červenec 2024

5x Telly slevový kód na červenec 2024

(58 hodnocení)
O obchodu

Telly je poskytovatel satelitní televize, televize přes internet a připojení k internetu. Svým zákazníkům nabízí jako jediný satelitní operátor přímé přenosy z anglické Premier League nebo španělské LaLigy. Skrblík pro vás hledá slevový kupón Telly TV.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Telly jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Telly slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev5
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace11. 7. 2024

Jak ušetřit Telly 2024

Telly TV nabízí možnost sledovat desítky televizních programů. Můžete využít nabídky satelitní TV nebo TV přes internet. V nabídce Telly TV také naleznete možnost internetu a výhodného volání Lama mobile.

Vyberte si balíček programů z rozmanité nabídky Telly TV se slevou s využitím slevových kupónů Telly TV.

Nabídka Telly TV

V nabídce Telly TV naleznete výše uvedené zajímavé produkty, díky nimž si můžete užívat mnohem více zábavy a přitom s Telly TV ušetřit. Telly TV pořádá zajímavé nabídky a mnohdy ani nepotřebujete využít žádný slevový kód Telly TV, protože sleva Telly TV Vám bude započtena automaticky.

Satelitní TV

Satelitní TV je dostupná po celé ČR, kde máte možnost sledovat až 100 kanálů. Vybírat můžete ze tří balíčků, kde u Základního balíčku máte možnost sledovat 72 TV kanálů a z toho 15 v HD kvalitě. Balíček Maxi nabízí již 102 TV kanálů a z toho 22 v HD nebo nakonec pro milovníky sportu nabízí Telly TV balíček Sport Plus, ve kterém naleznete 15 kanálů, z nichž převážná většina je sportovní a navíc je jich 12 v HD kvalitě.

TV přes internet

Pokud si od Telly TV vyberete TV přes internet, tak máte možnost pořad kdykoliv zastavit, přetočit a sledovat ho třeba od začátku nebo ho můžete sledovat později. Telly TV nabízí archiv vysílání až 7 dní, případně máte možnost si až 30 hodin pořadů natočit a mít je k dispozici až po dobu 30 dní. Navíc Telly TV přes internet je možný až pro 4 zařízení. Opět máte možnost vybírat ze tří balíčků, kde Základní nabízí 72 kanálů a z toho 28 v HD a navíc TV až na dalších 3 zařízeních. Pokud se rozhodnete pro balíček Maxi, máte k dispozici až 104 TV kanálů, z nichž 41 je v HD a samozřejmě opět možnost TV až na 3 dalších zařízeních. Nakonec opět často vyhledávaný balíček Sport Plus, kde je v nabídce 17 TV kanálů, z nichž 14 můžete sledovat v HD kvalitě.

Internet

Máte možnost vybírat z balíčků Internet až 20/2 Mbps, 50/5 Mbps, 100/10 Mbps nebo 250 Mbps, včetně neomezeného datového limitu s technologií DSL.

Volání s Lama mobil

Velmi výhodná nabídka volání, kde Telly TV odměňuje své zákazníky. V nabídce naleznete například výhodnější ceny pro dlouhodobé zákazníky nebo zajímavé tarify, kde čím víc voláte, tím méně platíte, případně máte možnost zřízení neomezeného volání a mnoho dalších výhod, díky kterým s Telly TV ušetříte.

Slevy a slevové kupóny Telly TV

Poradíme Vám, jak získat a použít slevové kupóny Telly TV, včetně několika tipů a rad jak při nákupu na Telly TV ušetřit.

Zajímavé nabídky a slevy na Telly TV

Pokud chcete při nákupu služeb Telly TV ušetřit, nezapomeňte se sledovat pravidelně jejich nabídku a tak díky Telly TV ušetřit, aniž byste potřebovali jakýkoliv slevový kupón Telly TV. Velmi často se můžete například setkat s nabídku několika počátečních měsíců zdarma. Telly TV také často pořádá akce, kde můžete s Telly TV ušetřit další peníze pokud si zřídíte více služeb, například kombinací zřízení internetu a  Telly TV.

Facebook a další sociální sítě Telly TV

Sledujte Telly TV na facebooku a dalších sociálních sítích a budete neustále vědět o zajímavostech a slevových kódech Telly TV, včetně pořádaných zajímavých soutěží a akcí.

Soutěžte s Telly TV

Telly TV pořádá zajímavé akce a soutěže, díky nímž můžete získat hodnotné ceny. Stačí sledovat Telly TV a žádná zajímavost ani slevový kupón Telly TV Vám již neuteče.

Jak nakupovat a jak nezapomenout na žádné slevy a slevové kupóny Telly TV

Pokud jste se rozhodli si zřídit některou ze služeb Telly TV, tak postup je velmi jednoduchý a rychlý. Stačí si jen vybrat ze široké nabídky produktů a zmáčknout tlačítko „Konfigurovat a objednat“.

Poté zaškrtnete doplňující požadavky na programy a další nabídky služeb a zmáčknete tlačítko „Objednat online“ a poté se Vám zobrazí tabulka, ve které vyplníte Vaše jméno, příjmení, telefon a e-mailovou adresu. Jestliže vlastníte nějaký slevový kupón Telly TV nezapomeňte jej uplatnit. Stačí zaškrtnout políčko „Mám promo kód pro Telly TV“ a vyplnit Váš slevový kód Telly TV do kolonky „Váš promo kód“. Pokud máte slevový kód Telly TV například ve Vašem e-mailu, doporučujeme Váš slevový kód Telly TV zkopírovat z e-mailu a vložit do pole, abyste tak předešli chybě při přepisu a vyhnuli se tak zbytečnému protahování doby nákupu. Poté zmáčknete tlačítko „Odeslat“. Samozřejmě pokud si nebude vědět s něčím rady, můžete zavolat a tým Telly TV vám ochotně poradí. Případně můžete využít také jejich on-line poradny.