březen 2024

4x DOMIbags slevový kód na březen 2024

(46 hodnocení)
O obchodu

Obchod DOMIbags se zabývá především prodejem tašek, kabelek, obalů na notebooky a kufrů. V nabídce naleznete produkty od značek jako je Samsonite, Emporio Valentini, Innue a další. Domibags nabízí množství pravidelně aktualizovaných slev a výprodejů. Skrblík pro Vás hledá slevové kupóny do DOMIbags. Ušetřit v DOMIbags můžete prostřednictvím služby cashback nebo využít dopravu zdarma, pokud splníte podmínky obchodu.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma nad 2 000 Kč
Můžete přejít do obchodu. DOMIbags jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
DOMIbags slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev4
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace1. 3. 2024

Jak ušetřit DOMIbags 2024

Společnost DOMIbags nabízí širokým sortiment galanterních výrobků a cestovního zboží. Obchod s více jak patnáctiletou tradicí zastupuje mnoho světových značek jako Samsonite, American Tourister, Sisley, Benetton a další.

Ať už tedy sháníte kabelku, aktovku, batoh, cestovní kufr nebo něco menšího jako peněženku, pouzdro na doklady, či společenskou kabelku, bude se Vám hodit pár tipů, jak ušetřit na DOMIbags.

Vybírat můžete jak osobně v kamenných prodejnách v Praze, Brně a Ostravě, tak z pohodlí domova na e-shopu DOMIbags.

Nejrychlejší způsob,  jak ušetřit na DOMIbags, je přihlášení se k odběru newsletteru. Takto vám neuteče žádná slevová akce, výprodej ani novinky ze světa zavazadel a cestovních doplňků.

Jako poděkování Vám bude zaslán slevový kupón v hodnotě 10 %, který můžete využít už při prvním nákupu na 1 500 Kč.

Další příležitost, jak ušetřit na DOMIbags, můžete získat pravidelným sledováním profilu na sociálních sítích Facebook nebo Instagram, kde obchod pravidelně upozorňuje pomocí příspěvků na chystané akce a slevy nebo poskytnou zajímavé tipy.

Jak získat slevový kupón DOMIbags

První s levový kupón DOMIbags (v hodnotě 10 %) Vám bude zaslán na e-mail  jako poděkování za přihlášení k odběru newsletteru. Lze ho uplatnit již při prvním nákupu nad 1 500 Kč.

Slevový kupón DOMIbags čeká i na registrované zákazníky, ale pokud si chcete zajistit slevový kupón bez registrace, sledujte náš portál Skrblík.cz, kde najdete aktuálně nabízené slevy přehledně na jediném místě.

Čas od času se slevový kupón také objeví v příspěvku na sociálních sítích Facebook a Instagram, které obchod spravuje.

Jako u většiny e-shopů bývá i slevový kupón DOMIbags časově omezen a může mít také stanovenou kategorii zboží, pro kterou lze uplatnit. Je tedy dobré si jeho platnost vždy předem ověřit.

Jak uplatnit slevový kód DOMIbags

Slevový kód DOMIbags je možné uplatnit nestandardně až v posledním kroku před objednáním, v tzv. rekapitulaci objednávky. Do kolonky “Slevový kód”stačí zde vepsat získaný slevový kód a pokud bude planý, sleva bude ihned odečtena.

Slevový kód DOMIbags může být omezen pouze na určité zboží, může mít omezenou lhůtu platnosti nebo platí pouze na objednávky nad určitou hodnotu, proto je dobré si předem jeho platnost ověřit.

Slevový kód DOMIbags

 

Cashback DOMIbags


Cashback Plná peněženka4 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundo4 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipli4 % získat bonus 200 Kč Cashback Vratné peníze4 % získat bonus 50 Kč

DOMIbags cashback přináší další příležitost, jak získat část peněz za nákup zpět. Registrace u některého poskytovatele služby (Plná peněženkaRefundoTipli, Vratné peníze) Vám umožní přes jejich speciální odkaz vstoupit na stránku obchodu.

Zde pak můžete nakupovat a za uskutečněný nákup Vám bude zpět vrácena část hodnoty nákupu na účet. DOMIbags cashback se může u jednotlivých poskytovatelů služby lišit, aktuálně můžete zpět získat 4 %.

DOMIbags slevy – výprodeje, Black Friday…

DOMIbags slevy jsou nabízeny prakticky celoročně. Pravidelně aktualizovaná sekce ”AKCE A SLEVY” zahrnuje všechny výrobky, které lze nakoupit za výhodnější cenu. Ať už jde o zboží v akci, novinku, zboží ve výprodeji

Obzvláště oblíbená je sekce “Jackpot týdne”, kdy obchod nabízí každý týden slevy na jiné, vybrané zboží. Zde můžete ušetřit až 70 %. Pravidelně také probíhají sezonní DOMIbags slevy, které jsou pravidelně promovány na webových stránkách nebo se o nich dozvíte mailem po přihlášení k odběru newsletteru.

Obchod se také zapojuje do časově omezené slevové akce DOMIbags Black Friday a DOMIbags Dny Marianne.

Také na sociálních sítích FacebookInstagram budete vždy včas upozorněni pomocí příspěvků na chystané DOMIbags slevy, případně si můžete zasoutěžit o zajímavé výhry.

DOMIbags doprava zdarma a cena poštovného

DOMIbags doprava zdarma je tu pro každého, kdo si objedná nad 2 000 Kč. Je poskytována automaticky, není tedy nutné zadávat žádný kód. Navíc se vždy zobrazí jasné sdělení, za kolik je ještě třeba nakoupit, aby bylo od DOMIbags poštovné zdarma.

Obchod se neúčastní listopadové akce Den dopravy zdarma,  ale čas od času pořádá vlastní akce, při kterých je nabízena doprava zdarma.

Obchod nabízí tyto varianty dodání balíčku:

 • OSOBNÍ ODBĚR – zboží je možné vyzvednout si na kterékoliv kamenné prodejně ZDARMA
 • ČESKÁ POŠTA  – 140 Kč, dobírka +44 Kč
 • PPL – 130 Kč, dobírka +27 Kč
 • GSL – 150 Kč
 • DOMIbags  doprava – při objednávce 5 a více nadměrných balíků Vám zboží v rámci Prahy přiveze tato doprava (pro bližší informace o ceně kontaktujte info@domibags.cz )

Balíčky dodává také na Slovensko prostřednictvím GSL (210 Kč) a České pošty (240 Kč).

DOMIbags vrácení zboží

Pokud chcete koupený výrobek vrátit, obchod vám vyjde vstříc. DOMIbags vrácení zboží můžete provést bez udání důvodu do 14 dní od převzetí objednaného zboží.

Pro rychlé vyřízení zašlete e-mailem odstoupení od smlouvy s textem: “Chci jednostranně odstoupit od smlouvy ze dne DD.MM.RRRR č. (číslo faktury) a požaduji vrácení uhrazené částky za zboží na účet číslo: ………………….”. Datum a podpis.

Zboží spolu s kopii odstoupení od smlouvy poté zašlete na adresu:

DOMI CZ, s. r. o.
Náchodská 2656/222a
Horní Počernice
193 00 Praha 9

Důležité info: Zboží neposílejte na dobírku. Náklady na vrácení zboží hradí zákazník.

Peníze Vám budou vráceny obratem, nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy stejnou cestou, jakou jste za objednávku zaplatili, pokud se nedohodnete jinak.

 

DOMIbags reklamace 2024

DOMIbags reklamace je uplatnitelná v zákonné lhůtě 24 měsíců od převzetí zboží, a to na kterékoliv kamenné prodejně nebo na adrese:

DOMI CZ, s. r. o.
Náchodská 2656/222a
Horní Počernice
193 00 Praha 9

Pokud budete posílat zboží poštou, nejprve informujte nejprve obchod oznámením reklamace na e-mail: info@domibags.cz. a poté zašlete zboží na výše uvedenou adresu s těmito doklady:

 • kupní doklad (faktura)
 • záruční list – řádně vyplněný a potvrzený prodejcem (je-li ke zboží vydán)
 • popis závady, kontakt na vaši osobu

Všechny DOMIbags reklamace jsou vyřizovány bez zbytečného odkladu v zákonné 30-ti denní lhůtě a o jejím průběhu budete písemně informování na Vámi uvedený e-mail.

DOMIbags kontakt – e-mail, telefon, infolinka

DOMIbags kontakty Vám pomohou s případnými dotazy:

 • k telefonním dotazům slouží DOMIbags telefon 222 212 724.
 • pro písemné dotazy je tu k dispozici DOMIbags e-mail: info@domibags.cz
 • přímo na stránkach e-shopu je připraven kontaktní formulář
 • uživatelé sociálních sítí Facebook a Instagram mohou kontaktovat obchod na těchto sociálních sítích