duben 2024

2x Digital24 slevový kód na duben 2024

(25 hodnocení)
O obchodu

Digital24 je obchod s fotoaparáty a malými domácími elektrospotřebiči. V nabídce obchodu naleznete digitální fotoaparáty, kompakty i zrcadlovky od známých značek jako je Nikon, Canon, Sony a další. Při nákupu digitálních fotoaparátů a objektivů můžete využít dopravu zdarma. Skrblík pro Vás má slevové kódy do Digital24.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Digital24 jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Digital24 slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev2
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace15. 4. 2024

Jak ušetřit Digital24 2024

V dnešní elektronické době není problém pořídit kvalitní fotografie z každého prostředí a situace. Stačí se k tomu patřičně vybavit. A nemusí to pro Vás představovat horentní náklady. Protože internetový obchod Digital24 je připraven splnit každé Vaše přání. Digitální kompakty, digitální zrcadlovky, objektivy, fotopříslušenství a další doplňkový sortiment jsou Vám k dispozici na stránce Digital24.cz . Stačí si jen vybrat podle svých potřeb, fotografických zkušeností a finančních možností. Každý najde, co hledá. A to za dlouhodobě nejnižší ceny na trhu. Navíc internetový obchod Digital24 zajišťuje i autorizovaný záruční a pozáruční servis prodávaného zboží. Objednané zboží bude dodáno ve lhůtě 24 až 48 hodin.

1. Digital24 – digitální fotografické aparáty, objektivy a příslušenství

Obchod Digital24 pro Vás má nejnižší ceny, úplný sortiment v oboru a široký vějíř služeb ke splnění všech Vašich přání.

A nejen celkově nízká cenová hladina, ale také další pravidelné slevové akce Vás potěší při nákupu. Průběžně nabízené slevy obchodu Digital24 se týkají až desítek položek z nabízeného sortimentu, které se pravidelně obměňují. Prostě obchod Digital24 je tu jen pro Vás, své zákazníky.

K využití nabízených slev se nejlépe dostanete využitím slevových kupónů Digital24, které obsahují slevový kód Digital24.

Obchod Digital24 Vám nabízí několik variant úspor. Jsou to na stránkách obchodu Digital24  zobrazené produkty v akci, a dále pak slevové kupóny Digital24 a slevové kódy Digital24. Nabídka se mění v čase i sortimentu.

Pro ty, kteří nechtějí přijít o žádnou zajímavou slevu, existuje možnost využít služeb informačního webu Skrblík. Na Skrblíkovi najdete informace o aktuálně nabízených slevách. A rozhodně tam nebude chybět žádný aktuální slevový kupón Digital24.

A ještě vyšší stupeň výhod získáte, pokud se zaregistrujete k odběru Skrblíkova Zpravodaje. Na Vaši mailovou adresu dvakrát týdně dostanete přehled probíhajících slevových akcí a aktuální nabídku slevových kupónů. A pokud bude v běhu slevová akce obchodu Digital24, Skrblík Vám příslušný slevový kupón Digital24 vždy nabídne.

Skrblíkův Zpravodaj není jen zdrojem slevových kupónů, ale i praktických rad a tipů, které Vám pomohou k lepší orientaci v běhu každodenního života a umožní snížit náklady na uspokojení Vašich potřeb.

Registrace na webu Skrblík je transparentní a bezpečná. Zpravodaj je zasílán zdarma. Neobsahuje nevyžádanou reklamu, Ochrana Vašich osobních údajů je zaručena. Odběr Zpravodaje Skrblík můžete kdykoliv ukončit.

3. Co udělat pro získání slevového kupónu Digital24

V nabídce webu Skrblík klikněte na odkaz: “Kupóny” a ze zobrazené nabídky vyberte odkaz Digital24. Po otevření odkazu se zobrazí nabídka aktuálních slevových kupónů. Prostudujte prosím pečlivě text kupónu. Slevový kupón má stanovenou dobu platnosti, případně platí do doprodání zásob. Rovněž může být podmíněn minimální hodnotou objednávky v obchodu Digital24.

Vyberte zobrazený slevový kupón Digital24. Zobrazí se slevový kód. Tento pak vložíte do příslušné kolonky formuláře objednávky. Proto si jej zapište nebo zkopírujte do schránky, abyste jej mohli vložit do objednávky.

4. Použití slevového kupónu Digital24

Na stránce s nabídkou obchodu Digital24 vyberte zboží, kterého se týká aktuální sleva. Vyplňte formulář objednávky v nabídnutých krocích. Do vyznačené kolonky formuláře objednávky opište nebo vložte slevový kód Digital24. V následném shrnutí objednávky se zobrazí konečná cena se započtenou slevou.

Každý slevový kód je jedinečný a nelze použít opakovaně.

Jaké slevy nabízí obchod Digital24?

  • Produkty v akci Digital24 – sleva na zboží vybrané z celého sortimentu obchodu Digital24
  • Doprava zdarma Digital24 – platí při nákupu všech fotoaparátů a objektivů

Jak platit v obchodě Digital24

  • ePlatba – Platební karta Nejrychlejší způsob platby. Transakce probíhá on-line a zboží může být ihned po zaplacení odesláno. Obchod Digital24 využívá zabezpečení 3D secure s bezpečnostním standardem Verified by VISA a MasterCard SecureCode.
  • Platba dobírkou – vždy v hotovosti
  • Platba předem převodem na bankovní účet.

Možnosti zaslání a úhrada dopravy za zboží CDRmarket

  • Česká pošta – 99 Kč
  • DPD – 69 Kč
  • Zásilkovna, Uloženka – 40 Kč
  • Osobní odběr Horní Počernice – zdarma