duben 2024

3x DMXgear slevový kód na duben 2024

(25 hodnocení)
O obchodu

DMXgear.cz je obchod s luxusním pánským prádlem, košilemi a sportovním oblečením. Zájemci zde naleznou výrobky od značek jako Calvin Klein, Bruno Banani, Gino a mnoho dalších. Výhodou je možnost vrácení zboží prodloužená na 3 týdny. Při nákupu nad 1 000 Kč můžete také využít dopravu zdarma. Skrblík pro Vás má slevové kódy a slevové kupóny do DMXgear.cz.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. DMXgear jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
DMXgear slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace15. 4. 2024

Jak ušetřit DMXgear 2024

DMXGEAR je největší nákupní galerie s luxusním pánským spodním prádlem v Česku a na Slovensku. Cílem DMXGEAR je nabízet kvalitní spodní prádlo a oblečení pro všechny, kteří si zakládají na kvalitě, materiálech a neotřelém stylu. A navíc za ceny přijatelné a dostupné široké veřejnosti. Garantujeme, že u nás nakoupíte prádlo za ceny  výrobce. U nás zaplatíte takovou cenu, za jakou byste si zboží koupili v zahraničí. Prodáváme originální pánské prádlo již 48 zahraničních a českých značek.

1. Sortiment internetového obchodu DMXGEAR

I přes to, že ceny jsou již ta výhodné, máme pro Vás další zvýhodnění. Je to jednak akční sleva DMXGEARslevový kupón DMXGEAR a další cenové výhody.

2. Jak ušetřit v obchodě DMXGEAR

To je jednoduché. Je tady přece akční sleva DMXGEAR, je tady slevový kupón DMXGEAR a další nabídky slev DMXGEAR. Ale jak z toho nic nepropásnout? Musíte mít k tomu vhodný zaručený zdroj informací.  Sledovat stránky DMXgear.cz je časově náročné a stejně nemáte záruku, že Vám případná sleva DMXGEAR nebo slevový kupón DMXGEAR neproteče mezi prsty. Proto je výhodné sledovat informační web Skrblík na adrese Skrblík.cz. Na Skrblíku Vám neunikne žádná zajímavá sleva, samozřejmě ani sleva DMXGEAR.

A všechny starosti se sledováním slev Vám odpadnou, pokud se na webu Skrblík zaregistrujete k odběru Skrblíkova Zpravodaje. Pak bude na Vaši mailovou adresu přicházet dvakrát týdně (ve středu a v neděli) přehled nejlepších nabízených slevových kupónů. A aktuální slevový kupón DMXGEAR tam vždy najdete.

Ve Skrblíkově Zpravodaji najdete kromě slevových kupónů též kvantum dalších informací, které Vám pomohou ušetřit při mnoha nákupech a vybrat ty nejlepší služby. Žádná výhodná sleva vám neuteče. Ani sleva  DMXGEAR

Registrace na webu Skrblík je jednoduchá a transparentní. Zpravodaj je zcela zdarma. Vaši mailovou adresu nezneužije k zasílání nevyžádané reklamy. Vaše kontaktní informace nebudou využity k vedlejším účelům a nebudou předány jinému subjektu k možnému zneužití. Odběr Zpravodaje Skrblík můžete kdykoliv ukončit.

3. Jak získat slevový kupón DMXGEAR?

Z nabídky na Skrblíkovi klikněte na odkaz: “Kupóny” a dále vyberte odkaz DMXGEAR. Po kliknutí se Vám zobrazí nabídka slevových kupónů DMXGEAR  k aktuálním slevám DMXGEAR. Slevový kupón DMXGEAR může nabízet různé formy slev DMXGEAR. Je třeba sledovat dobu platnosti slevového kupónu DMXGEAR a případné specifické podmínky pro získání nabízené slevy DMXGEAR. Proto je třeba slevový kupón DMXGEAR důkladně prostudovat.

Slevový kód DMXgear

Po kliknutí na vybraný slevový kupón DMXGEAR se zobrazí slevový kód DMXGEAR. Tento si zapište nebo zkopírujte do schránky, protože jej v určité fázi nákupu bude třeba vložit do objednávky.

4. Použití slevového kupónu DMXGEAR

Na stránce obchodu vyberte zboží, kterého se týká aktuální sleva. Zadejte množství a klikněte na “koupit”. Objeví se Vám obsah košíku. Pokud již máte vše vybráno, klikněte na “objednat”. Na další obrazovce pak máte okénko, do kterého vložíte slevový kód DMXGEAR.  Na dalších obrazovkách pak zadáte kontaktní údaje, dopravní instrukce a způsob platby. Konečná cena bude snížena o slevu DMXGEAR.

Každý slevový kód DMXGEAR lze použít jen jednou.

5. Druhy slev obchodu Dishe

 • Slevový kupón DMXGEAR – obsahuje slevový kód DMXGEAR
 • Věrnostní sleva DMXGEAR –  za každých utracených 200 Kč na Váš účet připíšeme 1 bod = 10 Kč, které lze použít na další nákup jako slevu nebo body sbírat a pak je vyměnit za dopravu či zboží zdarma. Podmínkou je registrace v e-shopu
 • Noční sleva DMXGEAR – výrazné slevy při nakupování v noci
 • Sphere Card sleva DMXGEAR – při jednorázovém nákupu nad 2.000,- Kč nebo po utracení 4.000,- Kč celkem obdržíte kartu Sphere Card, se kterou pak budete nakupovat se slevou 15%
 • Slevové akce DMXGEAR na sociálních sítích – soutěže o výhodné slevy a slevové balíčky
 • Doprava zdarma DMXGEAR – při nákupu nad 1.500,- Kč a dopravě prostřednictvím České pošty

6. Způsoby dopravy a doručení zásilek DMXGEAR

 • Česká pošta – cena 99,- Kč, při nákupu nad 1.500,- Kč zdarma
 • Přepravní společnost DPD – cena 125,- Kč
 • Výdejní místa Zasilkovna.cz (320 míst po ČR) – cena 70,- Kč

7. Platební metody DMXGEAR

 • Převodem na účet – číslo účtu 107-9743760247/0100
 • Online platební kartou
 • Dobírkou