červen 2024

5x DIA lékárna slevový kód na červen 2024

(39 hodnocení)
O obchodu

Internetová lékárna DIA lékárna nabízí široký sortiment produktů, speciálně zaměřené na diabetiky. K dispozici jsou volně prodejné léky, doplňky stravy, inzulinová pera a mnoho dalších produktů od firem jako Lifescan, Baťa nebo řady jiných. Obchod nabízí také mnoho způsobů, jak ušetřit. K dispozici je doprava zdarma, nebo spolupráce s cashback portály. Využít můžete i slevové kódy DIA lékárna.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma od 3 000 Kč
Můžete přejít do obchodu. DIA lékárna jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
DIA lékárna slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev5
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace18. 6. 2024

Jak ušetřit DIA lékárna 2024

DIA lékárna je internetová lékárna nabízející potřeby a pomůcky pro diabetiky. Nakoupíte zde tedy vše potřebné pro léčbu diabetu a produkty pro zdraví, a to například glukometry, testovací proužky, inzulinová pera, rehabilitační pomůcky, tlakoměry, váhy, vitamíny, ale i kosmetiku, potraviny, brašny, pouzdra, odborné knihy a časopisy od světových značek jako Abbot, Avicenum a řady dalších.

Nevíte, jak ušetřit na DIA lékárna? My vám poradíme. Před nákupem je dobré se podívat, zda není k dispozici DIA lékárna slevový kupón. Aktuální slevové akce se nachází na hlavní stránce e-shopu nebo v pravidelně zasílaném newsletteru. K tomuto odběru novinek se přihlásíte zadáním e-mailu do příslušeného políčka v dolní části e-shopu.

Slevy DIA lékárna najdete na webu pod názvem “Slevy” a “Akce”, kde objevíte také nové zboží. A pokud nakoupíte nad 3 000 Kč, je pro vás připravena DIA lékárna doprava zdarma.

Jak získat slevový kupón DIA lékárna

Slevový kupón DIA lékárna objevíte jednou za čas přímo na hlavní stránce e-shopu. Najít se dá také v pravidelně zasílaném newsletteru, ke kterému se přihlásíte v levém dolním rohu webu. Různé slevy se nachází i zde na portálu Skrblík, kde můžete najít i slevy do dalších obchodů nebo na facebookovém profilu DIA lékárna.

DIA lékarna slevové kupóny nezískáte během akce Black Friday, protože ji obchod nepořádá.

Jak uplatnit slevový kód DIA lékárna

DIA lékárna

Slevový kód DIA lékárna uplatníte v prvním kroku v košíku pod seznamem objednávaného zboží. Do příslušného políčka zadejte text slevového kupónu. Sleva se vám následně od celkové částky odečte.

DIA lékárna slevové kódy platí jen omezenou dobu – může to být týden či jen pár dní. Zpravidla se kódy dají použít jen na nezlevněné zboží nebo obchodem stanovenou minimální částku objednávky.

Cashback DIA lékárna

Cashback Plná peněženkaaž 5 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundoaž 5 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipliaž 5 % získat bonus 200 Kč Cashback Vratné penízeaž 5 % získat bonus 50 Kč

Zaregistrujte se na cashback portálu Plná Peněženka, Tipli, Refundo nebo Vratné peníze a získejte odměnu za váš nákup. Registrace je bezplatná, v portálu najdete e-shop DIA lékárna, prokliknete se do obchodu a nakoupíte. Zpět můžete získat až 5 % z ceny vaší objednávky. DIA lékárna cashback vám pomáhá ušetřit.

Registrace na cashback portály je zdarma. Získat můžete také vstupní finanční bonus.

DIA lékárna slevy – výprodeje, Black Friday…

Slevy DIA lékárna poskytuje na vybrané produkty a najdete je v sekcích pod názvem “Slevy” a “Akce” na hlavní stránce e-shopu. Zde objevíte také novinky přidané do sortimentu.

Pokud se přihlásíte k odběru newsletteru v levé dolní části webu, získáte přehled o aktuálních slevových akcích. E-shop slevové akce propaguje i na úvodní stránce a facebookovém profilu DIA lékárna.

Nakoupíte-li nad 3 000 Kč, čeká na vás v e-shopu DIA lékárna doprava zdarma. Neušetříte během akce DIA lékárna Black Friday, protože ji obchod nepořádá.

DIA lékárna doprava zdarma a cena poštovného

Při nákupu nad 3 000 Kč při platbě kartou online je v e-shopu DIA lékárna doprava zdarma. Zboží si můžete nechat zaslat přes Zásilkovnu, které v případě objednávky pod 3 000 Kč zaplatíte 79 Kč v případě doručení na výdejní místo nebo 89 Kč za doručení až na adresu.

Objednávku zaplatíte online kartou, bankovním převodem, nebo až při převzetí zboží. Dobírka je zpoplatněna dalšími 45-49 Kč.

DIA lékárna vrácení zboží

E-shop DIA lékárna vrácení zboží umožňuje do 14 dnů od jeho převzetí. Pro urychlení vyřízení odstoupení od kupní smlouvy přiložte ke zboží dopis s textem: “Jednostranně odstupuji od kupní smlouvy uzavřené dle objednávky [číslo objednávky], dne [datum objednávky] na položku/ky [zboží]. Vrácenou částku za vrácené zboží prosím vraťte na účet [číslo učtu].”

Zboží zabalte a zašlete na adresu:

MASANTA s.r.o.
Dolnocholupická 915/65
106 00 Praha 10

Peněžní prostředky vám budou zaslány zpět do 14 dnů od odstoupení od kupní smlouvy.

DIA lékárna reklamace 2024

DIA lékárna reklamace uplatníte v zákonné lhůtě 24 měsíců od převzetí objednávky. Reklamované zboží zabalte a přiložte k němu daňový doklad, záruční list (pokud u zboží existuje) a reklamační list, ve kterém podrobně popíšete závadu. Balíček zašlete na adresu:

MASANTA s.r.o.
Dolnocholupická 915/65
106 00 Praha 10

Reklamaci obchod vyřídí nejpozději do 30 dní od jejího uplatnění.

DIA lékárna kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Ke komunikaci slouží zákaznická infolinka DIA lékárna, která je pro vás k dispozici na telefonním čísle 607 045 350 nebo 777 663 666 v pracovní dny od 8 do 17 hodin. Využít lze i DIA lékárna e-mail info@dialekarna.cz.

Pro vrácení a reklamaci zboží slouží adresa:

MASANTA s.r.o.
Dolnocholupická 915/65
106 00 Praha 10