duben 2024

3x Drátek slevový kód na duben 2024

(39 hodnocení)
O obchodu

Eshop Drátek se specializuje na prodej elektrotechnického vybavení. V jeho nabídce najdete velké množství produktů pro Internet of Things, nabíječky, produkty do chytré domácnosti a řadu dalších zajímavých produktů. Eshop nabízí pro své zákazníky pravidelné slevy, na které má vyhrazenou speciální sekci. Podporuje také cashback portály a ušetřit můžete i díky portálu Skrblík, kde pro vás hledáme slevové kódy Drátek.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Drátek jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Drátek slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace17. 4. 2024

Jak ušetřit Drátek 2024

Internetový obchod Drátek se zabývá prodejem různých součástek pro nejrůznější technická zařízení. V sortimentu tedy například najdete elektronické součástky, IOT vývojové platformy, elektrotechnické nářadí, kabely, konektory, vodiče, napájení, zdroje, měřiče a mnoho dalšího.

Ptáte se, jak ušetřit na Drátek? Před nákupem se podívejte, zda není k dispozici slevový kupón Drátek, který by vám zboží zlevnil i o desítky procent. Slevy Drátek objevíte v sekci Akce a slevy, kde je zboží z různých kategorií zlevněno i o 60 %. Obdarovanému zaplatí či zlevní objednávku dárkový poukaz, který lze kombinovat i s jinými slevami.

Po zaregistrování se k odběru newsletteru, získáte přehled o aktuálních slevách a novinkách obchodu. Další informace o slevových akcích se mohou objevit na facebookovém profilu. Na Heurece, což je srovnávač cen najdete recenze jednotlivých eshopů. Drátek zde kladně hodnotí 98 % uživatelů.

Jak získat slevový kupón Drátek

Slevový kupón Drátek získáte jednou za čas přímo na hlavní stránce e-shopu, nebo se dají zakoupit také ve formě dárkového poukazu. Ten obdarovanému zaplatí či zlevní nákup, a to včetně dopravy. Zároveň ho lze kombinovat i s jinými slevami.

Slevové kupóny nezískáte během akce Drátek Black Friday. Sledovat můžete ale náš portál Skrblík, kde se nachází aktuální slevové akce i stovek dalších obchodů.

Jak uplatnit slevový kód Drátek

Drátek

Slevový kód Drátek uplatníte v prvním kroku v košíku. Po zaškrtnutí textu “Mám slevový poukaz” se vám zobrazí políčko, kam zadáte váš kód. Poté klikněte na “Odeslat”. Od celkové částky se vám následně odečte konkrétní procentuální sleva.

Slevové kódy Drátek jsou omezeny časovým horizontem trvání a nemusí jít uplatnit na již zlevněné zboží. Vždy si proto zkontrolujte platnost vašeho kuponu.

Cashback Drátek

Cashback Refundo5 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipli5 % získat bonus 200 Kč

Drátek cashback nabízejí portály Refundo a Tipli. Před nákupem v e-shopu Drátek si vytvořte zákaznický účet u některé z uvedených společností, následně se přes cashback portál proklikněte do obchodu a uskutečněte objednávku. Z nákupu následně získáte 5 % zpět.

Cashback je část provize, kterou portály získávají od obchodů za jejich propagaci. Čas od času motivují nové i stávající zákazníky k dalším nákupům prostřednictvím registračních bonusů nebo dočasného navýšení cashbacku.

Drátek slevy – výprodeje, Black Friday…

Sekce Akce a slevy Drátek přináší aktuálně zlevněné zboží nejrůznějších kategorií. Produkty jsou zde zlevněny i o 60 %. Vašim blízkým může udělat radost Drátek dárkový poukaz, který lze zakoupit v hodnotě 300, 500 a 1 000 Kč. Obdarovanému tedy zaplatí či zlevní objednávku a zároveň ho lze kombinovat i s jinými slevami e-shopu.

Pokud se zaregistrujete k odběru newsletteru, získáte přehled o aktuálních slevách a novinkách obchodu. Stačí zadat vaši e-mailovou adresu v pravém dolním rohu webu. Pro další informace sledujte facebookový profil nebo webový magazín s návody. Neušetříte během akce Drátek Black Friday, protože ji e-shop nepořádá.

Drátek doprava zdarma a cena poštovného

Drátek doprava zdarma se vztahuje na osobní vyzvednutí v centrálním skladu. K doručení vaší objednávky domů si vyberte jeden z uvedených způsobů přepravy:

  • In Time – doručení na adresu za 95 Kč
  • GLS – doručení na adresu za 95 Kč
  • Zásilkovna – výdejní místa za 69 Kč
  • GLS Slovensko – doručení na adresu za 149 Kč
  • Zásilkovna Slovensko – výdejní místa za 120 Kč

Objednávku zaplatíte online kartou, bankovním převodem, nebo si připlatíte 30 Kč za dobírku. Osobní odběr v centrálním skladu v Havlíčkově Brodě je možný ve všední dny od 7 do 15 hodin.

Drátek vrácení zboží

Odstoupení od kupní smlouvy je možné do 14 dnů od obdržení objednávky. Drátek vrácení zboží uskutečníte vytištěním a vyplněním příslušného formuláře, který následně přiložíte k důkladně zabalenému zboží.

Balíček odešlete na adresu:

ECLIPSERA s.r.o.
Termesivy 41
580 01 Havlíčkův Brod

E-shop vám následně nejpozději do 14 dnů vrátí peněžní prostředky na bankovní účet, jenž uvedete v odstoupení od kupní smlouvy.

Drátek reklamace 2024

Drátek reklamace se dají uplatnit do 24 měsíců od data převzetí zboží. Pro uplatnění reklamace slouží příslušný online reklamační formulář, kde popíšete závadu a případně i přiložíte fotografie. Nebo si vytiskněte a vyplňte papírový reklamační list.

Obchod vás následně kontaktuje o dalším postupu, zpravidla ale zboží zabalíte a zašlete na adresu:

ECLIPSERA s.r.o.
Termesivy 41
580 01 Havlíčkův Brod

Reklamace Drátek bude vyřešena nejpozději do 30 dnů od jejího uplatnění. Nárok máte na opravu, výměnu, slevu nebo vrácení plné částky.

Drátek kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pro jakékoliv dotazy je tu zákaznická infolinka Drátek na telefonním čísle 566 466 531. Na cokoliv se můžete zeptat i skrze Drátek e-mail objednavky@dratek.cz. Zároveň obchod nabízí technickou podporu zdarma.

Pro vrácení zboží a reklamace slouží tato adresa:

ECLIPSERA s.r.o.
Termesivy 41
580 01 Havlíčkův Brod