listopad 2019

Slevové kódy Deichmann listopad 2019

Rating: 9 (85 hodnocení) O obchodu 🕓 Aktualizováno dnes

E-shop společnosti Deichmann, která se zabývá prodejem obuvi a produktů, spojených s péčí o boty, dále zde můžete sehnat kabelky, batohy nebo pásky. Skrblík si pro vás připravil slevové kódy a slevové kupóny do Deichmann.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Deichmann jinou slevu momentálně nenabízí…
Přejít do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 18 dny Deichmann Sleva 50 % na desítky modelů obuvi a kabelek
  • 36 dny Deichmann Sleva 20 % jen do neděle
  • 64 dny Deichmann.com sleva 20 % na vše nezlevněné
  • 79 dny Deichmann sleva 50 % na poslední páry obuvi
  • 84 dny Deichmann sleva na tenisky
  • 120 dny Deichmann Kupte 2 zlevněné páry a 2. pár dostanete o 50 % levněji

Jak ušetřit Deichmann 2019

Deichmann to nejsou jen nejnovější trendy co se obuvi týče, ale i Deichmann kabelky, které jsou pro mnoho žen oblíbené svou praktičností. Tato společnost byla založena před více jak 100 lety a tak se může chlubit pestrou historií. Když už se tedy rozhodnete pro nákup u Deichmanna, využijte slevový kód Deichmann, který aktuální naleznete na našich stránkách. Pokud jste odběratelem Skrblíkova zpravodaje, pak jste jistě zvyklí využívat i jiných slev než jen u Deichmanna.

Deichmann slevy

Sleva na Deichmann.cz se nejčastěji objevuje jako slevový kupón Deichmann. Můžete využít dopravu zdarma po celé ČR,  navíc na stránkách lze využívat sezónní slevy na nejrůznější produkty z nabídky obchodu popř. výprodejové slevy. Spousta lidí pak využilo i Deichmann akce 2+1, kdy platíte pouze dva páry obuvi a třetí máte grátis. Pokud máte aktuální slevový kód Deichmann.cz pak ten se zadává v položce nákupní košík (vizte obrázek).

Slevový kupón Deichmann.cz / Slevový kód Deichmann.cz

Po zadání aktuálního slevového kódu na Deichmann.cz a jeho potvrzení dojde k okamžité slevě, kterou budete vidět. Pokud byste měli s čímkoli problém, pak má Deichmann k dispozici v pracovní dny do 16.30 hod. zákaznickou linku, kde vám mohou pomoci – 840 777 778 (zpoplatněná linka).

Doprava zdarma a platba u Deichmann.cz

Dopravu má Deichmann zdarma a to po celé České republice, navíc neexistuje žádné omezení co se týče hodnoty nákupu. Zdarma pak je i objednání zboží na dobírku. Obchod využívá služeb České pošty a samozřejmostí je volba osobního převzetí zboží v kamenných prodejnách Deichmann, kterých má po celé republice více než 100.

Platby u Deichmanna probíhají několika způsoby – online platební karty, dobírka (zdarma) nebo tzv. SOFORT platby – online bankovní převod.

Zajímavostí u nákupu na Deichmann.cz pak je hodnota maximální objednávky, kdy lze uskutečnit objednávku, která nepřesáhne 10 000 Kč, pokud se tak stane, je potřeba tuto objednávku rozdělit do více částí.

Deichmann začal vydávat i nový magazín Shoe Fashion, který naleznete na kamenných prodejnách a můžete se tak inspirovat k nákupu.