červen 2024

3x Dobré pneu slevový kód na červen 2024

(48 hodnocení)
O obchodu

Dobré pneu jsou internetovým obchodem, který má v nabídce více než 30 000 pneumatik od 40 výrobců za příznivé ceny. Slevy Dobré pneu nabízí neustále. K nákupu kvalitních pneumatik můžete využít také Dobré pneu výprodej. Slevový kód Dobré pneu prozatím nelze využít, avšak portál Skrblík má pro vás nachystané akční nabídky Dobré pneu.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Dobré pneu jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Dobré pneu slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace11. 6. 2024

Jak ušetřit Dobré pneu 2024

Jeden z největších velkoobchodních distributorů v České republice je právě obchod Dobré pneu. V nabídce najdete více než 30 000 položek pneumatik od 40 značek jako Barum, Bridgestone, Continental, Hankook, Michelin a mnoha dalších. Nechybí ani disky nebo příslušenství na kola. Dobré pneu prodá ročně přes 250 000 kusů pneumatik. Dobré pneu je předním dovozcem značek Nexen a Sailun do České republiky.

Možností, jak ušetřit v Dobré pneu, moc není. Dobré pneu slevové kupóny nevyužívá. Po celý rok nabízí Dobré pneu výprodej. čas od času můžete získat dárek k vaší objednávce nebo ušetřit prostřednictvím funkce cashback.

Dobré pneu nemá pouze internetový obchod, ale i kamennou prodejnu v Netolicích.

Jak získat slevový kupón Dobré pneu

Dobré pneu slevové kupóny nevyužívá. Vystačit si tak musíte pouze s akcemi a výprodeji, které v nabídce Dobré pneu najdete po celý rok.

Pokud by do budoucna začal obchod Dobré pneu slevové kupóny využívat, tak vás o tom budeme zde informovat. Pokud chcete využít slevové kódy v jiných e-shopech, sledujte tyto stránky, kde slevové kupóny publikujeme. Přihlaste se k odběru newsletteru a budete pravidelně dostávat na e-mail tipy na slevy a rady, jak ušetřit.

Jak uplatnit slevový kód Dobré pneu

Na Dobré pneu slevový kód nelze uplatnit, jelikož jej obchod nevyužívá. V nabídce však najdete akční nabídky a výprodeje, které nabízí výrazné slevy. Pokud chcete být o všech slevách informováni, tak neváhejte a přihlaste se k odběru newsletteru.

Pokud obchod slevové kódy využívá, vždy je nutné si přečíst podmínky pro uplatnění. Většinou jsou omezený časově, minimální hodnotou objednávky nebo jsou určeny na specifický druh zboží.

Cashback Dobré pneu

Cashback 1,05 % Cashback Refundo1,05 % získat bonus 50 Kč

Plná peněženka nebo Refundo nabízejí pro Dobré pneu cashback. Ostatní poskytovatelé jako Tipli nebo Vratné peníze pro Dobré pneu cashback nenabízejí. Tipli však uvádí, že na cashbacku pro Dobré pneu pracuje.

Pokud cashback ještě nevyužíváte, stačí se zaregistrovat u jednoho z poskytovatelů a prokliknout se do obchodu Dobré pneu. Následně vytvoříte objednávku, za kterou vám pak budou na vaše cashback konto připsány peníze z objednávky. Peníze si pak můžete nechat vyplatit na váš bankovní účet.

Dobré pneu slevy – výprodeje, Black Friday…

Dobré pneu slevy nabízí po celý rok a dosahují výrazného snížení cen. Jelikož jsou pneumatiky sezónní zboží, tak dle ročního období probíhá na Dobré pneu výprodej pneumatik.

Dobré pneu se neúčastní žádné z významných slevových akcí jako je Black Friday, Dny Marianne nebo Nákupy OnaDnes.

Aby vám na Dobré pneu slevová akce již neunikla, doporučujeme se přihlásit k odběru newsletteru. Na e-mail budete pravidelně dostávat informace, jak ušetřit.

Dobré pneu doprava zdarma a cena poštovného

Poštovné zdarma Dobré pneu nenabízí. Akci Den dopravy zdarma Dobré pneu nevyužívá.

Možnosti a ceny doručení:

  • DPD je za 200 Kč
  • Česká pošta – Balík do ruky je za 200 Kč
  • Doručení do servisu ve Vašem okolí je za 200 Kč
  • Osobní odběr – sklad Netolice je zdarma, ovšem je možný pouze všední dny v době 9:30-10:00 a 14:00-14:30

Dobré pneu vrácení zboží

Vrácení zboží Dobré pneu bez udání důvodu umožňuje do 14 dnů pro fyzické osoby od převzetí zboží.

Vrátit zboží lze následovně:

  1. Na prodejně v Netolicích – V tomto případě stačí zboží společně s fakturou přinést osobně na prodejnu. Vše potřebné s vámi vyřeší na prodejně.
  2. Přepravní společností – Pokud budete zboží posílat, nezapomeňte přiložit kopii faktury a průvodní dopis o odstoupení od smlouvy s číslem účtu, na který požadujete vrátit peníze.

Adresa pro zaslání zboží k vrácení:

Dobré Pneu s.r.o.

Nádražní 59

Netolice

384 11

Dobré pneu reklamace 2024

Reklamace Dobré pneu vyřizuje v rámci zákonné záruční lhůty 24 měsíců, pokud není uvedeno jinak.

Zboží můžete reklamovat osobně na prodejně v Netolicích. Druhou možností je poslat balíček zpět prostřednictvím přepravní společnosti. V tomto případě vytiskněte Dobré pneu reklamační formulář. Vyplněný formulář přiložte do zásilky společně s kopií faktury.

Adresa pro zaslání reklamovaného zboží:

Dobré Pneu s.r.o.

Nádražní 59

Netolice

384 11

Dobré pneu kontakt – e-mail, telefon, infolinka

V případě dotazů nebo nejasností využijte Dobré pneu telefon 388 324 019.

Pokud preferujete písemnou komunikaci, použijte Dobré pneu e-mail info@dobrepneu.cz

Prodejnu najdete na adrese Nádražní 59, Netolice, 384 11. Provozní doba je každý všední den od 8:00 do 16:30. V případě osobního odběru zboží je možnost odběru pouze v časech od 9:30 do 10:00 a od 14:00 do 14:30