listopad 2019

Slevové kódy DesignShoes listopad 2019

Rating: 9 (80 hodnocení) O obchodu 🕓 Aktualizováno dnes

DesignShoes je internetový obchod specializující se na prodej obuvi. Nakoupit si můžete společenské boty, tenisky, holínky nebo také doplňky jako kabelky a batohy. Při nákupu nad 900 Kč je k dispozici doprava zdarma. Výhodou je také možnost zboží vrátit ve lhůtě 60 dní. Slevy DesignShoes pravidelně obměňuje. Čas od času můžete využít slevový kód DesignShoes. Skrblík pro Vás má nejnovější slevový kupón DesignShoes.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. DesignShoes jinou slevu momentálně nenabízí…
Přejít do obchodu
Nedávno vypršelo:
 • 165 dny Design Shoes slevový kupón 15 % sleva na boty
 • 165 dny DesignShoes.cz slev 20 % na boty značky MTNG
 • 165 dny DesignShoes.cz doprava zdarma na boty

Jak ušetřit DesignShoes 2019

Sortiment tohoto obchodu je opravdu jedinečný. Oni totiž ví, jak vážný problém je vybrat si ty nejlepší boty. V tomto obchodě můžete najít výhradně značkovou obuv, kterou vybírají na největších módních veletrzích v Evropě.

Momentálně DesignShoes nabízí modely až 20 výběrových značek původem ze Španělska, Itálie, Anglie, Holandska, Brazílie i Francie. Zboží je dováženou od prestižních zahraničních značek, které dodávají zboží například do velkých obchodních sítí jako je třeba TOPSHOP nebo Zara.

Kde zakoupím sortiment DesignShoes

Tento obchod nenabízí žádné kamenné prodejny, ale naopak pěkný, praktický a přehledný internetový obchod. V internetovém obchodě si můžete vybrat z široké škály sortimentu.

Široký výběr nabízí luxusní hodinky, dámské kabelky, batohy a v prvé řadě dámské a pánské boty. Velkou výhodou e-shopu je, že můžete uplatnit jakýkoli slevový kupón DesignShoes.

Typy slevových kupónů DesignShoes

Pro obchod s luxusním značkovým zbožím nabízíme nyní opravdu dost slevových kupónů. Tady si snad troufneme říct, že už si vybere snad každý.

 • Cashback 3,5% (Plná peněženka) – jedná se o procenta která vám budou vrácet z celkové ceny nákupu
 • Doprava zdarma na DesignShoes – zde si ale dejte pozor, jestli není daná minimální hodnota nákupu
 • Slevy až 48% na DesignShoes

A dalších spoustu slevových kupónů DesignShoes najde na naší internetové stránce Skrblík.cz. Zde jsme uvedli jen pár akcí, na stránce s kupóny se jich nachází samozřejmě více. Můžete si vybrat například různé portály přes které se vám vrátí slíbený Cashback (Plná peněženka, Tipli atd.)

Doprava a možnosti platby na DesignShoes

V tomto případě uvedený slevový kupón v podobě dopravy zdarma na DesignShoes platí za podmínky, když si objednáte nákup v minimálně hodnotě 900 Kč. Všechno zboží, které je nabízeno na e-shopu DesignShoes, je skladem. Takže když si cokoli objednáte, nebudete muset čekat na naskladnění, ale obratem zboží putuje k vám.

V případě když objednáte za míň než 900 Kč, kupón doprava zdarma na DesignShoes sice neplatí, ale můžete si vybrat z různých způsobu dopravy a možností plateb

Způsoby dopravy na DesignShoes

Službou DPD Private – když vás kurýr nezastihne, doručí vám zásilku druhý den

Balík do ruky – zboží zasílané prostřednictvím České pošty

Balík na poštu – u obou způsobů zasílané Českou poštou můžete svou zásilku sledovat pomocí systému Track and Trace

Možnosti platby

Stejně jako u způsobu dopravy si můžete vybrat i možnosti platby:

 • Prostřednictvím bankovního převodu
 • Visa – mastercard
 • Fio banka
 • E-platby
 • GE Money
 • GoPay peněženka
 • mPeníze
 • VOLKSBANK

Výměna a vrácení zboží na DesignShoes

V případě, že se svým zbožím nejste z nějakého, jakéhokoli důvodu spokojeni, máte právo zboží vrátit a dostanete celkovou částku zpět. Dejte si ale pozor na to, aby zboží bylo v původním stavu, zabalené, nenošené s originálním účtem a abyste řádně vyplnili reklamační formulář uvedený na zadní straně faktury.

Internetový obchod DesignShoes nabízí, že i přes nákup s pomocí slevového kupónu DesignShoes máte prodlouženou lhůtu na vrácení zboží a to v celkové délce 60 dní.