prosinec 2019

Slevové kódy Dáme jídlo prosinec 2019

Rating: 10 (7 hodnocení) O obchodu 🕓 Aktualizováno dnes

DámeJídlo.cz nabízí rozvoz jídel ve všech velkých městech v České republice. Jenom v Praze je možné vybírat z meníček více než 500 restaurací. Skrblík pro vás má tipy na slevy na DámeJídlo.cz.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Dáme jídlo jinou slevu momentálně nenabízí…
Přejít do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 452 dny DámeJídlo.cz slevový kód 10 % slevy na objednávku
  • 613 dny Dáme Jídlo až 100 Kč sleva
  • 645 dny Dáme Jídlo sleva až 100 Kč
  • 704 dny Dáme jídlo: Akční nabídky restaurací v Praze
  • 713 dny Dáme jídlo až 100 Kč sleva
  • 765 dny DámeJídlo.cz slevový kupón sleva 100 Kč

Jak ušetřit Dáme jídlo 2019

Dáme Jídlo se Skrblíkem

“Rozvoz jídla ve Vašem městě… DameJidlo.cz je ten nejpohodlnější způsob, jak si objednat jídlo až na stůl a ušetřit tak spoustu času i energie. Více než 150 000 našich zákazníků to může potvrdit.”

Tak zní motto e-shopu, na kterém si můžete objednat jídlo a jeho dovoz až do domu ve většině velkých měst v České republice — například v Praze, Brně, v Ostravě, Olomouci, Plzni, Ústí nad Labem, Hradci Králové, Pardubicích, Českých Budějovicích nebo Liberci. Vyhledávač vám umožní po zadání adresy vyfiltrovat nejbližší restaurace podle druhu nabízené kuchyně, ceny rozvozu nebo akčních nabídek. Velkým plusem je i hodnocení spokojenosti zákazníků před vámi, vyjádřené v procentech, díky kterému se nabídka restaurací seřadí podle oblíbenosti. Pojďte si dát jídlo se Skrblíkovou slevou na DameJidlo.cz!

1. Objednejte si jídlo se slevovým kupónem DameJidlo.cz

Jak na to? Rádi vám poradíme. Zadejte do vyhledávání “Slevové kupóny od Skrblíka” a dál hledejte “Dáme Jídlo”. Otevře se vám profilová stránka DameJidlo.cz s aktuálním výběrem slevových kupónů. Máte tu všechny potřebné informace pěkně na jednom místě a například přes slevové kódy DameJidlo.cz se dostanete k aktuální slevě na e-shopu.

Když do oranžového pole vyplníte svůj e-mail, získáte tak pravidelnou středeční dávku novinek od Skrblíka. Nebojte se, nebudeme plnit vaši e-mailovou schránku stovkami zpráv. Každou středu dostanete nejčerstvější informace o nových slevových kupónech DameJidlo.cz, stejně jako o slevách a vychytávkách na mnoha dalších e-shopech. Od této chvíle již o žádnou zajímavou slevu na DameJidlo.cz nepřijdete!

2. Jak použít slevový kód DameJidlo.cz?

Na Skrblíkově profilové stránce e-shopu DameJidlo.cz najdete jednotlivé slevové kupóny. Jsou seřazeny podle doby platnosti, nahoře ty nejnovější, úplně doly ty, jejichž platnost brzy vyprší. Tak pozor, ať něco neprošvihnete! Nabídky slev se samozřejmě také mění, a tak doporučujeme všímat si platnosti kupónů a podmínek jednotlivých slev.

Pro uplatnění například slevového kódu DameJidlo.cz stačí kliknout “ZOBRAZIT KUPÓN” a otevře se vám nové okno se stránkami internetového obchodu. Zároveň se vám v původním okně objeví slevový kód pro DameJidlo.cz, který během své objednávky jídla zadáte do odpovídajícího pole, většinou nazývaného Slevový kupón nebo podobně.

Slevové kódy DameJidlo.cz vás zase jindy upozorní na zajímavou novinku na e-shopu nebo výhodu toho, když nakoupíte více. Například po kliknutí na současný slevový kupón se vám otevře Akční nabídka DameJidlo.cz – při objednání 3 a více jídel získáte dodatečnou slevu nebo dopravu zdarma.

3. Proč objednávat na DameJidlo.cz

Výhody jsou nepřeberné! Neztrácíte čas hledáním restaurace nebo čekáním na číšníka. Vyberete si z ohromné nabídky jídel právě to, na co máte dnes chuť. Vyberete si dobu doručení, cenu rozvozu, způsob platby a když zaškrtnete políčko Akční nabídka, máte rychlý přehled o slevách, které se ve vašem okolí nabízejí na Dáme Jídlo právě dnes.

Ještě to není dost? “Chceš jíst zadarmo?” ptají se vás na Dáme Jídlo. Tak si nechte poradit: Za každého pozvaného kamaráda, který si také objedná u DameJidlo.cz, získáte 50 kreditů. 1 kredit rovná se 1 Kč. Celkem jich můžete nasbírat až 300. Za to se dá najíst hodně slušně, co říkáte? Studenti navíc za každou objednávku také získávají kredity, které odpovídají 5% slevě na příští nákup.

A co když máte hlad a nejste online? Vyzkoušejte Hladovou linku!

Tak vidíte, ať už se slevovými kupóny DameJidlo.cz, nebo s jinou výhodou, váš jídelníček bude díky Dáme Jídlo pestrý a zajímavý. Navíc ušetříte čas.

4. Jak platit na DameJidlo.cz

Jíte dnes a platíte do 14 dnů? Ještě jste to neslyšeli? Je to možné díky službě Twisto. Když si u nich zřídíte účet, máte na zaplacení svých internetových nákupů 2 týdny čas. Platit můžete také nasbíranými kredity a zbytek doplatit hotově nebo kartou. Nabízí se i karta Ticket Restaurant.

Stravenkami, kartou nebo hotově to jde samozřejmě také!

Skrblík vám přeje dobrou chuť!