duben 2024

3x DětskáJízda.cz slevový kód na duben 2024

(47 hodnocení)
O obchodu

E-shop Detskajizda.cz nabízí nejbezpečnější autosedačky pro Vaše ratolesti. Obchod tak nabízí hlavně bezpečné autosedačky světových značek jako jsou Cybex, Besafe, Römer, Maxi-Cosi, Concord, kiddy, Jane a další. Dětská jízda dále nabízí dopravu zdarma, 30 denní lhůtu pro vrácení zboží a záruku na 3 roky. Na stránkách obchodu naleznete i rádce, jak si vybrat správnou autosedačku.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. DětskáJízda.cz jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
DětskáJízda.cz slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace15. 4. 2024

Jak ušetřit DětskáJízda.cz 2024

Internetový obchod DětskáJízda.cz se specializuje na prodej těch nejbezpečnějších autosedaček pro vaše ratolesti. Můžete si zde vybrat autosedačky značek Cybex, Besafe, Rómer, Kiddy či Maxi-cosi. Ať už si vyberete autosedačku jakékoliv značky, můžete se spolehnout, že spolehlivě ochrání vaše dítě.

Na výběr máte autosedačky pro děti od narození až po děti těžší než je 15 kilogramů nebo od 40 do 105 centimetrů výšky dítěte. Specialisté na autosedačky z e-shopu DětskáJízda.cz vám poradí se správným výběrem autosedačky a zodpoví jakýkoliv váš dotaz ohledně správného používání. Neponechávejte nic náhodě a vybírejte ty nejkvalitnější a nejbezpečnější autosedačky v e-shopu DětskáJízda.cz

Slevové kupóny DětskáJízda.cz

Skrblík pro vás má pravidelně aktualizovanou nabídku slevových kódů DětskáJízda.cz. Vyberte si z naší nabídky slevových kupónů DětskáJízda.cz ten slevový kód DětskáJízda.cz, který vám nejvíce vyhovuje a se kterým také nejvíce ušetříte. Snažíme se, abyste měli k dispozici co nejširší nabídku slevových kódů DětskáJízda.cz

Dávejte si pozor na datum expirace slevových kódů DětskáJízda.cz. Datum platnosti slevového kódu DětskáJízda.cz je uvedeno přímo na konkrétním slevovém kupónu DětskáJízda.cz. Snažíme se však, aby byly všechny nabízené slevové kupóny DětskáJízda.cz aktuální.

Jak uplatnit slevový kód DětskáJízda.cz

Nejprve si vyberte vhodný a aktuální slevový kupón DětskáJízda.cz. V dalším kroku na slevový kupón DětskáJízda.cz klikněte, čímž se dostanete do internetového obchodu DětskáJízda.cz, kde si můžete zakoupit autosedačky s vámi vybranou slevou.

Slevový kód DětskáJízda.cz

U některých druhů slevových kódů DětskáJízda.cz je třeba v průběhu objednávky zadat slevový kód do políčka “kód akce” či obdobně. U ostatních slevových kupónů DětskáJízda.cz je DětskáJízda.cz sleva započítána automaticky.

Výhody nákupu na Dětská jízda

Největší výhodou e-shopu DětskáJízda.cz je samozřejmě nabídka těch nejkvalitnější autosedaček pro vaše děti. DětskáJízda.cz vám však nabízí tyto další výhody:

  • Doprava zdarma – doprava zdarma platí pro všechny autosedačky s doručením v rámci České a Slovenské republiky bez minimální hodnoty objednávky
  • 30 dní na vrácení zboží – pokud vám nevyhovuje zakoupená autosedačka, můžete ji vrátit do 30 dnů bez udání důvodu
  • Záruka 3 roky – DětskáJízda.cz vám nabízí prodlouženou záruku 3 roky na všechny zakoupené autosedačky

Možnosti platby na Dětská jízda

Zaplatit v e-shopu DětskáJízda.cz můžete těmito následujícími způsoby:

  • Platba dobírkou – pokud chcete za zboží zaplatit až při jeho převzetí, zvolte možnost platby dobírkou
  • Platba platební kartou online – nejrychlejší a nejpohodlnější možností je platba online pomocí vaší platební karty přes zabezpečenou platební bránu Go Pay
  • Platba bankovním převodem – můžete také zvolit platbu klasickým převodem z vašeho bankovního účtu na bankovní účet prodejce

Možnosti dopravy na Dětská jízda

Několik následujících možností máte také u dopravy:

  • PPL – kurýrní společnost PPL vám zakoupenou autosedačku přiveze na jakoukoliv adresu po celé České republice
  • PPL Slovensko – se společností PPL Slovensko máte možnost zaslání autosedačky také na Slovensko
  • DPD – také přepravní služba DPD vám vaši autosedačku doveze kamkoliv si přejete
  • Osobní odběr – zakoupenou autosedačku si můžete přijít osobně vyzvednou na pobočku DětskáJízda.cz v Ostravě

Doporučujeme vám zaregistrovat se v e-shopu DětskáJízda.cz, díky čemuž budou vaše další nákupy rychlejší a pohodlnější. Nebudete se např. muset zdržovat s opětovným vypisováním vaší adresy.

Kontakty na Dětská jízda

Máte dotaz ohledně vaší objednávky, slevových kupónů DětskáJízda.cz, chcete se zeptat na dostupnost vybraného zboží nebo si s něčím nevíte rady? Zákaznická linka je vám k dispozici na telefonním čísle +420 778 704 051.

S vaším dotazem se můžete také obrátit na e-mailovou adresu info@detskajizda.cz nebo vyplňte kontaktní formulár přímo v e-shopu.

Kamenná prodejna se nachází na adrese Nemocniční 13 702 00  Moravská Ostrava