květen 2024

5x Delimano slevový kód na květen 2024

(54 hodnocení)
O obchodu

E-shop Delimano má pro své zákazníky v nabídce především kuchyňské elektrospotřebiče, pánve, nádobí nebo jiné kuchyňské doplňky. Slevy Delimano nabízí poměrně často, a pokud se přihlásíte k odběru newsletteru budete o akcích informováni přednostně. Šetřete při nákupu kuchyňských spotřebičů s funkcí cashback. Portál Skrblík vám přináší i další možnosti, jak na Delimano ušetřit, například se slevovými kupóny Delimano.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Delimano jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Delimano slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev5
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace15. 5. 2024

Jak ušetřit Delimano 2024

Milujete vaření, kvalitní spotřebiče, kuchyňské doplňky a příslušenství? Pak právě pro vás je tu společnost Delimano, která se specializuje na výrobu kvalitního nádobí, které vám pomůže vařit nejen chutně, ale také zdravě. Bohatý sortiment, který zahrnuje nejen nádobí, ale také produkty pro přípravu vaření, pečení, skladování, stolování nebo servírování můžete vybírat nejen na e-shopu, ale také v kamenných prodejnách. A protože možností, jak ušetřit v Delimano, je opravdu hodně, portál Skrblík si pro vás připravil jejich stručný souhrn.

Velice často můžete ušetřit, využijete-li Delimano slevy. Akční produkty najdete v záložce “Akce,” která je pravidelně aktualizována o vybrané produkty se slevami desítky procent.

Pokud jste s výrobky Delimano spokojeni, využijte věrnostní program Delimano Club 5*. Díky němu získáte exkluzivní slevy na všechny produkty a také cenné dárky. Existují dva typy členství, Club 5* Premium (690 Kč/rok) a Club 5* VIP Premium (1090 Kč/rok). S věrnostním programem na vás čekají řady výhod a také například slevový kupón Delimano, díky kterému zlevníte celý svůj nákup.

Další možností, jak ušetřit je cashback Delimano, se kterým se vám vrátí část peněz z nákupu zase zpátky. Cashback vám podrobně vysvětlíme dále v článku. Pohlídat si můžete také známé, časově omezené akce jako jsou Dny Marianne, Black Friday nebo Cyber Monday, kterých se Delimano účastní.

Jak získat slevový kupón Delimano

V následujících řádcích se dozvíte, jak získat slevový kupón Delimano. Možností je poměrně hodně a jako příklad, jak můžete získat slevový kupón uvádíme tyto:

  • staňte se odběratelem newsletteru Delimano,
  • sledujte sociální sítě typu Facebook či Instagram Delimano,
  • buďte členem věrnostního programu Club 5*,
  • využijte akci Dny Marianne,
  • zkontrolujte slevové portály jako je Skrblík, zda není k dispozici slevový kupón tam.

V případě, že se nechcete registrovat k odběru novinek a ani se stát členy věrnostního programu a i přesto byste měli rádi přehled o akcích a slevových kupónech, doporučujeme sledovat portál Skrblík. Zde najdete opravdu přehledně veškeré slevy, akce, výprodeje a kupóny do stovek obchodů. Stačí si v našem přehledném vyhledavači zvolit vámi preferovaný obchod.

Jak uplatnit slevový kód Delimano

Delimano

Určitě vás zajímá, jak uplatnit slevový kód Delimano. Pokud máte již nějaké zkušenosti se slevovými kupóny, pak víte, že ve většině případů, je lze uplatnit v nákupním košíku hned v prvním kroku objednávky. Existují samozřejmě výjimky, ale v případě, že budete sledovat a využívat portál Skrblík, o nich budete informováni u každého obchodu.

V e-shopu Delimano uplatníte slevový kód právě v prvním kroku objednávky. Jakmile skončíte s výběrem zboží, budete vyzváni k dokončení objednávky a uvidíte její souhrn. Po pravé straně pod výčtem, najdete i pole pro vložení slevového kupónu, který stačí aktivovat. Sleva bude okamžitě započítána a vy uvidíte novou, konečnou cenu k úhradě.

Nezapomeňte také, že všechny slevové kupóny Delimano jsou časově omezeny a nelze je použít na již zlevněné produkty. Setkat se také můžete s další podmínkou pro jejich použití a tou je minimální hodnota nákupu. Podmínky použití kupónů dostanete vždy s nimi, raději si je vždy projděte, abyste nebyli zklamaní, že vám nejde uplatnit.

Cashback Delimano

Cashback Plná peněženka6 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundo6 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipli6 % získat bonus 200 Kč Cashback Vratné peníze6 % získat bonus 50 Kč

Ještě více šetřit můžete s cashback Delimano, který vám přinášejí portály PlnáPeněženka.cz, Refundo.cz, Tipli.cz a VratnéPeníze.cz. Všichni poskytovatelé cashback vám vrátí 6 % z celkové hodnoty nákupu.

Získat cashback není nijak složité, stačí si některého z výše uvedených poskytovatelů vybrat a u něj provést registraci (je zdarma). Následně si vyberte ze seznamu obchodů Delimano, do kterého vstupte přes speciální odkaz. Je to nutné k získání a vypočtení odměny ve formě cashbacku. O tom, že jste cashback získali budete informováni do mailu a také to uvidíte na svém cashback účtu, který si nechte kdykoliv vyplatit na bankovní účet.

Delimano slevy – výprodeje, Black Friday…

Již výše jsme uvedli, že Delimano slevy poskytuje poměrně často a to i neregistrovaným zákazníkům. Pečlivě se tedy podívejte do záložky “Akce,” zda není ve slevě zrovna to, co hledáte. Na právě probíhající akce vás upozorní reklamní banner na stránkách e-shopu, sdělení na sociálních sítích, newsletter a taky portál Skrblík.

Exkluzivní slevy a výhody Delimano jsou připraveny pro členy věrnostního klubu Club 5*. Díky němu získáte slevové kupóny Delimano, zvýhodněnou dopravu, hodnotné dárky, členské ceny a mnoho dalšího.

Nezapomeňte si také pohlídat známé, časově omezené akce. V září se můžete těšit na Dny Marianne, který nabízí slevu desítky procent ve formě slevového kupónu na veškerý nezlevněný sortiment Delimano. V listopadu můžete výhodně nakoupit v rámci akcí Black Friday nebo Cyber Monday.

Delimano doprava zdarma a cena poštovného

U každé objednávky nad 3 000 Kč na vás čeká od Delimano doprava zdarma, ale pouze v případě, že jste členy věrnostního programu. Pro neregistrované zákazníky Delimano dopravu zdarma neposkytuje. V případě, že by byl k dispozici slevový kupón na dopravu zdarma, dozvíte se o tom zcela určitě také na portále Skrblík.

Obchod nabízí následující dopravce a ceny poštovného:

  • Geis – 119 Kč při nákupu do 3000 Kč a 79 Kč při nákupu nad 3 000 Kč (členové Clubu 5* zdarma),
  • Balík do ruky od České pošty – 119 Kč při nákupu do 3000 Kč a 79 Kč při nákupu nad 3 000 Kč (členové Clubu 5* zdarma).

V případě, že zvolíte platbu pomocí dobírky je potřeba započítat také 39 Kč za doběrečné.

Delimano vrácení zboží

Může se stát, že budete chtít zboží vrátit. Delimano vrácení zboží umožňuje bez udání důvodu a jakékoliv sankce ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží. Zboží musí být nepoškozené, neopotřebené a nejlépe v původním obalu.

Pokud zboží splňuje výše uvedené podmínky, řádně jej zabalte, přiložte kopii dokladu o koupi (případně číslo objednávky), vyplňte formulář odstoupení od smlouvy a zašlete na adresu:

Studio Moderna s. r.o.,
Praha 023,
223 10 Praha.

Peníze vám budou vráceny do 14 dnů od doručení odstoupení od smlouvy. Obchod si vyhrazuje právo zaslat peněžní prostředky až po obdržení vraceného zboží.

Delimano reklamace 2024

V případě, že je zakoupený produkt stále v záruční lhůtě, máte právo na uplatnění reklamace Delimano. Záruční lhůta činí 24 měsíců od převzetí zboží, není-li stanoveno jinak.

E-shop doporučuje reklamované zboží zasílat kompletní, čisté, s kopii dodacího listu a vyplněným reklamačním formulářem na adresu:

Studio Moderna s. r.o.,
Praha 023,
223 10 Praha.

O tom, že obchod obdržel uplatnění reklamace, budete informováni e-mailem, případně telefonicky. Reklamace Delimano řeší co nejrychleji, nejpozději však do 30 dnů od jejího uplatnění.

Vaše dotazy a stav reklamace zodpoví zákaznický servis na čísle 272 188 472 nebo na e-mailu: info@delimano.cz.

Delimano kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Delimano e-mail: info@delimano.cz.

Delimano zákaznický servis: 246 091 995 (Po až Pá od 8 do 20 hodin a So až Ne od 9:30 až 16 hodin).

Delimano zákaznické centrum pro reklamace: 272 188 472 (Po až Pá od 8 do 16:30 hodin).