květen 2024

2x Dobrá klíma slevový kód na květen 2024

(22 hodnocení)
O obchodu

Dobrá klíma je e-shop, který vám nabízí klimatizace, designové radiátory, ventilátory, zvlhčovače, čističky vzduchu, montážní materiál a servis. K nákupu produktů můžete využít dopravu zdarma na vybrané produkty. Sledujte portál Skrblík.cz, který pro vás hledá nejnovější slevové kupóny Dobrá klíma.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma při nákupu klimatizace s montáží
Můžete přejít do obchodu. Dobrá klíma jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 867 dny Až 1,625 % z nákupu zpět → Dobrá klíma
Dobrá klíma slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev2
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace15. 5. 2024

Jak ušetřit Dobrá klíma 2024

E-shop Dobrá klíma nabízí klimatizace, designové radiátory, vytápění, ventilátory, zvlhčovače, odvlhčovače, čističky vzduchu, montážní materiály a také službu montáže a servisu. Obchod nabízí kompletní řešení včetně montáže pouze v Jihomoravském kraji, Brně a okolí.

Existuje několik způsobů, jak ušetřit na Dobrá klíma. K dispozici je využití cashbacku, dopravy zdarma pro klimatizace a radiátory, získání 3% slevy za zaplacení předem nebo nákup v rámci akcí, kterých však není příliš mnoho.

Tipy na jednotlivé možnosti úspory naleznete níže.

Jak získat slevový kupón Dobrá klíma

Slevové kupóny Dobrá klíma nabízejí jednu z možností úspory. Způsobem, jak získat slevové kupóny Dobrá klíma je v rámci akcí, které e-shop čas od času pořádá.

Slevové kódy Dobrá klíma nahrazují slevy, které e-shop na jednotlivý zboží téměř nenabízí. Pokud Dobrá klíma momentálně nějaký slevový kupón nabízí, najdete ho na portále Skrblík.cz spolu s dalšími výhodnými nabídkami e-shopu.

Jak uplatnit slevový kód Dobrá klíma

Slevový kód Dobrá klíma

Jak uplatnit slevový kód Dobrá klíma? Pokud máte platný slevový kód Dobrá klíma, pak ho zadejte v košíku pod zbožím, které si chcete zakoupit do pole „Využít slevový kód“. Následně potvrďte tlačítkem odeslat, tím se slevový kód uplatní. Pokud zadáte nesprávný, nebo již neplatný slevový kód, pak se zobrazí chybová hláška.

Cashback Dobrá klíma

Nákupem přes cashback portál získáte část peněz z nákupu zpět. Pro Dobrá klíma cashback nyní žádný z portálů neposkytuje.

Pro jiné obchody funguje Plná peněženka, Refundo, Tipli aVratné peníze. Pro získání cashbacku si na cashback portálu řídíte bezplatně účet, přes který provedete objednávku a který vám bude sloužit pro vyplacení cashbacku.

Dobrá klíma slevy – výprodeje, Black Friday…

Dobrá klíma slevy nenabízí klasickým způsobem na jednotlivé zboží. Akce Dobrá klíma nejsou pořádány příliš často. V rámci akcí může být sleva Dobrá klíma nabízena slevovými kódy.

Na Dobrá klíma Black Friday ani výprodej zboží nenajdete.

Ušetřit 3 % můžete zaplacením objednávky předem, a to převodem nebo kartou online.

Dobrá klíma doprava zdarma a cena poštovného

Dobrá klíma doprava zdarma je možná získat při nákupu jakékoliv klimatizace, či radiátoru. Dobrá klíma poštovné zdarma nenabízí v závislosti na ceně objednávky, proto při koupi jiného zboží vás poštovné vyjde na 125 Kč.

Dobrá klíma vrácení zboží

Dobrá klíma vrácení zboží do 14 dnů můžete provést bez udání důvodu. Odstoupení od kupní smlouvy Dobrá klíma zašlete vytištěné a vyplněné spolu se zbožím na adresu české pobočky (níže).

V případě dotazů ohledně vrácení zboží Dobrá klíma se obraťte na +420 723 377 002 nebo info@dobraklima.cz.

Dobrá klíma reklamace 2024

Dobrá klíma reklamace zboží je nutná provést při výskytu vady na zboží v lhůtě 24 měsíců od zakoupení zboží. Nesmí se jednat o vadu způsobenou nesprávným zacházením, nebo způsobenou zákazníkem.

Dobrá klíma reklamační formulář přiložte k zásilce se zbožím k reklamaci a zašlete na jednu z adres společnosti.

Doporučujeme firmu nejprve kontaktovat prostřednictvím e-mailu info@dobraklima.cz nebo telefonního čísla +420 723 377 002.

Dobrá klíma kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Dobrá klíma telefon a e-mail pro prodej a montáž nových klimatizací, prodejna a infolinka pro produkty: +420 723 377 002, info@dobraklima.cz.

Dobrá klíma e-mail a telefon pro topení a designové radiátory: radiatory@dobraklima.cz, +420 602 155 183.

Dobrá klíma adresa:

Dobráklíma, s.r.o.
Kutlíkova 17
852 50 Bratislava

Adresa české pobočky:

Dobráklíma, s.r.o.
Mariánské náměstí 617/1, 617 00 Brno – Komárov