duben 2024

4x Dermalogica slevový kód na duben 2024

(42 hodnocení)
O obchodu

Společnost Dermalogica se zabývá vývojem a prodejem kvalitní pleťové kosmetiky. K dispozici jsou produkty na čištění i výživu, výhodné sety nebo seznam kosmetických salonů, které produkty Dermalogica využívají. Produkty Dermalogica si můžete nechat doručit zdarma domů. Zlevněné a oblíbené přípravky jsou k dispozici na hlavní stránce.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma od 1 490 Kč
Můžete přejít do obchodu. Dermalogica jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Dermalogica slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev4
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace15. 4. 2024

Jak ušetřit Dermalogica 2024

Dermalogica je značka specializující se na péči o pleť. Na trhu působí již desítky let a za tuto dobu získala dokonce 324 ocenění. Výrobky jsou bez umělých parfemací a barviv, parabenů, alkoholů a dalších škodlivých látek. Navíc jsou také vegan-friendly a cruelty-free. Mimo produkty jako jsou pleťové krémy a masky, čistící oleje a exfoliační oleje společnost nabízí i školení pleťových terapeutů. Zároveň můžete osobně navštívit některý z Dermalogica salónů, v nichž si lze nechat pokožku profesionálně ošetřit. K dispozici je i podstoupení analýzy pleti, a to klidně z pohodlí domova.

Zajímalo by vás, jak ušetřit na Dermalogica? Po celý rok zde naleznete všelijaké slevy. A to ať už na jednotlivé kusy, ale také rovnou na celé sady pleťové kosmetiky. Využít můžete navíc slevových kódů i vrácení peněz skrze cashback portály. Už při vstupu na e-shop se vám zpřístupňuje také možnost odběru newsletteru, díky níž budete zavčas informování o různých akcích. Doprava zdarma je automatická pro všechny nákupy v hodnotě nad 1 490 Kč.

Internetový obchod Dermalogica je hodnocen srovnávacím portálem Heureka, kde se setkává se spokojeností 96 % zákazníků (k lednu 2023).

Jak získat slevový kupón Dermalogica

Slevové kódy a kupóny jsou hojně využívanou součástí online nakupování. Zpřístupní vám totiž slevu navíc, kterou byste jinak neměli. Slevové kupóny Dermalogica e-shop poskytuje po celý rok. Nejčastěji na ně narazíte během speciálních slevových akcí a výprodejů, ale objevit se dají i při běžném nákupu na webu obchodu.

Jak získat slevový kupón Dermalogica není nijak složité. Buď mohou být nabízeny přímo na internetových stránkách obchodu, nebo zaslány konkrétním zákazníkům. Aby vám žádné novinky i případné možnosti, jak ušetřit, neunikly, je k dispozici newsletter. K jeho odběru se přihlásíte zdarma vyplněním vaší e-mailové adresy. Na tu vám následně budou pravidelně přicházet nové informace.

Jak uplatnit slevový kód Dermalogica

Jestliže se vám již podařilo slevový kód Dermalogica získat, měli byste také vědět, jak s ním správně naložit. Sleva se vám totiž odečte až po uskutečnění několika kroků. Postup, jak uplatnit slevový kód Dermalogica, je jednoduchý.

Nejprve si z bohatého sortimentu vyberte zboží a přesuňte je do internetového nákupního košíku. S volbou vám napomohou především zorganizované kategorie výrobků. U pokladny se vám pak celá objednávka zobrazí v přehledném sloupci. Pod tímto seznamem se nachází kolonka „SLEVOVÝ KUPÓN“ do které, jak již název napovídá, Dermalogica slevový kód pečlivě opište. Po jeho přidání se vám slíbená sleva automaticky sama odečte z celkové ceny koupě a vy můžete pokračovat k volbě dopravy a platby.

Cashback Dermalogica

Cashback Tipli2,5 % získat bonus 200 KčCashback Vratné peníze2,5 % získat bonus 50 Kč

Během nákupů provedených přes internet se dá ušetřit všelijak. Jedním ze způsobů je využití služeb cashback, kdy se vám z každé koupě jistá peněžní částka vrátí zpět. Hodnotu této odměny určuje nejen e-shop, ale také výše útraty a vybraný portál. Stačí se na některém bezplatně zaregistrovat a obchod poté navštívit skrze speciální odkaz. Samotný Nákup proběhne, jak jste zvyklí a po jeho dokončení získáte peníze zpět.

Cashback Dermalogica je dostupný, a to díky stránkám Tipli a Vratné Peníze. Oba portály nabízejí svým klientům odměnu 2,5 % z ceny objednávky. Už za registraci budete navíc obdařeni příspěvkem na váš další nákup. Výhody lze využívat opakovaně a po celý rok.

Dermalogica slevy – výprodeje, Black Friday…

Způsobů, jak ušetřit je mnoho a setkáte se s nimi po celý rok. Během akcí jako jsou Dermalogica Black Friday se vám podaří nakoupit o mnoho levněji. E-shop nabízí také slevu na dárkové sety, podobné Dermalogica výprodeje nejsou ojedinělé. K objednávkám lze získat navíc dárek zdarma.

K dispozici jsou i věrnostní Dermalogica slevy. Ty získáte, když se na stránkách obchodu bezplatně zaregistrujete. Snadněji pak můžete sledovat například historii svých předešlých objednávek. Jako bonus za dosažení útraty v celkové hodnotě 30 000 Kč budou vaše další nákupy automaticky o 5 % levnější.

Dermalogica doprava zdarma a cena poštovného

U internetových objednávek je již běžnou součástí poplatek za doručení. Od toho se ale můžete jednoduše oprostit, jelikož je vám dostupná doprava zdarma Dermalogica. Přístup k ní má každý zákazník, jehož nákup má hodnotu alespoň 1 490 Kč.

V ostatních případech se Dermalogica cena poštovného liší dle zvoleného dopravce:

  • GLS Parcelshop je za 60 Kč
  • Zásilkovna je za 70 Kč
  • GLS je za 131 Kč

Možnosti úhrady online kartou, bankovním převodem, nebo s pomocí služeb Google Pay jsou bezplatné. Platit ale můžete i na dobírku, v takovém případě je však nutné počítat s příplatkem 29 Kč.

Dermalogica vrácení zboží

Pokud jste si z jakéhokoliv důvodu nákup rozmysleli, ale to až poté, co jste balíček obdrželi, nabízí obchod jednoduché řešení. K dispozici je totiž vrácení zboží Dermalogica. Za tuto službu nemusíte nic připlácet, právě naopak. Po úspěšném navrácení nepoškozeného zboží vám bude zpětně zaslána útrata.

Dermalogica vrácení zboží do 14 dnů lze vyřešit velmi jednoduše. Na stránkách si vyberete jednu z možností. Poté zadejte číslo vaší objednávky a vaši e-mailovou adresu. Zboží bude následně třeba zaslat na adresu:

Salon Professional s.r.o.
Pod Bání 8
120 00 Praha – Libeň

Dermalogica reklamace 2024

Je možné, že vám produkty dorazily již poškozené, nebo došlo k jejich poničení záhy po převzetí. V takových případech se do 24 měsíců od obdržení zásilky obraťte na reklamace Dermalogica. Na e-shopu zvolte jednu z předpřipravených možností a zadejte číslo objednávky spolu s vaší e-mailovou adresou.

Reklamované výrobky už nadále nevyužívejte a zabalené je zašlete na adresu:

Salon Professional s.r.o.
Pod Bání 8
120 00, Praha – Libeň

Jako náhrada vám mohou být vráceny utracené peníze, nebo zaslán nový produkt.

Dermalogica kontakt – e-mail, telefon, infolinka

S veškerými nejasnostmi vám napomůže Dermalogica kontakt.

S dotazy se můžete obrátit písemně na Dermalogica e-mail: objednavky@salonpro.cz, nebo využijte Dermalogica telefon: 724 165 994.