poskytuje zákazníkům slevy několika způsoby. Kromě přímé nabídky levných knih na stejnojmenné záložce internetového obchodu Dům knihy se připravuje také nabídka slevových kupónů obchodu Dům knihy.  Nabídka slevových kupónů podléhá častým změnám. Pro Vaši jistotu, že Vám žádný slevový kupón obchodu Dům knihy  neunikne a neztratí se v nabídce mnoha jiných Vám doporučujeme využít služeb informačního webu Skrblík.  Skrblík Vás aktuálně informuje o platných slevách. Na stránce Skrblíka jsou pravidelně zveřejňovány i slevové kupóny obchodu Dům knihy.

A abyste kvůli tomu nemuseli denně stránky Skrblíka navštěvovat, je tu výhodná možnost registrace k odběru Skrblíkova Zpravodaje. Na Vaši mailovou adresu pak bude přicházet dvakrát týdně (ve středu a v neděli) přehled nejlepších nabízených slevových kupónů včetně aktuálních slevových kupónů Dům knihy.

Skrblíkův Zpravodaj obsahuje nejen slevové kupóny, ale také rady a tipy pro Váš praktický život s důrazem na úspory a předcházení problémům. Pak Vám zbude víc času a prostředků na rodinu a své záliby. A to vše s cenově dostupnou knihou z obchodu Domacitechnika.cz.

Registrace na webu Skrblík je bezpečná a jednoduchá. Zpravodaj je zasílán zdarma. Neobsahuje otravnou reklamou, Vaše kontaktní informace budou bezpečně uloženy a chráněny proti zneužití. Odběr Zpravodaje Skrblík můžete kdykoliv ukončit.

Jak získat slevový kupón Dům knihy

Z nabídky na Skrblíkovi klikněte na odkaz: “Kupóny” a dále pokud je aktuálně v nabídce, vyberte odkaz Dům knihy. Po otevření odkazu se zobrazí nabídka aktuálních slevových kupónů. Prostudujte prosím pečlivě podmínky využití kupónu. Jeho platnost je časově omezena a kromě toho může být využití kupónu vázáno na splnění dalších specifických podmínek.

Klikněte na vybraný slevový kupón Dům knihy. Zobrazí se slevový kód. Slevový kód použijete při vyplňování objednávky na stránkách obchodu Dům knihy. Proto si jej zapište nebo zkopírujte do schránky, abyste jej mohli bez problémů použít.

Použití slevového kupónu Dům knihy

Na webové stránce obchodu Dům knihy vyberte literaturu, u které chcete uplatnit slevový kupón. Zadejte množství, uložte do virtuálního nákupního košíku a pokračujte podle instrukcí na stránce. V dalších krocích budete vyzváni k zadání slevového kódu do příslušné kolonky. V závěrečném shrnutí objednávky bude zobrazena celková cena včetně odečtené slevy.

Každý slevový kód je jedinečný a nelze použít opakovaně.

Jaké slevy poskytuje obchod Dům knihy?

  • Záložka Levné knihy – na této stránce Vám obchod Dům knihy nabízí širokou nabídku zlevněných knih
  • Slevový kupón obchodu Dům knihy – obsahuje slevový kód obchodu Dům knihy
  • Doprava zdarma – při nákupu v hodnotě nad 1 000,- Kč nebo při odběru v prodejnách Kacelsberger

Varianty platby v obchodě Domacitechnika.cz

  • Platební kartou – 0,-Kč
  • Dobírka (Česká pošta) – 31,-Kč
  • Převodem na účet – 0,-Kč

Při platbě převodem na účet je třeba počítat s tím, že Vaše objednávka bude odeslána poštou až po obdržení požadované částky na náš účet.

Možnosti zaslání a úhrada dopravy za zboží Domacitechnika.cz

  • Česká pošta – 85,-Kč
  • Při nákupu nad 1000,- Kč doprava po České republice zdarma.
  • Vyzvednutí na prodejně – 0,- Kč
  • Poštovné na Slovensko činí 375,- Kč (přepravce Slovenská pošta).