červen 2024

3x Dárkovo.cz slevový kód na červen 2024

(47 hodnocení)
O obchodu

Dárkovo.cz je e-shop, kde najdete originální dárky pro muže, ženy, děti a další věkové kategorie. Slevy Dárkovo.cz nabízí často a najdete je v sekci Slevy ve spodní části stránek. Na vybrané objednávky můžete získat dopravu zdarma. Sledujte portál Skrblík, který pro vás hledá aktuální slevový kód Dárkovo.cz, díky kterému můžete ušetřit.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma nad 2 000 Kč
Můžete přejít do obchodu. Dárkovo.cz jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Dárkovo.cz slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace11. 6. 2024

Jak ušetřit Dárkovo.cz 2024

E-shop Dárkovo.cz nabízí originální dárky pro muže, ženy a děti. Najdete zde širokou nabídku dárků pro každého, ať už to jsou doplňky do domácnosti, elektronika, různé vychytávky, sedací vaky, móda, kosmetika, ale i zážitky a mnoho dalšího.

Ptáte se, jak ušetřit na Dárkovo.cz? Nejprve se podívejte, zda nenajdete slevový kupón Dárkovo.cz, díky kterému můžete ušetřit i několik desítek procent. Slevy Dárkovo.cz poskytuje pravidelně a najdete je v sekci “Aktuální akce” na hlavní stránce e-shopu. Zlevněné jsou například sedací vaky, různé hračky, kreativní sady a další.

Obchod má také vlastní blog, ve kterém si můžete například přečíst tipy na vhodné dárky.

Svým blízkým můžete udělat radost dárkovým certifikátem. Tento dárkový poukaz Dárkovo.cz můžete zakoupit v libovolné hodnotě, bude vám zaslán v elektronické podobě na e-mail a jeho platnost je 2 roky.

Jak získat slevový kupón Dárkovo.cz

Slevové kupóny Dárkovo.cz můžete jednou za čas najít přímo na webu obchodu. Je možné, že je objevíte i na facebooku Dárkovo.cz, ale také zde na portálu Skrblík, kde se nachází slevové akce i stovek dalších obchodů.

Všechny slevové kupóny Dárkovo.cz pohromadě najdete ve svém profilu. Stačí se zdarma zaregistrovat jako pravidelný zákazník obchodu.

Jak uplatnit slevový kód Dárkovo.cz

Slevový kód Dárkovo.cz

Dárkovo.cz slevový kód uplatníte v prvním kroku vaší objednávky vpravo pod celkovou částkou objednávaného zboží. Do políčka “Kupóny a slevy” zadejte váš kód slevového poukazu a klikněte na “Použít”. Sleva vám bude následně odečtena.

Dárkovo.cz slevové kupóny bývají obvykle omezeny časovou platností, mohou platit pouze na určený typ zboží nebo na obchodem stanovenou částku objednávky. Také nemusí platit na již zlevněné zboží.

Cashback Dárkovo.cz

Cashback Tipli5,25 % získat bonus 200 Kč Cashback Plná peněženkaaž 5,25 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundoaž 5,25 % získat bonus 50 Kč

Cashback Dárkovo.cz nabízí portály Plná Peněženka, Refundo a Tipli. Pokud se u některého z nich zaregistrujete a nakoupíte přes odkaz z obchodu, získáte odměnu z částky vaší objednávky ve výši až 5,25 %. Nastřádané peníze za nákupy si můžete nechat vyplatit na bankovní účet.

Dárkovo.cz slevy – výprodeje, Black Friday…

Slevy Dárkovo.cz poskytuje pravidelně a najdete je v sekci “Aktuální akce” na hlavní stránce e-shopu nebo v dolní části v sekci “Slevy”. Zlevněné jsou například sedací vaky, různé hračky, kreativní sady a další. Na webu najdete také Novinky, nejprodávanější zboží a tipy na dárky.

Pokud nevíte, čím vaše blízké obdarovat, můžete jim zakoupit dárkový poukaz Dárkovo.cz v libovolné hodnotě. Dárkový certifikát vám po zakoupení bude zaslán v elektronické podobě na e-mail a jeho platnost je 2 roky. Obchod v současnosti nepořádá Dárkovo.cz Black Friday ani jiné známé slevové akce.

Slevy Dárkovo.cz lze získat také v případě, že budete odebírat větší množství produktů.

Dárkovo.cz doprava zdarma a cena poštovného

Dárkovo.cz doprava zdarma se vztahuje na všechny objednávky v celkové hodnotě nad 2 000 Kč. Zboží si můžete nechat doručit jedním z uvedených způsobů:

  • PPL – doručení na adresu za 79 Kč
  • Zásilkovna – výdejní místa za 59 Kč

Zásilka vám bude doručena do 2-3 pracovních dnů. Při objednání zboží do 12 hodin, vám obchod zajistí dodávku balíčku již v průběhu následujícího dne.

Dárkovo.cz vrácení zboží

Vrácení zboží Dárkovo.cz umožňuje do 14 dnů bez udání důvodu ode dne doručení zboží. Pro bližší informace kontaktujte zákaznickou podporu obchodu skrze e-mail info@darkovo.cz nebo telefonní číslo 736 651 116. Podmínkou vrácení je nepoužité a nepoškozené zboží, které je zabaleno v originálním obalu.

Zboží tedy zabalte do původního obalu, přiložte vyplněný formulář odstoupení od kupní smlouvy a vše zašlete na adresu:

RAJ HOLDING s.r.o.
Okružná 884/72
06401 Stará Ľubovňa

Peněžní prostředky vám budou navráceny nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy bude e-shopu doručeno vaše oznámení o odstoupení od smlouvy spolu se zbožím. Náklady za doručení balíčku obchodu hradíte vy.

Vrátit nelze zboží vyráběné na zakázku, a to ani sedací vaky a kožené pantofle. Zboží můžete i vyměnit – stejným způsobem ho zašlete na adresu a přiložte kopii faktury s žádostí o výměnu zboží, kde nezapomeňte uvést vaše jméno, adresu a telefonní číslo.

Dárkovo.cz reklamace 2024

Reklamace Dárkovo.cz lze uplatnit v záruční době 2 let. Tato doba začíná běžet dnem doručení zboží. Nejprve kontaktujte obchod e-mailem info@darkovo.cz nebo telefonicky 736 651 116.

Právo máte na opravu, výměnu zboží za stejné či jiné zboží, které si vyberete (do hodnoty reklamovaného zboží) a na vrácení peněz. Zboží zabalte, přiložte vyplněný Reklamační formulář a vše zašlete na adresu:

RAJ HOLDING s.r.o.
Okružná 884/72
06401 Stará Ľubovňa

Reklamace bude vyřízena nejpozději do 30 dnů ode dne doručení zboží obchodu. Máte právo na úhradu nutných nákladů, které vám vznikly v souvislosti s uplatněním reklamace. V případě uznání reklamace výrobku, který je více než 1 rok používaný, vám bude odečtena částka za opotřebení.

Dárkovo.cz kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Zákaznická infolinka Dárkovo.cz je vám k dispozici na telefonním čísle 736 651 116 od pondělí do pátku v čase 8 až 17 hodin. Ke kontaktování slouží také Dárkovo.cz e-mail info@darkovo.cz, kontaktní formulář na webu obchodu nebo chat v pravé dolní části e-shopu. Odpověď na váš dotaz můžete najít v sekci Časté otázky.