červen 2024

4x DramRoom slevový kód na červen 2024

(55 hodnocení)
O obchodu

DramRoom je e-shop s prémiovými likéry a destiláty. V nabídce jsou především kvalitní rumy, whisky a giny z různých koutů světa. Zajímavým dárkem pro vaše známé může být předplatné vzorků, kdy budete pravidelně poštou dostávat vzorky kvalitních lihovin. Nápoje si můžete nechat zaslat domů zdarma při dosažení dané ceny objednávky a nechat si vrátit peníze za nákup prostřednictvím služby cashback DramRoom. Nad určitou částku nákupu lze získat také dárek zdarma.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma nad 4 000 Kč
Můžete přejít do obchodu. DramRoom jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 534 dny Získejte v DramRoom 5% slevu na produkty BLN
DramRoom slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev4
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace11. 6. 2024

Jak ušetřit DramRoom 2024

DramRoom je internetový obchod poskytující kvalitní lihoviny. Rum, whisky, gin, vína, vodku a další, to vše tu naleznete jedním kliknutím myší. Vyzkoušet můžete také výhodné degustační vzorky, nebo degustační sady. Nechybí zde ani limitované edice a dárkové sady. Z přehledných kategorií si vyberete oblíbenou značku nebo se inspirujte doporučením na blogu.

Zajímalo by vás spíše, jak ušetřit na DramRoom? Vyzkoušet můžete DramRoom slevové kupóny, které vám zpřístupní slevu navíc. Nadále se lze nechat odměnit za každý nákup prostřednictvím služeb cashback. Poštovné zdarma DramRoom je k dispozici od 4 000 K a dárek k objednávce obdržíte po dosažení minimální hodnoty nákupu 3 000 Kč.

Jak získat slevový kupón DramRoom

DramRoom slevový kupón vám zpřístupní slevy navíc, které byste jindy neměli. Nevíte však, jak získat slevový kupón DramRoom? Pokud je nenaleznete přímo na internetových stránkách obchodu, mohou být zaslány prostřednictvím newsletteru. Registrace je zcela zdarma a jediné co je potřeba je vyplnění vaší e-mailové adresy.

Slevové kupóny a kódy vám mnohdy umožní ušetřit klidně až desítky procent z původní ceny nákupu. Abyste o výhodných nabídkách neztráceli přehled, sledujte stránky Skrblík.cz, kde jsou  pravidelně přidávány nové slevy.

Jak uplatnit slevový kód DramRoom

Jestliže jste získali DramRoom slevový kód, zbývá vám poslední krok do využití slevy. A to tedy dodržení postupu, jak uplatnit slevový kód DramRoom. Návod, jak na to, je jednoduchý a velmi podobný těm pro jiné e-shopy.

Nejdříve si na stránkách navolte zboží a přesuňte je do online nákupního košíku. Až budete připraveni vytvořit závaznou objednávku, přejděte k pokladně. Zde se vám pod seznamem vybraných produktů zobrazí kolonka s názvem „Vložit slevový kupon“. Právě do tohoto pole váš kód opište a přidejte jej. Platná sleva se sama automaticky odečte.

Cashback DramRoom

Cashback Plná peněženka2,7 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundo2,25 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipli2,25 % získat bonus 200 Kč Cashback Vratné peníze2,2 % získat bonus 50 Kč

Nechte se odměnit za každý nákup. Služby cashback jsou během nakupování online stále oblíbenější. Stačí se totiž jen bezplatně zaregistrovat na některém z níže uvedených portálů, vybrat e-shop a nakupovat, jak jste zvyklí. Po dokončení objednávky se vám slíbené procento z útraty vrátí. Už za vytvoření účtu lze získat odměnu, například Tipli takto novým klientům nabízí 300 Kč na první nákup.

DramRoom cashback nabízí vícero poskytovatelů. Plná peněženka s odměnou 2,7 %, Vratné peníze, Refundo a Tipli s odměnou 2,25 %. Tyto výhody můžete kombinovat s jinými slevami, využívat je opakovaně a ušetřit tak dokonce v řádech sta korun.

DramRoom slevy – výprodeje, Black Friday…

Využili jste již slevových kuponů i služeb cashback, ale přejete si ušetřit ještě více? Využít lze dopravy zdarma, která je k dispozici pro veškeré objednávky v hodnotě minimálně 3 000 Kč. Nebo si ke koupi nechte zaslat dárek, ten získáte při nákupu nad 3 000 Kč. Čas od času jsou k dispozici také slevy DramRoom na vybrané produkty.

Aby vám žádná z výhodných akcí neunikla, registrujte se bezplatně k odběru newsletteru. Postačí, když do konkrétní kolonky na stránkách obchodu zadáte vaši e-mailovou adresu. Nebo sledujte slevové novinky zde, na stránkách Skrblík.cz.

DramRoom doprava zdarma a cena poštovného

Nechcete připlácet za doručení vaší zásilky? Během nakupování přes internet je takový poplatek běžný, existují však způsoby, jak se jej zbavit. Doprava zdarma DramRoom je zpřístupněna veškerým zákazníkům, a to pod jedinou podmínkou. Minimální cena objednávky totiž musí dosahovat výše alespoň 4 000 Kč.

K dopravě můžete využít přepravce Zásilkovny nebo DPD. Cena poštovného DramRoom se u nich neliší a zůstává u obou kurýrních služeb 79 Kč. Bez jakýchkoliv poplatků lze platit předem online, nebo bankovním převodem. Uhradit balíček lze i na dobírku, avšak s doplatkem 39 Kč.

DramRoom vrácení zboží

Nákup jste si na poslední chvíli rozmysleli? Vše se dá snadno vyřešit díky službám vrácení zboží DramRoom. Mějte však na mysli danou lhůtu. K dispozici je totiž pouze vrácení zboží DramRoom do 14 dní, a to ode dne, kdy jste balíček převzali. Výměnou za nepoškozený produkt vám bude zaslána utracená částka.

Obchod kontaktujte prostřednictvím e-mailu: info@dramroom.cz, nebo zavolejte na telefonní číslo: 603 501 300. Osobní domluvou se dozvíte konkrétní adresu, kam zboží odeslat. Odstoupení od kupní smlouvy je možné pouze pro nepoškozené či nepoužívané produkty.

DramRoom reklamace 2024

Přišlo vám již neúplné, či již poškozené zboží? Nebo se vám produkty pokazily během záruční doby? Každý z výrobků DramRoom má lhůtu záruky trvající 24 měsíců ode dne, kdy jste zásilku převzali, proto nejsou reklamace DramRoom žádným problémem. Dokonce je možné ji uplatnit poštou.

Potřebovat budete doklad prokazující koupi produktu, tedy například číslo objednávky, nebo doklad o zaplacení. Na základě komunikace probíhající prostřednictvím e-mailu či telefonu se dozvíte podrobnější údaje. Třeba to, kam vracený balíček zaslat. Do 30 dní od vyřízení reklamace by vám měly být navráceny utracené peníze, nebo zaslán nový či opravený kus zboží.

DramRoom kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Kontakt DramRoom můžete využít kdykoliv si nebudete s nákupem online vědět rady. K dispozici je nejen DramRoom e-mail: info@dramroom.cz, ale také DramRoom telefon: 603 501 300.