květen 2024

2x CyberGhost VPN slevový kód na květen 2024

(11 hodnocení)
O obchodu

CyberGhost VPN je firma nabízející VPN připojení pro až 7 zařízení zároveň. VPN slouží k anonymitě na internetu, zvýšení zabezpečení, ochraně na veřejných Wi-Fi a také k odblokování obsahu přístupného pouze z určité země. CyberGhost VPN lze využívat na všech rozšířených operačních systémech (iOS, Windows) a televizích Android a fireTV. Slevové kódy CyberGhost VPN nepodporuje, k dispozici však jsou studentské slevy.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. CyberGhost VPN jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
CyberGhost VPN slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev2
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace15. 5. 2024

Jak ušetřit CyberGhost VPN 2024

CyberGhost VPN je poskytovatelem VPN připojení, které slouží pro získání soukromí a anonymity při vyhledávání na internetu. Díky využívání serverů VPN nebude vaše poloha prozrazována. Navíc vaše připojení bude šifrováno a tím pádem zabezpečeno i na nezabezpečených Wi-Fi. Neprolomitelné šifrování vás ochrání před odcizením odesílaných a přijímaných dat hackery. Reklamy a reklamní agentury vás nebudou moci sledovat napříč internetem a zpeněžovat vaše soukromé informace.

Recenze CyberGhost VPN

S CyberGhost VPN budete také moci přistupovat na stránky s omezeným přístupem pro vaši lokalitu, sledovat veškerý obsah streamovacích služeb a sledovat český obsah i ze zahraničí.

Společnost sídlí v Rumunsku. Nabízí více jak 6 000 serverů v 88+ zemích včetně Česka. Aplikace pro všechny hlavní operační systémy, chytré televize, prohlížeče i konzole. S předplatným CyberGhost VPN můžete chránit až 7 zařízení současně.

Recenze CyberGhost VPN jsou velice pozitivní, jak od zákazníků, tak také od odborných porot. CyberGhost VPN je snadné na používání, nabízí neomezený přenos dat a širokou podporu zařízení.

Jak získat promo kód CyberGhost VPN

Jak získat slevový kupón CyberGhost VPN? Promo kód CyberGhost VPN nenabízí. CyberGhost VPN vůbec slevový kupón CyberGhost VPN jako formu slevy neumožňuje. Promo kódy nabízí většina e-shopů jako možnost, jak získat slevu na nákup. CyberGhost VPN nabízí slevy běžným způsobem.

Jak uplatnit slevový kód CyberGhost VPN

Zadat promo kód CyberGhost VPN nelze, protože CyberGhost VPN s kupóny nepracuje. Slevový kód CyberGhost VPN proto zde na Skrblík.cz nenajdete. Informujeme vás však o akčních nabídkách, kterých CyberGhost VPN nabízí hned několik.

Cashback CyberGhost VPN

CyberGhost VPN cashback nepodporuje. Cashback je forma slevy, kterou získáte při nákupu přes cashback portál, který vám poté tuto slevu zpětně vyplatí. Cashback portály u nás jsou PlnáPeněženka, Refundo, TipliVratnéPeníze. Cashback je nabízen pro velké množství e-shopů. Za zřízení účtu na cashback portále, přes který provádíte nákup, můžete získat i uvítací bonus.

CyberGhost VPN slevy a jak ušetřit

CyberGhost VPN slevy nabízí velice často. V rámci slev ušetříte i 77 % z nákupu. Proto doporučujeme nakupovat výhradně ve slevě. Jako další možnost, jak ušetřit na CyberGhost VPN je sleva pro studenty. Studenti získají slevu 79 % na svůj nákup a nemusejí tak čekat na akční nabídku. S touto slevou ochráníte až 7 zařízení již od 2,75 € měsíčně.

Kromě VPN CyberGhost VPN nabízí také balíček, v rámci kterého získáte navíc ochránce soukromí, který předělá vaše nastavení soukromí na zařízení, tak aby sdílelo co nejméně dat. Také získáte aplikaci, která bude kontrolovat aktualizaci systému a aplikací a automaticky je bude aktualizovat.

CyberGhost VPN kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Kontakt CyberGhost VPN nabízí pouze formou formuláře, kdy komunikace bude posléze probíhat skrze e-mail. Přímý e-mail CyberGhost VPN není zveřejněn. Infolinka CyberGhost VPN, na kterou byste se mohli přímo obrátit, také není provozována.